Донецкий техникум промышленной автоматики

Як створити приголомшливий внутрішній дворик в The Sims 4

2016-02-25 Запрошений блогер: Deligracy

Справжній оазис у дворику

Якщо ви вже відкривали Галерею, ви напевно бачили приголомшливі творіння - від шалених особняків до запаморочливих будинків. І ми часто бачимо один і той же питання: «Як створити таке ?!» Це сподвигло нас запросити учасників спільноти, які можуть навчити вас створювати такі ж приголомшливі речі, які ви тільки можете побачити в Галереї.

Сьогодні ми хочемо продемонструвати способи, за допомогою яких ви можете поліпшити і різноманітити внутрішні дворики! Ми попросили відомого будівельника Deligracy написати кілька порад по створенню приголомшливих внутрішніх двориків в The Sims 4. Прочитайте її керівництво *!

Доброго дня! Я навчу вас створювати приголомшливі внутрішні дворики, обвиті рослинністю. Для таких досить вигадливих двориків знадобляться предмети з «The Sims 4 Романтичний сад - Каталог» **!

2016-02-25 Запрошений блогер: Deligracy   Справжній оазис у дворику   Якщо ви вже відкривали Галерею, ви напевно бачили приголомшливі творіння - від шалених особняків до запаморочливих будинків

Коли я починаю щось будувати, я завжди багато експериментую, щоб отримати унікальні результати. Для створення цього дворика я скористаюся кодом для переміщення об'єктів, який дозволить об'єктам перетинатися і накладатися один на одного. Увімкніть код, перш ніж ми почнемо будувати. Щоб включити код, натисніть Ctrl-Shift-C і введіть "bb.moveobjects". Натисніть Enter.

Натисніть Enter

Крок 1. Почніть з створення форми. Створіть восьмикутну форму і підійміть фундамент до потрібної висоти. Додайте підлогове покриття, яке вам здається цілком вуличним, і огорожі. Також непогано було б підібрати для них однакову колірну гамму. Не забудьте додати пару сходинок біля входу у дворик.

Не забудьте додати пару сходинок біля входу у дворик

Крок 2. Виберіть навіс. Мені подобається навіс з доповнення «The Sims 4 Веселимся разом!». Повторно додавайте навіси і створіть ще одну восьмикутну форму (для повороту скористайтеся клавішею ">") таким чином, щоб колони були зовні, адже ми хочемо, щоб місця у дворику було якомога більше!

Повторно додавайте навіси і створіть ще одну восьмикутну форму (для повороту скористайтеся клавішею >) таким чином, щоб колони були зовні, адже ми хочемо, щоб місця у дворику було якомога більше

Крок 3. Почніть працювати над внутрішнім інтер'єром. Повторно додавайте скляні столики, щоб створити стіл восьмикутної форми. Найкраще підійде скляні столи або столи темного кольору, щоб під час гри не було видно ніяких неточностей. Таким чином ми можемо створити стіл округлої форми, за яким Сіми можуть їсти! Така ж техніка підійде і для створення кавових столиків.

Така ж техніка підійде і для створення кавових столиків

Крок 4. Додайте стільці. Щоб надати злегка старовинний вигляд, я вибрала відрізняються один від одного стільці. Розставте їх навколо столу - вони засунуть під стіл, як тільки ви їх поставите.

Розставте їх навколо столу - вони засунуть під стіл, як тільки ви їх поставите

Крок 5. Додайте освітлення. Тут головне, щоб світильники звисали зверху! Підвісьте сподобалися світильники над столом, повірте, виглядати вони будуть приголомшливо! Ви можете змінити їх колір в режимі життя, щоб створити прекрасну атмосферу, коли стемніє.

Ви можете змінити їх колір в режимі життя, щоб створити прекрасну атмосферу, коли стемніє

Крок 6. Додайте інші прикраси! Я додаю гриль і клумби, а також старовинний чайний набір з основної гри, квіти і різну смакоту - цей дворик ідеально підійде для прийому гостей. Предмети для підвищення рівня навичок, такі як мольберт, шаховий столик і килимок для йоги, теж можуть стати в нагоді, якщо ви знаєте, для чого хочете їх використовувати.

Предмети для підвищення рівня навичок, такі як мольберт, шаховий столик і килимок для йоги, теж можуть стати в нагоді, якщо ви знаєте, для чого хочете їх використовувати

Крок 7. Зведіть все воєдино. Увімкніть сітку і підніміться на рівень вище. Додайте низьку огорожу з будь-яким візерунком поверх колон з навісами. Видаліть всі підлогове покриття і прикрасьте верх чагарниками. Мені, наприклад, подобається збільшувати кущ з основної гри за допомогою клавіші "]" і покривати їм верх альтанки.

Мені, наприклад, подобається збільшувати кущ з основної гри за допомогою клавіші ] і покривати їм верх альтанки

Крок 8. Додайте фінальні штрихи. От і все! Ваш розкішний дворик з виноградними лозами і звисаючими світильниками готовий. Я додала ще кілька штор з каталогу «Домашній кінотеатр», щоб зробити дворик ще трошки вишуканіше!

Якщо ви хочете подивитися, як я створювала цей дворик, подивіться відеоролик на моєму каналі в YouTube . Там же ви можете подивитися ролики з ігровим процесом і навчальні відеоролики і подивитися, як я будувала інші будинки. Ви також можете знайти мене в Instagram і Twitter за хештегом @deligracy.

Хочете дізнатися більше про гру The Sims 4? Загляньте в поради по створення відмінних робочих кабінетів і прочитайте, як створювати приголомшливі ванни в The Sims 4 .

Залишайтеся на зв'язку! Слідкуйте за новинами в Twitter і Instagram , Натисніть "Подобається" на нашій сторінці в Facebook і підпишіться на наш канал в YouTube .

* Зображення в цьому блозі можуть містити контент з гри The Sims 4 і інших каталогів, доповнень і ігрових наборів для The Sims 4. Для доступу до будь-яких каталогах, з доповненнями і ігровим наборам потрібно гра The Sims 4 (продається окремо) і все ігрові оновлення.

** ДЛЯ ГРИ ПОТРІБНО НАЯВНІСТЬ THE SIMS 4 (ПРОДАЄТЬСЯ ОКРЕМО) І ВСІХ ІГРОВИХ оновлень.

І ми часто бачимо один і той же питання: «Як створити таке ?
Хочете дізнатися більше про гру The Sims 4?