Донецкий техникум промышленной автоматики

Як створити презентацію без використання PowerPoint

  1. Bunkr
  2. Haiku Deck
  3. Prezi

Чи не можете дозволити собі платне дітище Microsoft? Або ви хочете створити презентацію, яка буде вигідно відрізнятися від інших? Тоді спробуйте один з сервісів, здатних замінити PowerPoint.

Кожен з нас любить побалуватися з PowerPoint, але коли мова йде про висловлення ідей, створення бізнес-плану і т.д. - презентація продовжує залишатися одним з найбільш ефективних інструментів.

При цьому не можна сказати, що PowerPoint повністю безкоштовна програма, і на жаль, (досвідчені користувачі погодяться з цим) вона практично не еволюціонувала за останні кілька років. Припустимо, ви хочете приєднати стрічку Twitter до вашої презентації або піти від використання нерухомих слайдів?

Що ж, хороші новини. Сьогодні є безліч гідних альтернатив PowerPoint. Деякі з них безкоштовні, деякі - додадуть вашим матеріалами набагато більше шику та блиску. Крім таких загальновідомих клонів PowerPoint, як Google Docs, OpenOffice Impress, Zoho Show і т.д., ми пропонуємо ознайомитися ще з трьома безкоштовними варіантами створення презентацій.

Bunkr

Bunkr

Ціна: Безкоштовно

Що дає: Гідні медіа-презентації

Опис: Що знаходиться зараз в бета-версії, недавно модернізована Bunkr дає можливість на швидку руку створити презентацію в браузері, але з одним застереженням: він призначений для того, щоб об'єднувати не тільки ваш контент (текст, фото і т.д.), але і різноманітний веб-контент.

Отже, для кожного окремого слайда ви можете вставляти: фото з "хмарного" сховища, відео з YouTube і Vimeo, стрічки з Instagram і Pinterest, графіки з Infogram і Chartblocks, аудіо з Spotify і Soundcloud і т.д. Є всі передумови, що Bunkr скоро перетвориться в самий просунутий інструмент презентацій.

Але є і мінуси. Bunkr - не самий універсальний і багатофункціональний. Хоча ви і можете вибрати один колір для всієї вашої презентації з невеликого числа фонових кольорів (не для кожного окремого слайда!), Немає опції шрифтів і переходів. По крайней мере, на даний момент (сьогодні Bunkr все ще знаходиться в бета-версії).

І все ж, поки що Bunkr пропонує найшвидший і легкий спосіб створення відмінних медіа-презентацій.

Haiku Deck

Haiku Deck

Ціна: Безкоштовно (доступні вбудовані в додаток покупки)

Що дає: підтримка iPad (але є і Web-версія)

Опис: Якщо ви коли-небудь намагалися створити презентацію з нуля, то знаєте, що знайти цікаві і / або інформативні візуальні інструменти для точної передачі вашого меседжу - половина успіху. Haiku Deck вирішує цю задачу, забезпечуючи швидкий і простий доступ до мільйонів Creative Commons зображень, при необхідності доступними для покупки.

Haiku Deck автоматично ставить в чергу список доступних опцій, які базуються на словах, які ви додали в слайди. Почніть вводити те, що ви хочете і ... вважайте, що у вас вже є прекрасний бекграунд!

Інструмент був запущений, як додаток для iPad, але сьогодні існує і версія для інтернету. Якщо хочете створити потужний образний ряд - починайте з Haiku Deck.

Prezi

Prezi

Ціна: Безкоштовно, за додаткову плату план - $ 10 в місяць

Що дає: Анімаційні презентації

Опис: Prezi - це анти-PowerPoint інструмент для презентацій. Він не просто переходить від одного слайда до іншого, а в буквальному сенсі, перелітає (Google Earth-style) від однієї групи даних до іншої. Звучить просто, але коли ви побачите це у дії, то вже ніколи не захочете повертатися до статичним слайдів.

Можна створити презентацію в браузері, але якщо ви захочете працювати офлайн, доведеться завантажити спеціальну версію для Windows, Mac або iOS відповідно. Сервіс безкоштовний, а бізнес-користувачі можуть вибрати один з преміум-планів. Їх ціна починається з $ 10 в місяць (або $ 59 в рік) і включає в себе: приватні презентації, значно більше за обсягом сховище, персональні логотипи і цілодобова підтримка.

Якщо ви не створюєте дуже багато матеріалів, платні підписки будуть зайвими. Prezi дійсно пропонує візуальні «родзинки», що важливо в тому випадку, якщо допомагає захопити аудиторію.

За матеріалами: cnet.com

Або ви хочете створити презентацію, яка буде вигідно відрізнятися від інших?
Припустимо, ви хочете приєднати стрічку Twitter до вашої презентації або піти від використання нерухомих слайдів?