Донецкий техникум промышленной автоматики

Як створити блог в інтернеті безкоштовно і заробити на ньому

 1. Навіщо потрібен свій блог
 2. Як створити свій блог якщо я новачок

подробиці

У наш час стало дуже актуально мати свій блог, але стоїть питання в тому, як його створити, яку систему управління краще вибрати У наш час стало дуже актуально мати свій блог, але стоїть питання в тому, як його створити, яку систему управління краще вибрати. В інтернеті є купа своєрідних уроків на дану тему, а знайти реально корисних і актуальних дуже важко. Щоб не забивати голову всілякою не потрібною інформацією про створення та програмуванні, я маю на увазі якщо ви не фахівець у цій галузі, автори готують свої навчальні відеокурси, які зробили не мало молодих підприємливих людей в Європі досить багатими. Ви, напевно, скажіть, що це все байки, немає, сьогодні час інформаційних технологій, до яких по праву можна віднести і авторські проекти, зі сторінок яких читач отримує корисну і потрібну йому інформацію.

Так давайте ж розберемо навіщо взагалі нам потрібні блоги і як створити свій блог? Я вважаю, що з появою всіляких гаджетів, соціальних мереж, 80%, а то і всі 95% мешкають у соціальних мережах і постійно щось пишуть і додають новий контент. Кожен хоче бути індивідуальністю і показати всім який він кльовий або кльова. Щоб пропіаритися і задовольнити своє самолюбство багато хто йде на будь-які жертви. А найрозумніші починають створювати свої проекти з прив'язкою до мереж. Але чому б не створити свій блог, і не бути як загальна сіра маса? Адже маючи блог кожен може звернути на себе увагу і не залежати від сторонніх сервісів. Я сам уже не раз стикався зі свавіллям соціальних мереж, які починають придумувати різні приводи або заблокувати аккаунт, або ж пхають палки в колеса при створенні проектів для розвитку свого бізнесу, в загальному політика у всіх своя, так як це їх сайт, і вони там головні.

Навіщо потрібен свій блог

Для себе я давно зробив все висновки і вирішив створити свій власний блог, який ви зараз читаєте. І тут я маю вже свою вагу, і ніхто мене не буде тикати що я порушив щось і повинен танцювати під їхню дудку. Я веду свій щоденник і ділюся чимось зі своїми дорогими читачами, яким цікава моя робота. Так, вести звичайно свій блог не так просто, а іноді і взагалі немає часу, так як йдуть всілякі замовлення на створення сайтів, просування і аудит, робота над якими займає не мало часу. Але я вважаю, що почати працювати в інтернеті ніколи не пізно, головне мати величезне бажання і голову. Раджу почитати статтю як почати вести свій блог правильно .

Розповім усім початківцям блогерам, що якщо ви вирішили заробити купу грошей за пару місяців на своєму блозі, то я вас розчарую, такого не буде. Для успішного заробітку необхідно створити цікавий проект і давати корисну інформацію, випробувану особисто на практиці. Що я і намагаюся робити. Ніхто вам не принесе ніколи на блюдечку готовий проект успішного бізнесу. В інтернеті постійно все змінюється, і щоб бути в темі необхідно стежити за нововведеннями постійно. Почитайте мій пост, де я писав про те з чого почати бізнес в інтернеті .

Почитайте мій пост, де я писав про те  з чого почати бізнес в інтернеті

У мене є багато знайомих, які взагалі не мають поняття як починати свій бізнес в інтернеті і роблять все навпаки. Багато просто лінуються зробити щось самим і починають кидатися з одного боку в бік, не знаючи за що взятися. Коли я спілкуюся з людьми і питаю, як вони хочуть заявити про себе і якими інструментами будуть просувати свій бізнес, то чую завжди одне, що спочатку треба взяти в оренду приміщення, а таким як піде ... Маю на увазі як піде? Ви вкладаєте свої гроші, купуєте товар, даєте рекламу, а до вас ніхто не йде і вперше чує про вас. Так вся справа в тому, що багато підприємців забивають на розвиток свого бізнесу в інтернеті шляхом створення свого блогу або ж сайту компанії і в результаті отримують мізерну прибуток, а іноді і вкладають ще свої кровні і потрапляють в борги. Невже вам це потрібно? Я завжди говорю клієнтам або ж початківцям знайомим підприємцям, що створення свого сайту - це життєва необхідність, і вартість створення сайту або ж свого інтернет-магазину буде набагато нижче ніж орендувати на місяць приміщення. Але як то кажуть скупий платить двічі, і це перевірено не раз.

Багато блогерів, а особливо новачків, створюють свої блоги на безкоштовних сервісах типу livejournal, Blogger і так далі Багато блогерів, а особливо новачків, створюють свої блоги на безкоштовних сервісах типу livejournal, Blogger і так далі. Нічого поганого сказати не можу, але вже не раз з ними були проблеми через збої і втрати акаунтів, їли ж ви хочете писати і розвивати роками свої проект, а потім прокинутися в один прекрасний день і побачити, що сервіс припинив свою роботу то будь ласка , моя справа запропонувати. Самі дивіться які переваги у повноцінних блогів, створених на платному хостингу, в порівнянні з безкоштовними:

 • можливість розміщення контекстної реклами ;
 • Гарантія роботи блогу і його подальше існування в мережі;
 • Змінювати структуру під свої потреби;
 • Міняти дизайн і додавати новий функціонал;
 • Більш лояльне ставлення пошукових систем при просуванні;
 • Наявність свого особистого адреси сайту (домена).

На відміну від безкоштовних сервісів:

 • Прив'язка блогу до стороннього сервісу, робота якого не залежить від Вас;
 • Жахливий адресу домену, до складу якого буде входити і домен самого сервісу;
 • Відсутність способів монетизації свого блогу рекламою;
 • Неоригінальність блогу на увазі використання цих же шаблонів купою інших людей;
 • Немає можливості змінювати структуру і вводити свої нововведення;
 • Наявність сторонньої реклами.

Різниця очевидна, якщо ще покопатися, то можна знайти багато підводних каменів. Але кожен вибирає для себе шлях сам. Якщо нічого втрачати, то будь ласка. Я лише намагаюся запобігти трагедії і допомогти порадою.

Як створити свій блог якщо я новачок

Якщо ж ви все-таки зважилися створити свій блог, причому максимально дешево, а вартість створення сайтів вимагає не малих вкладень, особисто я роблю сайти від 17 000 до 25 000 руб Якщо ж ви все-таки зважилися створити свій блог, причому максимально дешево, а вартість створення сайтів вимагає не малих вкладень, особисто я роблю сайти від 17 000 до 25 000 руб., То для Вас я підготував безкоштовний відеокурс по створенню свого блогу на Джумла . Тут розбереться навіть дитина, досить бути впевненим користувачем комп'ютера і бажання писати, а також, знання, отримані в курсі можна використовувати і при створенні свого бізнес-сайту. Я показав на прикладі як створювати гарний блог, не маючи під рукою нічого, крім інтернету, і займе це всього пару годин. Якби мені раніше дали таку інформацію, то вести свій блог і заробляти на ньому я б почав вже давно. заходимо сюди або качаємо курс нижче БЕЗКОШТОВНО !!!

Для того, щоб розібратися як заробити на блозі новачкові не обов'язково мати тему заробітку, досить бути фахівцем у своїй галузі і ділитися цікавими фактами та інформацією з читачами, близькими по духу. Як організувати пасивний дохід зі свого блогу читаємо в цієї статті . Якщо ви добре готуєте, то пишіть статті про приготування пиши, якщо займаєтеся чаюванням, то пишіть про те, як правильно проводити чайні церемонії, які види чаїв бувають, це все буде цікаво для Вашої аудиторії. А якщо вже ви вирішите зайнятися створенням свого відеокурсу, як це роблю я, то отримаєте стабільний заробіток, а ваші клієнти за невеликі гроші масу корисної інформації, ознайомившись з якою вони зможуть і самі працювати в цій галузі і заробляти гроші. І чим будуть Вам дуже вдячні.

Беріть і пробуйте. Не варто відкладати все в довгий ящик. Створіть блог в інтернеті безкоштовно, заявіть про себе і своєї компанії в мережі, напрацьованих базу передплатників , Яким буде цікава ваша творчість, можливо вони і стануть вашими майбутніми клієнтами. Тут ви заощадите не тільки на початковому розвитку бізнесу, але ще і отримаєте потужний приплив відвідувачів.

Починайте працювати в мережі і заробляти гроші. Всім успіхів і благополуччя.

З повагою, Галіулін Руслан.

Корисні матеріали:

Додати коментар

Так давайте ж розберемо навіщо взагалі нам потрібні блоги і як створити свій блог?
Але чому б не створити свій блог, і не бути як загальна сіра маса?
Маю на увазі як піде?
Невже вам це потрібно?