Донецкий техникум промышленной автоматики

Як створити блог про схуднення?

Чверть світу страждає від ожиріння, і в зв'язку з цим дивовижним фактом, багато людей шукають спосіб вирішити їх проблеми з вагою. Ці люди шукають ресурси з корисною інформацією по їх проблеми. Такі сайти стали дуже популярними і прибутковими. Але вам не потрібно великих коштів і складних веб-сайтів, щоб заробити на цьому. Простий блог - все, що вам потрібно для початку роботи ...

У цій статті я проілюструю вам 8 простих кроків по запуску такого блогу:

1. Дослідження. Бажано, щоб при першій спробі заробітку в тематиці втрати ваги, ви просували продукти інших компаній, а не свої власні. Це занадто дорого і дуже ризиковано - починати зі створення власної продукції.

Дізнайтеся про різних компаній, які вже надають послуги в сфері втрати ваги, і виберіть які ті продукти, які схвалять потенційні відвідувачі. Якщо пропонувати погану продукцію, ви можете поплатитися за це втратою відвідувачів.

2. Стати партнером. Виберіть одну або дві компанії, які будуть пов'язані з вашим блогом. Партнерські програми є відмінним способом отримання прибутку. Є багато таких компаній, які мають вигідні партнерські програми.

3. Створити свій власний блог. Drupal та WordPress - це два способи створювати професійно виглядають блоги. Так ви заощадите багато грошей, не наймаючи веб-дизайнерів і інший персонал. Ці платформи є дуже простими у використанні і мають багато можливостей для розміщення рекламних оголошень партнерів.

Ці платформи є дуже простими у використанні і мають багато можливостей для розміщення рекламних оголошень партнерів

Як створити блог про схуднення?

4. Виберіть правильну назву. Забезпечите свій блог помітною назвою, яке стосується здоров'я, фітнесу, дієти, харчування або вправ, так як це буде потрапляти в інтереси вашої цільової аудиторії.

5. Додайте рекламні оголошення в ваш блог. Кращим місцем для розміщення реклами є верхня ліва частина сторінок і права бічна панель вашого блогу.

6. Створіть контент. Створіть пости, які стосуються тематики блогу. Створіть побільше цікавого і інтригуючого контенту (наприклад, пост про те, як скинути 10 кг за місяць). Використовуйте ключові слова і продумані заголовки, щоб привернути свою цільову аудиторію.

7. SEO оптимізація. Приділіть невелику увагу SEO технікам, але не варто на цьому зациклюватися. Головне - мати багато постів, пов'язаних з темою втрати ваги.

8. Послідовність. Будьте послідовні у виконанні кроку 6, і як мінімум раз на тиждень додавайте новий матеріал ...

-----

Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться з друзями. Дякуємо :)


Як створити блог про схуднення?
Сподобалася стаття?