Донецкий техникум промышленной автоматики

Як скачати музику з Google Play Music на комп'ютер

Важливо: читайте уважно, нічого не пропускайте, інакше скачати музику з Гугла вам навряд чи вдасться Важливо: читайте уважно, нічого не пропускайте, інакше скачати музику з Гугла вам навряд чи вдасться. Тут важливо врахувати кілька ключових моментів. Пояснюю коротко і ясно, щоб не віднімати у вас дорогоцінний час.

Як скачати музику з Google Play Music - тема сьогоднішньої статті на особистому сайті діджея і музиканта Nick de Golden. Уявіть собі, що ви купили собі трек і можете його спокійно слухати на сайті. А якщо захочеться слухати його на комп'ютері, на плеєрі або, припустимо, уявити його в клубі або кафе? У будь-якому випадку можливість скачати - ніколи не зайве. А головне - все легально і без наслідків!

Насамперед слід відкрити браузер Google Chrome, якщо ви на іншому. Чому? Надалі при скачуванні купленого трека вам буде потрібно встановити додаток від самого Гугла, яке, можливо, встановиться тільки в хром. А тепер по порядку.

1. Шукаєте потрібний вам трек і купуєте його, відповідно. У моєму випадку це буде один з стареньких треків 2007 року «Matt Abbott - Illusions». З реміксів я вибираю «Amphiby's Crossover Remix». Цей настільки чудовий ремікс в стилі Deep Trance просто звів мене з розуму ... Але це вже справа смаку, як то кажуть :) Після Google запропонує вам встановити додаток, завдяки якому можна завантажувати. Заважати воно вам не буде, можна не хвилюватися.
1

2. Після того, як трек куплений, заходите в розділ «Моя музика», розташований у верхній колонці зліва. Також слід врахувати, що якщо шапка сторінки оранжевого кольору, користуватися пошуком, розташованому в ній, не рекомендується, оскільки тут він знаходить тільки ті треки, що ви вже купили. Щоб повернутися до діючого пошуку для всіх треків, натисніть на значок із трьома лініями, що вгорі ліворуч, і клікніть на «Google Play».
2

3. Після як ви перейшли в розділ «Моя музика», натискаєте на обкладинку купленого вами треку, і там наведіть на назву треку - ви побачите три крапки, вказане червоною стрілкою на зображенні нижче.
3

4. Клікаєте на три крапки і натискаєте «Завантажити».

5. Приємного прослуховування! :)

Також варто врахувати, що на даному сервісі ви зможете багато чого знайти, включаючи електронну музику в стилях Trance, House, Techno, Drum & Bass, Chillout і багато іншого. Вітчизняна музика російською мовою - не виняток. Є навіть багато музики з 90-х років, так що ... не нудьгуватимете. Також ви можете завантажувати куплені вами треки, скільки хочете і коли хочете. Припустимо, якщо з комп'ютера трек пропав, то вам дається така можливість, що дуже зручно.

А якщо захочеться слухати його на комп'ютері, на плеєрі або, припустимо, уявити його в клубі або кафе?
Чому?