Донецкий техникум промышленной автоматики

Як правильно вести блог. Поради новачкам

  1. Як вести блог і зробити його успішним?
  2. Як правильно вести блог

Не сумніваюся, що тисячі новачків починають вести блог, начитавшись рад різних гуру про те, як це просто, а заробіток на блозі легкий

Не сумніваюся, що тисячі новачків починають вести блог, начитавшись рад різних гуру про те, як це просто, а заробіток на блозі легкий.

Не потрібно докладати ніяких зусиль.

Це все зрозуміло, інтернет підприємці саме на таких навичках і заробляють, продаючи їм свої знання зі створення і ведення блога.

Однак, в реальності лише у малій частині початківців виходить правильно розкрутити власний проект до відчутних заробітків.

Зміст статті

Дивіться, ваш перший блог створений, основні настройки зроблені. Навіть допущені на початку помилки ви поступово виправляєте. Ви пишете статті: спочатку кілька штук на тиждень, потім менше. Потім і одну з себе насилу видавлюєте. Потім відкладаєте на потім - працюєте на себе, ніхто не підганяє.

Просування вашого «дітища» йде з трудом, бо Яндекс молоді ресурси не надто шанує. Відвідувачів мало, залучати їх не так просто, так ви й не уявляєте звідки. Якщо, звичайно, не маєте в соціальних мережах тисячі знайомих, які часто до вас навідуються.

Первісна ейфорія від створення сайту кудись зникла. Очікуваної монетизації і віддачі від нього в грошовому вираженні все немає і немає. Але ж вам обіцяли, що все буде відразу і багато ...

Саме на цьому етапі багато новачків і зливаються. Вони ставлять на своєму проекті хрест і кидають його. І бовтається він в мережі, поки не закінчиться оплата за хостинг.

Чому? НЕСТАЧА МОТИВАЦИИ. Якщо сайт створений заради заробітку, ви працювали над ним місяць, два, три, а результату все немає і немає, то терпіння багатьом не вистачає. Ви прийшли в мережу без досвіду, без знань, з одним лише бажанням отримати заробіток на блозі. А це не так швидко і просто, інакше все блогери давно б стали мільйонерами.

Як вести блог і зробити його успішним?

В одному старожили Інфобізнес праві стовідсотково.

  • Створювати свій сайт потрібно по темі, яка вам цікава.
  • У ніші, в якій ви готові працювати не тільки заради грошей, а й для душі.

Спадає на думку порівняння. Правильне ведення блогу - це своєрідний марафон. Навіть не середня дистанція. А саме марафон, коли визнання і призи (у вигляді заробітку на блозі) отримує той, хто не зійде з дистанції, хто дійде до кінця.

Як правильно вести блог

Планомірно і методично НАРОЩУВАТИ кількість посилань. Робіть унікальні анонси ваших статей в сервісах анонсів і соціальних мережах. Корисний обмін посиланнями з тематичними ресурсами, обмін статтями, розміщення публікацій зі своїми посиланнями в каталогах статей. Навіщо це треба? Щоб підвищити значимість вашого проекту в очах пошукових систем, змусити їх ставитися в вашому блогу більш прихильно.

ОПТИМІЗУВАТИ СТАТТІ під пошукові запити, щоб догодити Яндексу, Гуглу, і отримати постійний приплив відвідувачів з пошуку . Саме пошук повинен стати основним джерелом трафіку. Перегляньте й виправте свої старі статті, перевірте ключові слова, якщо треба - додайте нові. Це ж саме з тайтла і описами.

ПЕРЕКОНАТИСЯ, що кожна стаття відповідає на будь-якої запит. У вас не повинно бути статей НІ ПРО ЩО - хто їх читатиме?

ПИСАТИ статті на ГАРЯЧІ теми, що хвилюють більшість читачів. Регулярно відправляйте анонси в соціальні мережі і Закладки.

ОБЩАТЬСЯ, вести діалог з читачами через коментарі. У коментарях ви знайдете оцінку своїм працям, теми для своїх майбутніх статей.

А найголовніша порада, як правильно вести блог - діліться з читачами безкоштовної корисною інформацією. Бо в процесі створення свого проекту, ви, безсумнівно, перевернули гори інформації, стали в своїй темі фахівцем.

Пошуковики з недовірою ставляться до сайтів з віком менше півроку. Тому терпіння, ще раз терпіння і віра в себе. Не опускайте руки, доробити справу до кінця. Переступіть цей рубіж у всеозброєнні - з новими унікальними статтями, з вдячними читачами.

Не кидайтеся на різні приманки, що обіцяють швидкий заробіток - в гонку за можливостями. Розробляє свою тему, генеруйте ідеї для постів, збирайте свою аудиторію. І результат від ведення блогу обов'язково буде.
Не кидайтеся на різні приманки, що обіцяють швидкий заробіток - в гонку за можливостями

СХОЖІ СТАТТІ:

ДРУЗІ, ДЯКУЮ, ЩО ПОДІЛИЛИСЯ СТАТТІ:

Як вести блог і зробити його успішним?
Чому?
Як вести блог і зробити його успішним?
Навіщо це треба?
У вас не повинно бути статей НІ ПРО ЩО - хто їх читатиме?