Донецкий техникум промышленной автоматики

Як правильно купувати посилання в Блогун. Вічні посилання на біржі Блогун.

Часто ми прагнемо до того, щоб новостворений сайт або сторінка сайту якнайшвидше потрапили в індекс пошукових систем Часто ми прагнемо до того, щоб новостворений сайт або сторінка сайту якнайшвидше потрапили в індекс пошукових систем. Крім того, виникає природне бажання не тільки знаходження в індексі пошукових систем, але і заняття сторінкою сайту високих місць при запиті відповідної їй ключового слова або фрази.

Як же максимально швидко і досить бюджетно прискорити індексацію і підвищити положення сторінки в пошуковій видачі? Як поліпшити позиції сайту в пошукових системах?

Один з можливих варіантів - це розміщення згадок про сайт (його сторінці) у вигляді посилання на відвідуваних і постійно оновлюваних якісних блогах. Це можна робити декількома різними способами, однак, сьогодні ми розглянемо систему Блогун , Що дозволяє розміщувати згадки (посилання, огляди, статті) на різних блогах.

Блогун підкуповує своєю простою і інтуїтивністю інтерфейсу, зручністю в роботі, гнучкістю у вирішенні поставлених завдань просування сайту. Загалом, за допомогою цієї системи можна досить швидко розгорнути масштабну рекламну кампанію в блогосфері або, просто, замовити написання кількох докладних оглядів того чи іншого продукту послуги або сайту. Інформація про ваш сайт подається у формі відкликання, розміщеного в блогах. Їх ведуть тисячі самих різних авторів.

Одне з головних переваг роботи з системою - це розміщення посилань на ваші ресурси без абонплати (помісячного плати). Посилання на необхідні вам сайти розміщуються «назавжди», тобто на весь час життя блогу за одноразову оплату. Від себе Блогун гарантує, що матеріали видання будуть перебувати на блозі не менше 3 місяців. Якщо з якої-небудь причини посилання на ваш сайт зникне, то Блогун повертає кошти, які були витрачені на її розміщення. Варто відзначити, що зникнення вже розміщених матеріалів відбувається дуже рідко і рекламодавець отримує «вічну» посилання на свій сайт з якісного відвідуваного інтернет-ресурсу. Нагадаю, ця посилання оплачується тільки один раз, ніякої щомісячної оплати.

Нагадаю, ця посилання оплачується тільки один раз, ніякої щомісячної оплати

Почавши роботу з системою Блогун необхідно створити нову рекламну кампанію із зазначенням типів необхідних заміток про вашому сайті: постової (невелике згадка про сайті), короткий огляд або детальний огляд. У цьому вам допоможе режим покрокового створення рекламної кампанії. Варто відзначити, що чим докладніше ви опишіть вимоги до проведення своєї рекламної кампанії, тим більша ймовірність, що отримаєте саме те, що вам потрібно.

Далі, слід відбір блогів на яких ви бажаєте зупинитись. Тут починається досить важливий етап з відбору якісних блогів. Незважаючи на те, що Блогун стежить за якістю блогів, все-таки необхідно самому переглядати ресурси на відповідність їх мінімальним вимогам.

Серед цих вимог (звичайно, варто уточнити, що це особисто моє скромне думку):

  • існування блогу «для людей», а не тільки для того, щоб в ньому розміщувати рекламні матеріали;
  • обсяг тексту в кожному пості (бажано, не менше 500 знаків; краще - від 1000 знаків);
  • якість тексту (відсутність автоматично згенерованого тексту, т.зв. «сінонімайза»);
  • дуже бажано відсутність ознак посилальних бірж на блозі;
  • у блогу повинні бути хоча б мінімальні PR і тИЦ (рекомендую не нижче PR 2, тИЦ 10);
  • зверніть увагу на дату кеша головної сторінки блогу. Якщо кеш сторінки місячної і більше давності - це ознака того, що пошукові системи можуть відвідувати цей блог досить рідко;
  • зверніть увагу на співвідношення кількості вже виконаних рекламних завдань і кількості всього проіндексованих сторінок пошуковими системами. Наприклад, в разі, якщо написаних рекламних завдань 300, а проіндексованих сторінок блогу 150-300, то це може говорити про те, що блог ведеться просто як рекламний майданчик і може, так само сприйматися пошуковими системами.

У будь-якому випадку, бажаний ручної перегляд кожного блогу перед відправкою завдання блогеру-власнику.

Після відправки завдання для блогера, ви можете отримати запит на більш високу ціну виконання завдання, ніж та, яка була вказана вами спочатку. Якщо нова ціна вас як і раніше влаштовує - погоджуєтеся, якщо немає - відмовляєтеся від ціни. При відмові від ціни подальший торг з блогером не відбувається.

У міру того, як завдання, відправлені блогерам, будуть виконуватися, ви будете отримувати повідомлення про це. Виконані завдання, які вимагають перевірки, розміщуються на сторінці «Контрольна панель рекламодавця» і будуть доступні за посиланням «Всього неперевірених завдань».

Після перевірки завдання на відповідність вимогам вашої рекламної кампанії, можна підтвердити прийом завдання натисненням на відповідну оцінку виконаного завдання. У тому випадку, якщо до завдання є зауваження, його можна відправити на коригування, натиснувши кнопку «Х» (переробити).

За допомогою Блогуна можна досить недорого, швидко і якісно провести рекламну кампанію для свого сайту або просто продукту або послуги в блогосфері. Це один з перших сервісів надають можливість розміщення інформації про сайт на якісних відвідуваних блогах. На даний момент система залишається лідером в своєму класі.

Крім Блогуна, варто відзначити інші системи розміщення посилань в блогах - J2J і Gogetlinks.

На сайті J2J можна прочитати про переваги даної системи .

На сайті Gogetlinks можна прочитати про переваги цієї системи .

На закінчення, варто відзначити, що формування посилальної маси сайту (і, отже, просування сайту) за допомогою сервісів дозволяють розміщувати постійні посилання на відвідуваних блогах, є важливим елементом комплексної стратегії просування сайту. Розміщуючи постійні посилання на ваш сайт на якісних блогах, ви підвищуєте рівень довіри пошукових систем до сайту, що не можна сказати про те, коли сайт просувається виключно за допомогою бірж посилань.

Компанія Авеб, формуючи індивідуальну стратегію просування сайтів, завжди враховує важливість розміщення посилань на якісних ресурсах і підвищення цільового трафіку на сайт клієнта. Розробляючи стратегію просування для того чи іншого сайту, ми враховуємо специфіку сайту, реалізовані за допомогою його продукти або послуги, а потім, виходячи із зібраних даних підбираємо індивідуальну стратегію просування сайту.

Як же максимально швидко і досить бюджетно прискорити індексацію і підвищити положення сторінки в пошуковій видачі?
Як поліпшити позиції сайту в пошукових системах?