Донецкий техникум промышленной автоматики

Як поставити відео на YouTube? Додавання Ютуб Вконтакте і Однокласники

 1. Як завантажити (поставити, залити, викласти) своє відео на YouTube?
 2. Як додати відео YouTube Вконтакте, в Однокласники, Google+ та інші соціальні мережі?

Привіт Привіт! У сьогоднішній статті ми дізнаємося, як поставити відео на YouTube, як розмістити завантажені ролики Ютуб Вконтакте, в Однокласники, Twitter, Google+ та інші популярні соціальні мережі. Все викладено в доступній формі і показано за допомогою картинок, так що буде абсолютно просто і зрозуміло навіть для новачків;).

Відеохостинг YouTube (Ютуб, Ютюб) - це найпопулярніший сервіс, за статистикою Alexa Rank він знаходиться в самому верху і займає 3 місці серед всіх сайтів світу за відвідуваністю. І це не дивно, адже тут стільки прикольних і цікавих відеофайлів, кліпів і фільмів.

Така величезна відеосховища активно використовується людьми ще і для власних потреб, адже сюди можна завантажити файли, вставити ролики, залити щось веселе, а після ділитися цим зі своїми знайомими і навіть заробляти гроші: smile :! Для вебмайстрів Ютуб - це прекрасний інструмент для просування блогу .

Перегляд і скачування роликів з Ютюб безкоштовне. Раджу прочитати статтю Як завантажити ролик з Ютуб . Для додавання відео, коментування, виставлення оцінок потрібно пройти реєстрацію. Отже, приступимо.

Як завантажити (поставити, залити, викласти) своє відео на YouTube?

 1. Переходимо в сервіс і натискаємо кнопку Увійти в верхньому правому куті:
 2. Щоб почати користуватися послугами Ютюб потрібно мати акаунт в Google, тобто якщо у Вас є e-mail типу название-почты@gmail.com, тоді досить ввести логін і пароль (1). Іншим необхідно пройти реєстрацію і створити свій аккаунт (2):
 3. Після входу в обліковий запис у верхній частині сторінки натискаємо кнопку Додати відео:
 4. Тут можете бачити кілька варіантів: завантажити файл з комп'ютера, перетягнути його мишкою, записати відео з веб-камери. Отже, кликнемо Виберіть файли для завантаження і вкажіть шлях до свого ролику в комп'ютері:
 5. Почнеться завантаження відео на YouTube і подальша його обробка сервісом. Ця процедура займе якийсь час в залежності від розміру самого файлу:
 6. Поки ролик завантажується потрібно придумати назву, опис і теги. Це потрібно робити обов'язково, інакше Ваше чудове твір ніхто не зможе знайти:
 7. Коли ролик завантажиться на Youtube і буде опрацьовано, заповнюємо поля (1), вказуємо налаштування конфіденційності (2), вибираємо відповідну категорію (3), значок (4) - це зображення, яке буде показуватися всім користувачам, і зберігаємо зміни (5):
 8. Щоб подивитися результат слід перейти або в свій канал (1), куди розміщуються всі додані відео, або за посиланням (2):

Як викласти відео в Ютуб ми розібралися, тепер розглянемо, як вставити його в соц мережі.

Як додати відео YouTube Вконтакте, в Однокласники, Google+ та інші соціальні мережі?

Після перегляду ролика відразу ж під ним натискаємо кнопку Поділитися та нам відкривається вікно, де можна розмістити посилання відео в Твіттер, Фейсбук, Гугл Плюс та інші популярні соцмережі за допомогою кнопок. На жаль, в цьому списку немає можливості додати відео Вконтакте з YouTube: Після перегляду ролика відразу ж під ним натискаємо кнопку Поділитися та нам відкривається вікно, де можна розмістити посилання відео в Твіттер, Фейсбук, Гугл Плюс та інші популярні соцмережі за допомогою кнопок Відео YouTube Вконтакте.

 1. Для вставки ролика в свою сторіночку Вк копіюємо це посилання:
 2. Натискаємо в акаунті Vk меню Мої відеозаписи і далі Додати відеоролик:

 3. У вікні кликнемо Додати по посиланню з інших сайтів (1), вставляємо посилання (2) і зберігаємо (3). Якщо при розміщенні в Ютуб ролика все поля заповнили, то назва і опис автоматично додадуться Вконтакте:

Як додати відео з Youtube в Однокласники?

Переходимо в акаунт odnoklassniki.ru, під основним меню тиснемо пункт Посилання (1), копіюємо нашу ссилочку (2) і ділимося з друзями (3): Переходимо в акаунт odnoklassniki

Як поставити відео на Youtube ми дізналися, тепер друзям в різних соц мережах можна швидко скинути посилання з Ютуб Вконтакте, в Однокласники і зробити їм приємний і несподіваний подарунок: smile :.

Залити своє відео в сервіс YouTube і вставити його в сторінку сайту теж можна, причому зробити це реально, не маючи абсолютно ніяких знань в області мов php і html. Цей принцип додавання роликів в запису власного ресурсу в інтернеті дуже схожий при використанні методів розміщення в інших популярних відеохостингу.

Рекомендую прочитати статтю Вставка відео з YouTube в WordPress .

Незабаром я докладно розгляну питання заробітку за допомогою відеохостингу, тому раджу оформити, щоб не пропустити вихід анонса.

І обов'язково подивіться 10 секундний ролик, завдяки якому ми вчилися додавати відеофайли. Ось такі машинки ми робимо за робочим інженерним столом: smile ::

Усе! Всім до зустрічі!

З повагою, Дмитро Байдук

Поділитися посиланням з друзями

Схожі матеріали:

Як завантажити (поставити, залити, викласти) своє відео на YouTube?
Як додати відео YouTube Вконтакте, в Однокласники, Google+ та інші соціальні мережі?
Як завантажити (поставити, залити, викласти) своє відео на YouTube?
Як додати відео YouTube Вконтакте, в Однокласники, Google+ та інші соціальні мережі?