Донецкий техникум промышленной автоматики

Як назвати паблік ВКонтакте

Отже,   як створити паблік ВКонтакте   ми вже знаємо, тепер варто перейти від теорії до практики

Отже, як створити паблік ВКонтакте ми вже знаємо, тепер варто перейти від теорії до практики. Після створення паблік варто задуматися про те, як можна назвати паблік ВКонтакте.

Досить багато публічних сторінок втрачали своїх читачів з банальну зміни назви. Користувач дивиться список своїх груп, бачить незнайоме назву і просто відписується від сторінки. Досить часте явище.

На початку відразу відкиньте дурниці, типу "Суперпаблік", "Смішні цитати", "Цікаві новини" і так далі. Назва повинна бути чіпляють і не похмурим.

Також відкиньте ідею злизувати назви. "IFeed", "MDK" та інше вже не прокатує. Якщо вже зовсім немає ідей, то беріть назви хоча б не дуже популярних публічних сторінок.

Раніше працювала шикарна схема, а полягала в наступному: Беремо будь-який популярний паблік, той же "MDK", повністю копіюємо всю інформацію (аватарку, опис, пости і так далі), садимо кілька тисяч ботів і замовляємо репости. Юзер заходить на паблік, дивується з того, що він ще не підписаний і підписується. А то, що це фейк, навіть не розуміє.

Зараз я просто роблю те ж саме назву, що і у джерела. Просто і ефективно.

Незабаром я опишу як знаходити хороші джерела і як добувати шикарний контент на паблік, причому не потрібно буде думати над назвою, адресою паблік і іншими речами. Але більш повну інформацію (я ж не буду розкривати всі карти) ви можете дізнатися вже зараз з мого курсу по заробітку ВКонтакте .

Гарна ідея зробити паблік по темі здоров'я скорпіона . Інформацію можна брати з сайту nepoznannogo.net.