Донецкий техникум промышленной автоматики

Як створити сайт благодійності за 9 кроків

 1. №1. Чітко сформулюйте мету
 2. # 2. Як створити сайт благодійності: спростите процес внесення пожертвувань
 3. # 3. Використовуйте фотографії реальних людей
 4. # 4. Як створити сайт благодійності: залучайте волонтерів
 5. # 5. Не забудьте про пресу
 6. # 6. Як створити сайт благодійності: подбайте про якість контенту
 7. # 7. використовуйте мультимедіа
 8. # 8. Як створити сайт благодійності: розповідайте історії
 9. # 9. Додайте розділ новин
 10. Адаптивний шаблон для сайту благодійності
 11. Шаблон для благодійної організації з блогом
 12. Дизайн сайту благодійної організації
 13. Шаблон для благодійної організації з прямим закликом до дії
 14. Шаблон благодійного сайту в пастельних тонах
 15. Чорний шаблон благодійного сайту
 16. Шаблон сайту благодійної організації в темних тонах
 17. Чорно-зелений шаблон сайту для неприбуткових організацій

З точки зору веб-дизайну, створення сайту благодійності нічим не відрізняється від створення маркетингового порталу. Дизайн повинен відповідати одним і тим же умовам: красиво виглядати, вражати цільову аудиторію і залучати якомога більше відвідувачів. Проте, створення благодійних сайтів вимагає куди більше уваги, адже ці майданчики не призначені для продажу товарів. На відміну від інших корпоративних веб-сайтів, з якими вам доводилося працювати, благодійні портали не продають товарів і не пропонують послуг - вони представляють Проект. Більш того, люди, які пожертвують гроші на цей проект, не отримають від цього прямої вигоди. У цій статті ми розповімо вам про те, як створити сайт благодійності без послуг програміста.

У цій статті ми розповімо вам про те, як створити сайт благодійності без послуг програміста

Як дизайнер, ви повинні переконати людей в тому, що внесення пожертвувань - це добре і в якійсь мірі вигідно. Зрозуміло, це непросто, але можливо. Дотримуючись деяких простих правил, ви зможете створити сайт використовуючи шаблони благодійних сайтів , Який підштовхне людей до внесення пожертв.

№1. Чітко сформулюйте мету

Іноді, заходячи на певний сайт, ми не можемо чітко визначити його призначення, навіть провівши на ньому кілька хвилин. Деякі веб-сайти мають настільки стандартний дизайн і контент, що користувачі просто губляться. Не варто сприймати відвідувачів сайту, як щось само собою зрозуміле. Не забувайте, що робота дизайнера полягає не тільки в додаванні тематичних зображень - ви повинні розробити дизайн, який допоможе донести певне повідомлення до аудиторії.

Відвідувачам буде простіше зрозуміти призначення сайту, якщо ви додасте коротку інформацію про місію проекту на головній сторінці. Як варіант, можна просто додати посилання на сторінку "Як допомогти", де відвідувачі зможуть дізнатися більше про мету вашої організації і її діяльності. В такому випадку на видному місці також варто розмістити посилання на сторінку "Про організацію". При цьому не варто захоплюватися агітують фразами. На сторінці "Як допомогти" вкажіть наступну інформацію: чим займається організація, як вона допомагає людям, чому відвідувачам сайту варто зробити пожертвування і т.д ..

Наприклад, дизайн цього сайта простий і мінімалістичний. Проте, він безпосередньо закликає відвідувачів долучитися до боротьби з бідністю. Ідея дуже проста, а правильно розроблений дизайн допомагає користувачам швидше її зрозуміти. Короткі факти, які розміщені біля кнопки "Прийняти участь" ( "Act Now") пояснюють користувачам, чому їм варто приєднатися до цього руху. Дизайн цього сайту можна сміливо назвати зразком оформлення сайту благодійності.

# 2. Як створити сайт благодійності: спростите процес внесення пожертвувань

Неважливо, наскільки хороший шаблон сайту благодійної організації і наскільки красномовно опис вашої мети. В кінцевому підсумку все зводиться до одного - збору пожертвувань. Дизайнеру не варто забувати, що саме збір коштів - основний вид діяльності будь-якої неприбуткової організації. Щоб не змушувати відвідувачів сайту проходити складну процедуру оплати, додайте на головній сторінці просту і помітну кнопку / посилання / банер "Внести пожертву". Цю кнопку або посилання краще розмістити в тій частині сайту, яку видно без вертикальної прокрутки, щоб люди відразу її помічали.

Одним словом, ваші зусилля повинні бути спрямовані на те, щоб зробити сайт максимально простим для бажаючих внести пожертвування. Якщо відвідувачам буде складно розібратися з сайтом або знайти кнопку для здійснення платежу, збір коштів навряд чи увінчається успіхом. Прикладом відмінного сайту неприбуткової організації можна назвати цей портал. Кнопка "Пожертвувати" тут розміщена на панелі навігації, до того ж, її яскравий колір привертає увагу відвідувачів. Процес внесення пожертвування також вкрай простий.

# 3. Використовуйте фотографії реальних людей

Жертвуючи гроші, люди мають право знати, на що їх кошти будуть витрачені. У більшості випадків переконати людей за допомогою одних тільки слів неможливо. Тому вам варто використовувати справжні фотографії, щоб дати людям зрозуміти, що їх пожертвування дійсно змінить чиєсь життя. Для оформлення сайту не варто використовувати популярні зображення з інтернету - вони виглядають фальшиво. Щоб переконати людей в сумлінності вашої організації, використовуйте фото реальних людей, яким ви збираєтеся допомогти. Додайте ці зображення на головній сторінці. Якщо ви не можете назвати себе хорошим фотографом, зверніться до допомоги професіоналів.

Фотозвіт про діяльність організації можна розмістити на сторінці "Про нас". Ці фото не будуть доречні на головній сторінці - більшість людей хочуть бачити тих, кому вони допоможуть своїм пожертвуванням. Це допоможе розвіяти будь-які сумніви в чистоті намірів вашої організації.

Це допоможе розвіяти будь-які сумніви в чистоті намірів вашої організації

Сайт "Історії Дадааб" не містить стічних зображень; дизайнери поклалися на фотографії звичайних людей Дадааб з незвичайним способом життя. Сайт містить зображення людей, що живуть в екстремальних, якщо не сказати нелюдських, умовах. У кожної фотографії своя історія.

# 4. Як створити сайт благодійності: залучайте волонтерів

Пам'ятайте, що створити сайт благодійництво та почати збирати кошти - це ще не все. Вам потрібні люди, які захочуть стати частиною вашої команди. Завжди знайдуться ті, у кого немає грошей на пожертвування, але зате є час і бажання допомагати іншим. Тому поряд з кнопкою "Внести пожертву" на головній сторінці варто розмістити посилання на сторінку "Волонтерство". Додайте контактні дані, наприклад, номер телефону, e-mail або адресу вашої організації, щоб люди могли легко з вами зв'язатися. Проста форма зворотного зв'язку також буде відмінним рішенням.

# 5. Не забудьте про пресу

Оскільки ми маємо справу з неприбутковою організацією, мета відповідного веб-сайту - привернути увагу з боку мас-медіа. Якщо вам вдасться це зробити, ви напевно зможете отримати більше пожертвувань з різних джерел. Спростіть процес зв'язку з вами для журналістів. На сайті варто створити окрему сторінку для журналістів і блогерів, де вони зможуть завантажити фото вашої організації, отримати інформацію про її керівників і т.д .. Переконайтеся в тому, що журналісти можуть без всяких сумнівів використовувати зображення або висловлювання, розміщені на сайті. Варто також згадати, що журналісти і блогери можуть сміливо писати про вашу організацію, не отримуючи спеціального дозволу.

# 6. Як створити сайт благодійності: подбайте про якість контенту

Оскільки ви не займаєтеся просуванням товарів або послуг, вам доведеться докласти особливих зусиль, щоб створити сайт благодійності, який закликає людей до співпраці. Тому контент на вашому сайті не повинен бути нудним. Більш того, дизайн і структура сайту неодмінно повинні відповідати контенту.

Головна сторінка сайту повинна переконати відвідувачів в тому, що ваша організація заслуговує на довіру. Користуйтеся простими і короткі речення, щоб довести людям доцільність співпраці з вами. Для залучення уваги можете також використовувати тизери і чіпляють заголовки. При цьому переконайтеся, що елементи дизайну не відволікають увагу відвідувачів від контенту.

При цьому переконайтеся, що елементи дизайну не відволікають увагу відвідувачів від контенту

ThirstRelief використовує красномовний заголовок, розміщений на тлі тематичного зображення. Основний контент сайту простий і прямолінійний. А використання кричущих слів і фраз значно підвищує ефективність сайту.

# 7. використовуйте мультимедіа

Іноді для того, щоб переконати людей, слів недостатньо. Напевно, саме тому деякі неприбуткові організації в прагненні завоювати увагу цільової аудиторії вдаються до допомоги мультимедіа. Ви можете розмістити короткий інтерактивний відеоролик, що розповідає про те, як діяльність вашої організації здатна змінити життя нужденних. Для цієї ж мети ви можете використовувати і прості відео. Процес додавання відео на сайт не складний, а шляхом зміни декількох налаштувань ви зможете зробити тематичні ролики частиною дизайну. Тому відеоролики користуються популярністю серед веб-дизайнерів.

LifeInMyShoes використовує відеоролик з YouTube на головній сторінці. Однак, творці порталу не додали відео безпосередньо на сайт, а просто розмістили посилання на ролик на YouTube. Відео пояснює відвідувачам сайту призначення конкретної неприбуткової організації і закликає стати її частиною.

# 8. Як створити сайт благодійності: розповідайте історії

"У тридев'ятому царстві, в тридесятому державі, жили були король і королева ..." - помітили, як звичне початок історії захопило вашу увагу? Люди люблять слухати історії, адже мало кому подобаються нудні звіти і формальна документація. Тому, замість того, щоб опублікувати черговий документ, який свідчить про досягнення вашої організації, розмістіть на сайті розповідь від першої особи, що розповідає про те, як ваша робота змінює чужі життя і долі. Історії з життя - незаперечний аргумент для тих, хто ще сумнівається, чи варто приєднуватися до вашого руху.

TooYoundToWed - це скупчення фотографій і коротких історій, розказаних від першої особи. Всі історії про жахливий досвід надто юних наречених супроводжуються фотографіями героїнь.

# 9. Додайте розділ новин

Стало традиційним створення новинного розділу або блогу, адже це допомагає привертати увагу і підтримувати зв'язок з цільовою аудиторією. Регулярно публікуючи актуальні і проникливі пости, ви дасте відвідувачам відмінний привід знову повернутися на ваш сайт. Додайте в новинний секції кнопку "Підписатися", щоб люди могли з легкістю підписатися на оновлення. Більш того, з точки зору SEO, вам варто регулярно наповнювати сайт цікавими і інформативними статтями.

Це основні дії, які вам варто виконати, щоб створити благодійний сайт. У свою чергу, MotoCMS пропонує вам безліч шаблонів благодійних сайтів, які ви можете використовувати для швидкого і легкого початку роботи над власним порталом. Кожен шаблон має унікальним дизайном, відповідним практично всім вищезгаданим правилам. До того ж, всі варіанти дизайну є гнучкими. Це означає, що вам не доведеться зациклюватися на первинному варіанті - ви можете змінювати його відповідно до своїх вподобань і порад, зазначеним в цій статті. Ознайомтеся з найкращими варіантами шаблонів благодійних сайтів:

Адаптивний шаблон для сайту благодійності

Адаптивний шаблон для сайту благодійності

Шаблон для благодійної організації з блогом

Шаблон для благодійної організації з блогом

Дизайн сайту благодійної організації

Дизайн сайту благодійної організації

Шаблон для благодійної організації з прямим закликом до дії

Шаблон для благодійної організації з прямим закликом до дії

Шаблон благодійного сайту в пастельних тонах

Шаблон благодійного сайту в пастельних тонах

Чорний шаблон благодійного сайту

Чорний шаблон благодійного сайту

Шаблон сайту благодійної організації в темних тонах

Шаблон сайту благодійної організації в темних тонах

Чорно-зелений шаблон сайту для неприбуткових організацій

Чорно-зелений шаблон сайту для неприбуткових організацій

Помітили, як звичне початок історії захопило вашу увагу?