Донецкий техникум промышленной автоматики

Як відключити опера міні Теле2: все. що потрібно знати

 1. переваги опції
 2. недоліки тарифу
 3. Як включити / відключити «Безлімітний Оперу Міні»

Кількість користувачів, що віддають перевагу заходити в інтернет через мобільні пристрої, стає дедалі більше. Відповідно до цього мобільні оператори коректують свої пропозиції, роблячи їх більш зручними і вигідними для абонентів. Користувачі Опери, без сумніву, знайомі з опцією, яку можуть підключити на Теле2 «Безлімітний Опера Міні».

Користувачі Опери, без сумніву, знайомі з опцією, яку можуть підключити на Теле2 «Безлімітний Опера Міні»

переваги опції

Перед тим, як дізнатися, як відключити оперу міні безлімітний, давайте докладніше познайомимося з пропозицією від мобільного оператора. При підключенні опції абонент зможе заходити в інтернет, не турбуючись про трафік. Однак, для цього йому знадобиться завантажити і встановити спеціальний браузер Opera Mini. Подібна пропозиція діє в більшості регіонів Росії і на перший погляд дуже заманливо.

Для того, щоб завантажити додаток, необхідно завантажити версію інтернет-браузера на свій телефон. У будь-якому браузері вводимо адресу tele2.opera.ru і переходимо по посиланню. Оптимальний варіант оглядача веб-сторінок Опера буде знайдений автоматично і завантажений на пристрій. Програма доступна для більшості популярних операційних систем мобільних телефонів: Android, BlackBerry, iOS, Symbian. Найближчим часом планується можливість її роботи на Windows Phone.

У чому ж плюси опції? Для тих, хто часто користується інтернетом для перегляду інформації, прослуховування музики в режимі он-лайн і т. П., Тариф є досить зручним. Крім того, браузер для Теле2 матиме більш розширений функціонал, в порівнянні з класичною версією Opera . Так, в Опера Міні ви знайдете вбудовані закладки:

 • Ігровий портал. На ньому можна грати он-лайн і обговорювати гри.
 • Краща музика. Сайт з великою бібліотекою музичних файлів. Тут також можна знайти тексти пісень, їх обговорення, вступити в фан-клуб і багато іншого.
 • Пошук Теле2. За допомогою ресурсу можна шукати найрізноманітніші файли і документи.
 • Портал Теле2. Зручний і корисний ресурс з величезною кількістю інформації самого різного плану.

Перед тим, як відключити оперу міні, спробуйте протестувати всі пропоновані функції, щоб переконатися в тому, що ви в ній не потребуєте. Насправді, подібний серфінг в мережі може обійтися набагато дешевше інших варіантів. Ви зможете переглядати веб-сайти з браузера абсолютно безкоштовно, інакше кажучи, трафік при цьому враховуватися не буде.

Важливо! Деякі користувачі плутають Оперу Міні з Оперою Мобайл. Це різні додатки, і в останньому випадку ви заплатите за витрачені байти за максимальними розцінками свого тарифу.

недоліки тарифу

Вартість послуги може відрізнятися в різних регіонах. Наприклад, в Ростовській області, Краснодарському краї, республіці Адигея вона становить 5 руб. на добу, в Новгородській, Мурманської, Псковської областях - 2,90 руб. При цьому в більшості випадків така пропозиція досить вигідне в порівнянні з тим, що пропонують інші оператори. Однак, є і недоліки в реченні «Опера Міні Безлімітний».

В першу чергу вони стосуються якраз таки фінансової сторони. Справа в тому, що в абонентську плату входить тільки користування інтернетом через Опера Міні. Якщо ж вам знадобиться завантажити файл, то оплачувати його ви будете за своїм діючого тарифу. Те ж саме стосується і входу в інтернет через інші браузери, встановлені на мобільному пристрої. Саме тому після підключення опції, багато хто починає цікавити тим, як відключити оперу. Чи не кожного влаштовують функції браузера Opera Міні, а деякі користуються мобільним інтернетом саме для скачування програм.

Важливо! У роумінгу опція не діє, а інтернет-трафік оплачується відповідно до встановлених тарифів, незалежно від того, з якого браузера, Опера Міні або іншого, ви будете заходити в інтернет.

Як включити / відключити «Безлімітний Оперу Міні»

Для початку подивимося, як активувати дану послугу.

 1. Для початку поміняйте налаштування телефону для роботи з GPRS. У кожній моделі ці дії можуть відрізнятися, тому дивіться інструкцію до пристрою.
 2. Завантажити та встановити браузер Opera Mini. Зробити це можна через Play Market (для пристроїв на iOS - AppStore), перейшовши на сайт Теле2 з мобільного або на офіційний ресурс Опера. Налаштування та закладки зі старою Опери можна синхронізувати .
 3. Активуємо саму послугу.

Зверніть увагу! Підключити опцію можна на будь-якому тарифному плані, виключаючи корпоративні.

Підключення тарифу може бути зроблено декількома способами:

 • через особистий кабінет абонента;
 • дзвінком оператору (номер 611);
 • набором команди * 155 * 11 # і натиснувши на «Дзвінок».

Ці ж методи підійдуть в тому випадку, якщо ви хочете знати, як відключити оперу на Теле2. Однак, в останньому випадку знадобиться набрати * 155 * 10 #. Після деактивації послуги прийде повідомлення про те, що вона відключена.

Важливо! Перед тим, як відключити безлімітний оперу, врахуйте, що наступне підключення до тарифу обійдеться дорожче, ніж в перший раз.

Оператор Теле2 зможе швидко допомогти вам деактивувати опцію. Для цього знадобиться набрати номер 611 і дочекатися відповіді. Мінусом даного способу є те, що часто фахівці зайняті розмовою з іншим абонентом і дадуть відповідь не відразу. При бажанні можна звернутися безпосередньо в офіс компанії, де все станеться набагато швидше. Це зручно для тих, хто живе або працює поруч з сервісними центрами оператора стільникового зв'язку.

Додаткові подробиці про послугу перед тим, як вимкнути оперу безлімітний, можна дізнатися при дзвінку по телефону 693 (з сім-карти Теле2 оплата за розмову з цього номера не береться). Можливо, що після цього ви передумаєте деактивувати опцію, так як вона може бути досить вигідною, в залежності від того, з якою метою ви використовуєте інтернет. До того ж Теле2 з кожним роком все більше вдосконалює якість зв'язку.

Врахуйте, що то, як відключити браузер опера, вам не допоможе, якщо ви хочете вимкнути безпосередньо опцію. Інакше кажучи, після активації послуги, навіть у разі, коли ви не будете заходити в мережу з браузера Opera Mini, абонентська плата все одно буде зніматися. Тому при непотрібності опції, її вигідніше відразу відключити.

У чому ж плюси опції?