Донецкий техникум промышленной автоматики

Як вибрати оптимальний мобільний інтернет від МТС

Якщо хочеться отримати від смартфона, планшета або ноутбука повну віддачу і при цьому не спустошити свій гаманець, тоді потрібно скористатися відповідними тарифними планами на передачу даних. МТС пропонує безліч варіантів підключення до мобільного інтернету, і підібрати правильний для себе можна за допомогою цього огляду.

Для смартфона і планшета

Якщо бездротовий доступ в Мережу потрібен переважно через мобільні гаджети, такі як смартфони або планшети, тоді варто   заглянути в однойменну рубрику на сайті МТС Якщо бездротовий доступ в Мережу потрібен переважно через мобільні гаджети, такі як смартфони або планшети, тоді варто заглянути в однойменну рубрику на сайті МТС . Там викладені умови таких тарифних пропозицій, як Супер Інтернет, Смарт.NET, Безлімітний Інтернет з Opera Mini, інтернет по копійці і інших. Там же можна дізнатися, як заощадити на навігаційному трафіку через додатки Безкоштовний трафік в Яндекс.Картах і Яндекс.Навігатор.

Одне з найбільш вигідних пропозицій, в якому поєднується низька ціна і великий обсяг трафіку, - це супер Інтернет . За його умовами абонент отримує 30 МБ даних всього за 1 грн, причому для абонентів тарифу «Супер МТС 3D Нуль 25» ця ж ціна поширюється і на перші 30 МБ в день. Це означає, що кожен мегабайт інтернету обійдеться всього в 3,33 коп. Для користувачів інших тарифів перші 30 МБ в день обійдуться в 2 грн, а решта - по 1 грн. Максимальний обсяг трафіку, який можна отримати за такою ціною, становить 1500 МБ в день. Все, що понад, буде тарифікуватися за 1 грн / МБ. Однак хвилюватися через ліміт не варто: щоб завантажити через GPRS такий обсяг, потрібно понад 13 годин завантаження інформації на максимальній швидкості.

Тим же, хто використовує мобільний інтернет дуже скромно (не більше 50 МБ в день), підійде пропозиція «Смарт.NET» . За умовами цієї пропозиції користувач за 1 грн в день буде отримувати саме такий обсяг трафіку. Все, що він завантажить в цей день понад цей ліміт, буде тарифікуватися по 1 грн за мегабайт.

Хто полюбляє дивитися сайти через браузер Opera Mini можуть заощадити на трафіку завдяки пропозиції «Безлімітний Інтернет з Opera Mini» . За його умовами можна отримати необмежений трафік через цей веб-оглядач. На вибір доступно три періоди: на день, тиждень і місяць. Перший обійдеться в 2,5 грн, другої - 7 грн, а третій - 30 грн. Все, що потрібно, - це отримати настройки доступу (за допомогою SMS з цифрою 6 на номер 1020 або сайту МТС ), А також замовити або відключити обраний пакет за допомогою USSD-запитів. останні можна подивитися на сторінці цієї пропозиції . замовлять «Безлімітний Інтернет з Opera Mini» варто пам'ятати, що для них трафік буде безкоштовним лише через цей браузер. Завантаження таких файлів розміром більше 15 МБ, формату jar або jad, а також перегляд потокового відео здійснюється через вбудований веб-навігатор телефону, тому не потрапляє під умови цієї пропозиції.

Тим абонентам, які хочуть користуватися мобільним інтернетом епізодично, але при цьому дешево, підійде пропозиція «Інтернет за копійку» . За 10 грн оператор надає 1 ГБ трафіку без обмежень швидкості та абонплати. Все, що користувач закачає понад цього гігабайти, буде тарифікуватися за 10 грн за мегабайт. Пропозиція діє не на всій території України, а тільки в деяких регіонах - про це можна прочитати тут .

А користувачі, які думають придбати собі новий телефон, можуть в якості бонусу отримати 1500 МБ трафіку строком на 3 місяці. Для цього потрібно лише приєднатися до акції Інтернет Inside, купивши в трьох українських роздрібних мережах мобільного техніки: Алло , ЖЖУК , і Мобілочка .

Крім цього, абоненти МТС можуть також економити на своєму навігаційному трафіку. Для цього досить встановити додатки Яндекс.Карти і Яндекс.Навігатор і до кінця цього року не оплачувати мегабайти , Витрачені на завантаження карт і прокладку маршрутів.

3 G-пропозиції

Якщо ж потрібно отримати бездротовий інтернет для ноутбука або ПК, тоді підійде інтернет на базі технології CDMA під брендом «MTC Коннект 3G». можна також купити USB-модем для мережі GSM , Який забезпечить виходом в Мережу за технологією GPRS / EDGE. Останній надасть меншу швидкість доступу, але зате покриття - практично на всій території країни.

Власники GSM-модемів можуть скористатися такими пропозиціями: мобільний Коннект , Інтернет за копійку , Гіпер.NET Нині і Гіпер.Актів . Перевірити, наскільки вас задовольняє швидкість GPRS / EDGE, можна завдяки послузі TRY & BUY . За її умовами можна отримати USB-модем для тесту протягом двох тижнів. Якщо щось не влаштовуватиме, його можна повернути назад в магазин.

Інтернет на базі CDMA забезпечує швидкості до 3,1 Мбіт / сек (покоління Rev.A) або 14,7 Мбіт / сек (покоління Rev.B). Його можна підключити на умовах передоплати і контракту. Першим є кілька пропозицій: Дачний Інтернет 3G , МТС Простий Коннект , Безлімітний Без контракту (В ньому швидкість становить до 384 Кбіт / с), МТС Коннект БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ . Вартість мегабайта в цих тарифах варіюється від 9 коп до 0 коп.

Контрактним CDMA-абонентам теж є кілька пропозицій в залежності від їх потреб Контрактним CDMA-абонентам теж є кілька пропозицій в залежності від їх потреб. Вони підрозділяються на три категорії: спеціальна тарифна лінійка, стандартна тарифна лінійка і спеціальна пропозиція. Максимальний обсяг трафіку для контрактних абонентів «Коннект 3G» становить 20 ГБ на місяць за ціною в 200 грн (ціна мегабайта - 3 коп). А мінімум становить 25 грн за 500 МБ (ціна мегабайта 12 коп). Детальніше про пропоновані обсяги трафіку і його вартості можна прочитати тут .

пакетні пропозиції

Якщо мобільний інтернет потрібен нерегулярно, від випадку до випадку, тоді виручать пакети трафіку. За фіксовану плату можна отримати обрану кількість мегабайт і витратити їх протягом відповідного періоду часу. Всього МТС пропонує вісім пакетних пропозицій:

Детальніше про умови їх замовлення можна прочитати   на цій сторінці сайту МТС Детальніше про умови їх замовлення можна прочитати на цій сторінці сайту МТС .