Донецкий техникум промышленной автоматики

Як підключити "Безлімітні дзвінки" на МТС

На даний момент мобільний оператор МТС пропонує масу всіляких тарифних планів, серед яких кожен з абонентів вибирає найоптимальніший для себе. При виникає необхідності користувач може підключити до свого діючого тарифу додаткові опції і різні пакети послуг, що дозволяють знизити витрати на зв'язок. Сьогодні ми поговоримо про опції "Безлімітні дзвінки". На даний момент мобільний оператор МТС пропонує масу всіляких тарифних планів, серед яких кожен з абонентів вибирає найоптимальніший для себе

Більшість нових тарифів з абонентською платою включають в себе безлімітні дзвінки всередині мережі. Але ті абоненти, які користуються іншими тарифними планами змушені обмежувати себе в спілкуванні або платити чималі гроші за розмови. Якщо ваш тариф вас повністю влаштовує і ви не хочете його змінювати, але при цьому хочете спілкуватися без обмежень, то опція "Безлімітні дзвінки" для вас.

За невелику плату - від 5 до 10 рублів в день (в залежності від регіону підключення послуги) * компанія МТС надає вам можливість необмеженого спілкування всередині мережі в домашньому регіоні. Підключення проводиться безкоштовно.

Для того, щоб дізнатися, скільки вам доведеться щодня платити за користування послугою, зайдіть на офіційний сайт компанії. При цьому не забудьте вказати свій регіон. Також для отримання інформації ви можете зателефонувати на гарячу лінію за номером 0890.

  • активацію можна здійснити набравши комбінацію * 111 * 2120 #
  • відправити СМС на номер 111, в поле текст поставити 2120
  • зайти в Інтернет-помічник або через Особистий кабінет

Якщо у вашому тарифі передбачені пакетні хвилини, то при користуванні послугою "Безлімітні дзвінки" вони не витрачаються.

Слід враховувати, що дана опція несумісна з деякими іншими ( "Номери МТС", "Улюблені номери", "Номери МТС Команда", "Безлімітний МТС"), які при її активації автоматично відключаються.

Власники корпоративних тарифних планів не можуть скористатися опцією.

Відключити послугу можна за допомогою команди * 111 * 2120 # кнопка виклику або за допомогою Інтернет-помічника.