Донецкий техникум промышленной автоматики

Як підключити інтернет на мтс на телефон - андроїд, по всій росії, біт, безлімітний, на мобільний

 1. Оптимальні тарифні плани
 2. Тарифи: «Біт» і «Суперб»
 3. «Біт»
 4. відео: самостійно налаштувати інтернет
 5. Особливості підключення послуг
 6. Підключення на телефоні
 7. автонастройки
 8. відео: підключити на телефоні інтернет
 9. GPRS / EDGE
 10. WAP-інтернет
 11. Як підключити інтернет МТС на телефон Андроїд
 12. Безлімітний пакет: перевага і активація

Ви активна людина і користувач МТС, який і хвилини не може провести без мобільного 2G або 3G, тоді вам обов'язково необхідно ознайомитися зі змістом цієї статті. У ній йтиметься про те, як вибрати вигідний тарифний план, про особливості підключення тарифів «Біт» і «Суперб», як підключити інтернет до телефону на Андроїд і багато іншого.

Оптимальні тарифні плани

У вас смартфон або планшет на основі операційної системи Андроїд, тоді пропонуємо вашій увазі кілька вигідних тарифів:

У вас смартфон або планшет на основі операційної системи Андроїд, тоді пропонуємо вашій увазі кілька вигідних тарифів:

Фото: пакет послуг

 • тариф «Супер МТС». Тарифний план не вимагає щомісячної абонентської плати, але все одно кожен день дає 20 хвилин безкоштовних дзвінків на номери МТС. Цей тариф має кілька умовних «безкоштовних» функцій, які стають платними після 30 днів користування ними. Не забудьте відключити ці опції;
 • тариф «RED ENERGY». Досить простий і зрозумілий тариф від МТС. Місцеві дзвінки по 1.60 рублів за хвилину. Міжміські дзвінки на оператора МТС по 5 рублів за хвилину розмови, а на інші номери по 8 рублів. SMS - 2 рубля. До цього тарифу радимо підключити опцію «Безліміт», яка дозволить користуватися інтернетом, при цьому економлячи кошти;
 • тариф від МТС - «Моя країна». Тариф дуже популярний серед користувачів, які багато спілкуються з абонентами з України, Білорусії, Казахстану та інших країн Азії.

Даний варіант досить вигідний, так вартість хвилини розмови становить в середньому 4 рубля. Середня вартість тому, що з шостої по десяту хвилину розмови вартість хвилини становить 1.50 рублів, з першої по п'яту - 4.50. Незважаючи на такі хитрощі оператора, тариф залишається затребуваним серед абонентів, які розмовляють з країнами СНД.

Тарифи: «Біт» і «Суперб»

Серед багатьох опцій, пропонованих абонентам МТС, пропонуються одні з найбільш привабливих послуг - «Біт» і «Суперб».

Серед багатьох опцій, пропонованих абонентам МТС, пропонуються одні з найбільш привабливих послуг - «Біт» і «Суперб»

Фото: порівняння «Біт» і «Супербіта»

«Біт»

Безлімітний - це можливість скористатися мобільним всесвітньої мережі, що діє на території столиці та її області. Вартість послуги складає всього 150 рублів на місяць. Послуга передбачає - щоденні 50 Мб зі швидкістю до 128 Кбіт / сек. Після закінчення 50 Мб за добу швидкість падає до 64-х Кбіт / сек.

Після закінчення 50 Мб за добу швидкість падає до 64-х Кбіт / сек

Фото: підключити біт мтс

Цієї швидкості цілком вистачить для нормальної роботи в браузерах «Opera» і «Google Chrome», перевіряти пошту, качати додатки в «Play Market», спілкуватися в соціальних мережах. Відзначимо, що восени цього року послуга подорожчає до 200 рублів на місяць. Незважаючи на це, послуга «Біт» є одним з кращих пропозицій оператора.

відео: самостійно налаштувати інтернет

«Суперб»

Послуга, яка пропонує абоненту щоденне користування «павутиною» до 100 Мб за 300 рублів на місяць. Після закінчення добового ліміту швидкість падає до 128 Кбіт / сек. Але і на такій швидкості можна відчувати себе досить комфортно, користуватися поштовими програмами, заходити і читати повідомлення в соціальних мережах (ВКонтакте, Однокласники, FaceBook), скачувати музику на мобільний телефон, користуватися популярними браузерами і багато іншого.

Послуга діє по всій Росії, дозволяючи реально заощадити кошти у відрядженні, відпустці, на дачі. Підключаючи цю послугу, звертайте увагу на умови підключення. У деяких регіонах вартість підключення може трохи відрізнятися. Даний тариф є відмінним варіантом для тих, хто любить швидкість і комфорт.

Особливості підключення послуг

Послуга «Біт», як і багато інших опцій оператора, мають свої особливості, чим і приваблюють безліч абонентів. Назва послуги розшифровується, як безлімітний вхід в мережу з мобільного пристрою. Ця послуга працює вже більше шести років. За ці роки дана опція позитивно зарекомендувала себе серед мільйонів користувачів по всій Росії.

За ці роки дана опція позитивно зарекомендувала себе серед мільйонів користувачів по всій Росії

Фото: інтернет з телефону МТC

Особливість послуги в тому, що всього за 199 рублів на місяць абонентам МТС надається практично безмежний доступ у всесвітню мережу.

Що цікаво - в межах щоденних обмежень швидкість в мережах 2G, 3G, і 4G не падає. В добу користувачеві. Можна витратити 100 Мб трафіку без швидкісних обмежень.

Якщо перевищується добовий ліміт, то швидкість знижується до 64 Кбіт / сек до закінчення поточного дня. Потрібно пам'ятати про те, як знімається кошти з рахунку, якщо не вистачає для щоденної активації цієї опції. За тарифом буде зніматися сума, рівна восьми рублям за день користування всесвітньою мережею, до тих пір, доки абонент поповнить рахунок.

Ще однією приємною моментом є перевірка залишку трафіку. Щоб перевірити рахунок і залишилися мегабайти, досить дати команду USSD * 100 * 1 # і натиснути «Виклик». Вам прийде повідомленням, про стан вашого рахунку і залишку мегабайт інтернету.

Підключення на телефоні

Для підключення опцій не потрібно мати докторський ступінь або працювати в офісі оператора компанії, все набагато простіше.

Щоб активувати «Біт» в столиці і її області, необхідно скористатися кількома способами:

 • найпростіший і найпоширеніший спосіб підключити інтернет на МТС на телефон Біт - це комбінація * 252 # і натискання кнопки виклику. Після натискання. Через кілька секунд відкриється меню, де потрібно вибрати відповідний запит пункт;
 • є й інший спосіб, прямий набір запиту - * 111 * 252 * 1 # і кнопка «Виклик»;
 • можна активувати, відправивши на номер 111 короткий SMS з текстом 252;
 • якщо тимчасово немає можливості скористатися цими способами, тоді потрібно зайти на сайт компанії МТС, увійти в «Особистий кабінет» і скористатися помічником;
 • якщо і цей спосіб, з якихось причин не працює, то спробуйте подзвонити оператору, який обов'язково допоможе налаштувати цю опцію.

Фото: параметри нових бітів

Якщо потрібно відключити, то зробити це можна, набравши * 252 * 1 # і кнопку виклику. Підключення послуги «Суперб» практично ні чим не відрізняє від інших опцій.

Щоб підключитися необхідно:

 • використовувати онлайн-помічник, який є на офіційному сайті компанії, в вашому «Особистому кабінеті»;
 • можна відправити SMS номер 111 з коротким текстом 628. Відключити можна таким же способом, відправивши 6280 на номер 111;
 • наберіть * 628 # або * 111 * 628 * 1 # і клавіша «Виклик»;
 • якщо ці варіанти, з якоїсь причини вам не підходять, то можна звернутися в офіс компанії, де кваліфіковані співробітники безкоштовно активують на мобільний або планшет.

  Фото: МТС сервіс

автонастройки

Купивши стартовий пакет, абоненти можуть скористатися всесвітньою мережею, відправляти СМС і ММС, при цьому, не звертаючись до настройки телефону. Якщо не виходить увійти в мережу, то можна замовлення автонастройки на сайті компанії МТС.

Для цього потрібно зайти на сайт, ввести свій номер і відправити запит. Через кілька хвилин прийдуть автоматичні настройки, які потрібно просто зберегти у себе на мобільному пристрої.

відео: підключити на телефоні інтернет

Ручна настройка

З якихось причин не прийшли автоматичні настройки? Не варто переживати, так як ММС і інтернет можна налаштувати вручну. Для підключення ММС потрібно зайти в основне меню мобільного пристрою, натиснути настройки і створити нову точку доступу.

Потім потрібно внести наступні параметри:

 • ім'я профілю - MTS MMS;
 • початкова сторінка http: // ммsc;
 • канал даних - GPRS;
 • точка доступу, вона ж APN - mms.mts.ru;
 • IP-адреса - 192.168.192.192;
 • WAP PORT 1 - 9201;
 • WAP PORT 2 - 9201 (8080);
 • ім'я та пароль користувача на ваш розсуд (головне, зберегти вищезгадані дані).

  Фото: настройки MMS на iОS

GPRS / EDGE

Вхід у всесвітню мережу в мобільному пристрої налаштовується схожим способом, як у настройки ММС. Точно так же заходите в меню пристрою, настройки і вписуєте:

 • ім'я профілю - Internet;
 • канал передачі інформації (даних) - GPRS;
 • точка доступу, вона ж APN - internet.mts.ru;
 • ім'я та пароль користувача на ваш розсуд (головне зберегти вищезгадані дані).

  Фото: налаштувати інтернет мтс

WAP-інтернет

Для використання мобільного інтернету - WAP, досить зайти в меню мобільного пристрою і створити точку доступу.

Для використання мобільного інтернету - WAP, досить зайти в меню мобільного пристрою і створити точку доступу

Фото: підключення до WAP-інтернету

Заповнити такими даними:

 • ім'я профілю - MTS WAP;
 • канал передачі інформації (даних) - GPRS;
 • точка доступу, вона ж APN - WAP.mts.ru;
 • IP-адреса - 192.168.192.168;
 • WAP PORT 1 - 9201;
 • WAP PORT 2 - 9201 (8080);
 • ім'я та пароль користувача на ваш розсуд (головне зберегти вищезгадані дані).

Як підключити інтернет МТС на телефон Андроїд

Налаштувати вхід в мережу на своєму мобільному пристрої з операційною системою Андроїд дуже просто. Для цього знадобиться відкрита точка WiFi. В основному, всі мобільні пристрої, що працюють в мережах 2G і 3G, зберігають автоматично настройки. Але бувають випадки, коли цього не відбувається, причин може бути багато.

Щоб налаштувати інтернет на пристрої Андроїд, необхідно:

 • зайти в «Налаштування»;
 • потім в «бездротові мережі», «мобільна мережа». Тут можна знайти автоматичне оновлення налаштувань;

  Фото: інтернет mts на android

 • робимо запит оператору і настройки приходять протягом двох хвилин.

Якщо це не допомогло, то налаштовувати інтернет доведеться вручну. Відкриваємо «точку доступу», входимо в меню і вибираємо «нову точку доступу».

Потім заповнюємо наступні поля:

 • ім'я профілю - Internet;
 • точка доступу, вона ж APN - internet.mts.ru;
 • ім'я та пароль користувача на ваш розсуд (головне зберегти вищезгадані дані).

Після введення даних потрібно подивитися, чи включена передача інформації. Якщо інтернет не заробив, то спробуйте вимкнути телефон, почекати дві-три хвилини і включити назад.

Безлімітний пакет: перевага і активація

Тариф «Безлімітний» має кілька суттєвих переваг над іншими пакетами.

Тариф «Безлімітний» має кілька суттєвих переваг над іншими пакетами

Фото: мтс безлімітний

Підключивши цей тариф, ви отримуєте:

 • свободу спілкування на території Москви і її області;
 • 10 Гб мобільного інтернету в столиці і в області;
 • 70 годин розмов і 10 000 SMS на всі оператори;
 • дзвінки без обмежень на МТС по всій Росії;
 • при активації - «золотий» номер в подарунок.

Щоб активувати пакет «Безлімітний» необхідно поповнити рахунок на певну суму і зробити перший дзвінок. Після цього пакет буде активований.

Після цього пакет буде активований

Фото: Вигідні безлімітні тарифи

«Безлімітний пакет» стане привабливою для бізнесменів і ділових людей столиці.

Безлімітний інтернет від оператора МТС - це вигідне і зручне рішення. Оператор дозволяє самостійно вибратьопцію, яка краще підходить для клієнта. МТС - дозволяє комфортно розмовляти і користуватися інтернетом, не думаючи про гроші.