Донецкий техникум промышленной автоматики

Як підключити інтернет на Мегафоні: наочне керівництво

 1. Нюанси мобільного Інтернету на телефонах і планшетах
 2. Види тарифів для телефонів, способи їх підключення і відключення
 3. «Інтернет XS»
 4. «Інтернет S»
 5. «Інтернет M»
 6. «Інтернет L»
 7. «Інтернет XL»
 8. Безлімітний інтернет на тарифах «Включайся!»
 9. Опція «Інтернет по Росії»
 10. Варіанти для планшетів і модемів
 11. Перевірка залишку трафіку і його продовження

Зміст статті

У статті буде описано, як підключити мобільний Інтернет на «Мегафоні». Ми розповімо про актуальні тарифах «Мегафон», як підключити і відключити такі інтернет-опції, як «Інтернет S, SX, M, L і XL». ви дізнаєтеся про всі опціях на тарифі «Включайся», а також актуальних тарифах для планшетів і модемів. В кінці буде згадано про перевірку залишку трафіку і замовленні додаткових гігабайт Інтернету.

Нюанси мобільного Інтернету на телефонах і планшетах

При виборі пакета слід керуватися трьома основними параметрами:

 • швидкість передачі даних;
 • доступний трафік;
 • вартість використання.

«Мегафон» пропонує різні тарифи для телефону (включаючи доступ до високошвидкісного 4G зі швидкістю з'єднання до 1 Гб / с). При цьому слід брати до уваги специфікацію свого телефону або планшета, так як багато пристроїв ще використовують технологію 3G.

Трафік варто підбирати під свої запити. Якщо ви активно переглядаєте відео- / фотоконтентом, а також спілкуєтеся в соціальних мережах, рекомендується підключення Інтернету від «Мегафон» з безлімітом. Для рідкісного входу в мережу вам вистачить кількох гігабайт або навіть сотень мегабайт на місяць. Грунтуючись на цьому, слід підібрати собі максимально вигідний тариф.

Види тарифів для телефонів, способи їх підключення і відключення

Види тарифів для телефонів, способи їх підключення і відключення

«Інтернет XS»

Він надає абонентам щодня 70 мегабайт онлайн-трафіку без обмежень в швидкості (для інших регіонів цей показник може відрізнятися). По закінченню денного ліміту швидкість передачі падає до 64 кілобіт в секунду. Тариф підійде для користувачів, яким зрідка кілька разів на день знадобиться доступ в мережу, наприклад, для перевірки пошти. У перший місяць знімаються 190 рублів. Надалі щоденна вартість - 7 рублів. Сума стягується після першого підключення.

Якщо «Інтернет XS» вам ідеально підходить, дізнайтеся, як підключити мобільний Інтернет на свій телефон від «Мегафон». Зробити це можна наступними чином:

 • в особистому кабінеті ;
 • відправивши на своєму мобільному телефоні * 372 #;
 • SMS зі словом «ТАК» на 5009063.
 • в найближчому салоні «Мегафона».

«Інтернет S»

Ідеально підійде для будь-яких дій в мережі, починаючи від пошуку інформації та закінчуючи прослуховуванням онлайн музики.

Увага! «Інтернет S» недоступний для користувачів планшетів.

Абоненту надається 3 гігабайти трафіку на один місяць. Після закінчення цієї квоти, природно, доступ припиняється. Отримати додаткові мегабайти можна тільки з початком нового місяця або через спеціальну послугу по збільшенню трафіку. Щомісячна абонплата становить 350 рублів.

Здійснити підключення Інтернету «Мегафон» на телефон можна так:

 • наберіть USSD-запит * 236 * 2 * 1 #;
 • відправте цифру 1 через СМС на 05009122;
 • скористайтеся особистим кабінетом;
 • зверніться до фахівця в найближчий салон зв'язку.

Відключити її можна за допомогою USSD-команди * 236 * 00 # плюс виклик. Клієнти можуть відправити повідомлення зі словом «Стоп» на номер 05009122 або відключити опцію в особистому кабінеті. Обсяг неизрасходованного трафіку в цьому пакет не буде перенесений на наступний місяць!

«Інтернет M»

Для найактивніших абонентів рекомендується підключити цю опцію. Вона включає 16 гігабайт трафіку, 50% якого надається в денний час (з 7:00 до 0:59 ночі), а інша частина може бути використана в нічний час (з 1:00 до 6:59). Абонентська плата за «Інтернет M» становить 590 рублів на місяць.

Підключити стільниковий мобільний інтернет «Мегафон»:

 • введіть в поле набору номера комбінацію * 236 * 3 * 1 #, а потім натисніть виклик;
 • відправте SMS з 1 на 05009123;
 • за допомогою особистого кабінету;
 • через консультантів в салоні зв'язку.

Деактивация опції (крім особистого кабінету) також відбувається за допомогою USSD-запиту * 236 * 00 # або відправкою повідомлення «Стоп» на 05009123.

«Інтернет L»

Опція на всі випадки життя - абоненту доступні 36 гігабайт трафіку на 1 місяць. Як і в опції «Інтернет M», половина надається в денний час, інша - вночі. За таке задоволення абонентам доведеться платити 890 рублів щомісяця.

Підключити Інтернет на телефон можна за допомогою:

 • запиту * 236 * 4 * 1 #;
 • SMS-повідомлення з цифрою 1 на 05009124;
 • особистого кабінету;
 • співробітників Megafon в офіційному салоні.

Відключення здійснюється за допомогою USSD-запиту * 236 * 00 # або SMS на номер 05009124 зі словом «Стоп».

«Інтернет XL»

Ця опція підійде для людей, які більшу частину активного часу проводять вночі. У денний період абоненту пропонують 30 гігабайт на 1 місяць. У нічний час трафік необмежений. В місяць необхідно платити по 699 рублів. Тариф не використовується на телефоні, оскільки він призначений для модемів.

Підключити Інтернет від «Мегафона» ви можете через:

 • USSD-команду * 236 * 5 * 1 #;
 • SMS-повідомлення з цифрою 1, відправивши його на 05009125;
 • особистий кабінет;
 • салон зв'язку.

Для відключення введіть запит * 236 * 00 # або відправте текстове повідомлення «Стоп» на 05009125.

Безлімітний інтернет на тарифах «Включайся!»

Підключити Інтернет на «Мегафоні» абоненти можуть за допомогою лінійки тарифів «Включайся». Оператор пропонує кілька тарифних планів, в число яких входить:

Назва Можливості «Включайся! Спілкуйся »10 гігабайт трафіку на будь-які сервіси + безліміт на WhatsApp, Viber,« тамтого », eMotion,« ВКонтакте »,« Однокласники »і Facebook« Включайся! Дивись »12 гігабайт трафіку, безліміт на WhatsApp, Viber,« тамтого », eMotion,

«ВКонтакте», «Однокласники», Facebook, Instagram і

YouTube

«Включайся! Говори »4 гігабайти трафіку, безліміт на WhatsApp, Viber, eMotion. «Включайся! Слухай »4 гігабайт трафіку на сервіси і безліміт на WhatsApp, Viber, eMotion

BOOM, «Яндекс.Музика», Zvooq, «ВКонтакте Музика»

«Включайся! Пиши »2 гігабайти трафіку на сервіси і безліміт на WhatsApp, Viber, eMotion Включайся! Преміум 20 гігабайт трафіку і безліміт на всі вищеописані сервіси.

Перейти на тариф ви можете на відповідній сторінці , Ввівши свій номер в спеціальне поле або активувавши тариф через особистий кабінет. Зверніть увагу, що вартість тарифів залежить від регіону, тому вкажіть перед активацією свою область.

Зверніть увагу, що вартість тарифів залежить від регіону, тому вкажіть перед активацією свою область

Опція «Інтернет по Росії»

Дана опція дозволяє виходити в глобальну мережу по всій Росії без оплати трафіку. Перше підключення коштує 30 рублів. На окремих тарифах може стягуватися плата за повторне підключення. Абонентська плата щодобовий, при цьому залежить від вашого тарифу (6 або 12 рублів).

Підключити опцію можна кількома шляхами:

 • ввести запит на телефоні * 105 * 0042 #, а потім натиснути виклик;
 • відправити порожнє SMS на номер 0500942;
 • підключити в особистому кабінеті .

Активація займає в середньому 10-15 хвилин.

Варіанти для планшетів і модемів

Компанія Megafon пропонує також опції для Інтернету на планшети. У список входить:

 • «Інтернет Планшет XS» - 1,5 гігабайти на місяць.
 • «Інтернет Планшет S» - 4 гігабайти на місяць.
 • «Інтернет M» - 16 гігабайт на місяць.
 • «Інтернет L» - 36 гігабайт на місяць.

Для роутерів / модемів актуальні опції «Інтернет L» і «Інтернет XL». Вартість залежить безпосередньо від регіону.

Перевірка залишку трафіку і його продовження

Щоб контролювати свої витрати, обов'язково регулярно перевіряйте залишок трафіку. Зробити це можна в системі особистий кабінет або, набравши команду * 558 #. Якщо мегабайти у вас закінчилися раніше, ніж ви очікували, скористайтеся послугою «Продовж Інтернет». «Мегафон» пропонує пакети по 1 і 5 гігабайт. Підключення відбувається через комбінацію * 370 * 1 * 1 #, або створити в салоні зв'язку оператора.

Підключати такі пакети можна необмежену кількість разів. Трафік починає діяти відразу ж після вичерпання абонентом основного ліміту. Доступність опції по пристроях визначається відповідно до умов вихідної тарифної опції / тарифного плану. Також дізнатися про підключення будь-яких тарифів і пакетів абоненти можуть в центрі обслуговування клієнтів, зателефонувавши за номером 0500. Онлайн-оператори з радістю дадуть відповідь на ваші питання, при цьому допоможуть з будь-якими проблемами щодо активації тарифів і опцій.

Поскаржитись на контент