Донецкий техникум промышленной автоматики

Як підключити безлімітний мобільний інтернет від оператора «Мегафон» в Росії

На самому початку 2017 року всі російські стільникові оператори масово відмовилися від тарифних планів з безлімітним мобільним інтернетом, адже вони вважали їх невигідними для себе і, за їхніми словами, для самих абонентів. Хоч тарифних планів з безлімітом за частиною інтернет-трафіку в операторів «МТС», «Білайн», «Мегафон» і «Теле2» більше немає, але зате багато хто з них пропонують окремі спеціальні опції, що дозволяють підключити безлімітний мобільний інтернет в Росії, що працює по всій країні.

Хоч тарифних планів з безлімітом за частиною інтернет-трафіку в операторів «МТС», «Білайн», «Мегафон» і «Теле2» більше немає, але зате багато хто з них пропонують окремі спеціальні опції, що дозволяють підключити безлімітний мобільний інтернет в Росії, що працює по всій країні

З недавніх пір всім абонентам оператора «Мегафон» доступний безлімітний мобільний інтернет. Підключити його можуть користувачі тарифних планів «Включайся!» І «Теплий прийом», тобто всіх доступних для підключення зараз. Абоненти, що використовують інші тарифи, можуть перейти на нові абсолютно безкоштовно, після чого підключити собі спеціальні інтернет-опції по зовсім скромною ціною.

Абоненти, що використовують інші тарифи, можуть перейти на нові абсолютно безкоштовно, після чого підключити собі спеціальні інтернет-опції по зовсім скромною ціною

На вибір користувачів є кілька спеціальний послуг, що дозволяють підключити безлімітний мобільний інтернет - «Месенджери +», «Музика», «Соціальні мережі», «Соціальні мережі +», «Відео +». Кожна з них, виходячи зі своєї назви, надає необмежений інтернет-трафік для конкретних сервісів, якими можна користуватися на смартфоні без будь-яких обмежень. Для активних абонентів ця справжня знахідка, що дозволяє економити великі суми грошей.

«Месенджери +»

  • Ціна в місяць: 60 рублів
  • Безліміт для: WhatsApp, Viber, eMotion, Telegram, Facebook Messenger і «тамтого»

«Музика»

  • Ціна в місяць: 120 рублів
  • Безліміт для: BOOM, «Яндекс.Музика», Zvooq і «ВКонтакте Музика»

"Соціальні мережі"

  • Ціна в місяць: 120 рублів
  • Безліміт для: «ВКонтакте», «Однокласники» і Facebook

«Соціальні мережі +»

  • Ціна в місяць: 60 рублів
  • Безліміт для: Instagram

«Відео +»

  • Ціна в місяць: 180 рублів
  • Безліміт для: YouTube, Rutube і Vimeo

Кожна з цих опцій діє на території всієї Росії, тобто їх можна використовувати без будь-яких доплат за межами домашнього регіону. Оператор «Мегафон» стверджує, що в рамках цих послуг абонент може розраховувати на повністю безлімітний мобільний інтернет в мережах 2G, 3G і 4G LTE. Швидкість ніяк обмежуватися не буде, тому, наприклад, насолоджуватися переглядом відео на тому ж YouTube вдасться без обмежень.

Абонентська плата за кожну з опцій списується подобово, тобто не за весь місяць одразу, а за кожен день. На один тарифний план можна підключити одну, кілька або відразу всі послуги, що надають безлімітний мобільний інтернет. Платити за все опції відразу, звичайно, особливого сенсу немає, оскільки навряд чи хтось користується всіма сервісами на смартфоні. Набагато раціональніше вибрати саме ті послуги, які дійсно потрібні.

Раніше стало відомо про те, що кожен абонент стільникового оператора «Мегафон» просто зобов'язаний відключити одну безкоштовну послугу від свого номера, яка підключена у всіх за замовчуванням. Це дозволить уникнути безлічі проблем, пов'язаних з нерозумінням.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.