Донецкий техникум промышленной автоматики

Як підключити безлімітний інтернет

 1. Як підключити безлімітний інтернет на МТС
 2. Як підключити безлімітний інтернет на Білайн
 3. для планшетів
 4. Як підключити безлімітний інтернет на Мегафон

Дане питання дуже часто задають абоненти. Як правило, мова йде про безлімітний інтернеті для телефону, смартфона або планшета (для модему - це вже інша історія). Формулювання спочатку неточна, але так вже напоумили нас виражатися самі оператори шляхом полулжівой реклами.

Формулювання спочатку неточна, але так вже напоумили нас виражатися самі оператори шляхом полулжівой реклами

Почну з початку: безлімітний інтернет на ділі чомусь виявляється не зовсім безлімітним. Завжди знаходиться ряд обмежень, наприклад, якщо вам дають необмежений трафік, то поріжуть швидкість і про 3G / 4G формально можна буде забути.

Як підключити безлімітний інтернет на МТС

Опції МТС офіційно зараз є наступних видів:

для смартфонів

 • «БІТ» (75 Мб / добу в своєму регіоні за 200 руб. / Місяць). Підключення: * 252 # [виклик]
 • «Суперб» (3 Гб / місяць по всій Росії за 350 руб. / Місяць). Підключення: * 628 # [виклик]

Про введеному МТС підступ в плані блокування трафіку після вичерпання квоти і його автоподовження порціями за гроші:

МТС: ваш «БІТ» заблокований >>

Про хитру дрімає опцію «МІНІБ» тут писати не буду - вона і так з заднім змістом вже включена в базові пакети тарифів МТС.

для планшетів

 • «МТС Планшет Mini» (до 13 Гб / добу від 0 руб. / В місяць за умови витрати за минулий місяць від 20 руб. - детальні умови ). Зона дії - вся Росія. Підключення: * 885 # [виклик]
 • «МТС Планшет» (4 Гб / місяць + безлімітне мобільне ТБ за 400 руб. / Місяць для ТП «МТС Коннект» або 450 руб. Для інших тарифів). Зона дії - вся Росія. Підключення: * 835 # [виклик]

Опис МТС >>

Як підключити безлімітний інтернет на Білайн

Оператор Білайн пропонує нам такі варіанти:

для смартфонів

 • Опції «Хайвей» (Абонплата залежить від обраного пакета трафіку. Можлива один тиждень безкоштовного тесту опції 1 Гб, далі - 7 руб. / Добу. Зона дії - Росія за виключенням деяких випадків, за винятком випадку «Хайвей 1 Гб» - свій регіон). Після вичерпання пакета швидкість падає до до 64 Кбіт / с. Команда підключення залежить від розміру пакета (1-20 Гб).

Опис Білайн для смартфонів >>

для планшетів

 • «Інтернет назавжди» (200 Мб на місяць безкоштовно по всій Росії тільки для планшета - подробиці ). Далі доуступ блокується і пропонується скористатися опцією «Хайвей» (може бути вже включена в комплекті підключення). Команда переходу: * 110 * 999 # [виклик].
 • «Інтернет назавжди + Хайвей» (від 4 до 20 Гб в місяць по всій Росії після вичерпання безкоштовних 200 Мб. Після закінчення пакету проводиться автоподовження трафіку по 20 руб. / 150 Мб, інакше швидкість знижується до 64 Кбіт / с). Команда підключення залежить від розміру пакета.

Опис Білайн для планшетів >>

Як підключити безлімітний інтернет на Мегафон

Тут пропозиції такі:

Для смартфонів, планшетів, USB-модемів (все разом)

 • «Інтернет XS, S, M, L, XL» (70 Мб / добу на XS та 3-36 Гб / місяць, а також анлим вночі на старшої опції). Зона дії - свій регіон для XS і вся Росія за виключенням деяких випадків для інших послуг. Після вичерпання квоти для XS швидкість падає до 64 Кбіт / с, для інших - доступ припиняється. Щоб уникнути - підключайте «Продовж швидкість» за гроші (безлімітом тут і не пахне). Команда підключення залежить від опції.
 • «БІТ PRO» (80 Мб / добу за 9,9 руб. / Добу в дні використання на всіх ТП, крім тарифу «Безлімітний» - 4,90 руб. / Добу. Далі - 64 Кбіт / с. Зона дії - домашній регіон (наприклад, Москва і Підмосков'ї), для всієї Росії з обмеженнями можливо підключити опцію «Вся Россі» за додаткову АП).

для планшетів

«Інтернет Планшет» (до 600 Мб на місяць безкоштовно по всій Росії квотами по 20 Мб в день, далі за гроші - Детальніше ). Команда переходу: * 105 * 1026 # [виклик].

Опис Мегафон >>

Перш ніж визначитися з опцією, обов'язково вивчіть всі подробиці її надання, включаючи повний опис, вартість підключення, розмір оплати і умови тарифікації. Також варто продумати - а чи не краще вам підійде один з тарифів з абонентською платою і вже включеним пакетом мобільного інтернету (яким можна ділитися з іншими), наприклад:

МТС: новий тариф Smart Nonstop >>