Донецкий техникум промышленной автоматики

Як підключити безлімітний інтернет на Теле2

 1. 3G і 4G інтернет в мережі Tele2
 2. Як підключити безлімітний інтернет від Теле2
 3. тариф Чорний
 4. Тариф дуже чорний
 5. Тариф Найчорніший
 6. безлімітні опції
 7. Опція «Інтернет з телефону»
 8. День в мережі
 9. Пакет, чемодан і портфель інтернету
 10. Опція «Безлімітний Opera Mini»

На сьогоднішній день мобільні оператори надають своїм клієнтам можливість не тільки здійснювати і приймати голосові виклики, відправляти повідомлення СМС і ММС, а й користуватися мобільним інтернетом, за допомогою якого можна спілкуватися в соціальних мережах, месенджерах, завантажувати файли, прослуховувати музичні композиції в режимі онлайн, переглядати ролики на інтернет ресурсах і т.д. Всі звикли до того, що мобільний інтернет - це досить дороге задоволення, але це було давно.

Передові технології дозволили спростити передачу даних, що зробило інтернет більш доступним всім абонентам Tele2. Багато користувачів бажають дізнатися, як підключити безлімітний інтернет на Теле2 за своїм номером.

Тепер кожен власник простого телефону, смартфона, планшета або ноутбука з підключеним модемом, можуть легко і безперешкодно виходити в інтернет в будь-якому місці. Без підключеного інтернету всі сучасні гаджети втрачають більше половини свого функціоналу, оскільки вони орієнтовані на підключення до світової павутини. Чудову нагоду скористатися 3G і 4G дає своїм абонентам компанія Теле2.

3G і 4G інтернет в мережі Tele2

3G і 4G інтернет в мережі Tele2

Мобільний оператор Теле2 на сьогоднішній день вже виробляє введення в експлуатацію мереж з підтримкою 3G і 4G, але робиться це поетапно, тому ще не всі можуть скористатися цим високошвидкісним покриттям.

На даний момент по території всієї Росії мережі четвертого і третього покоління повністю функціонують в 50 регіонах нашої країни. До кінця 2015 року оператор Tele2 повинен завершити запуск мереж третього покоління по всіх регіонах, де є його вишки зв'язку.

Після того, як високошвидкісні мережі були запущені, оператор Теле2 запропонував своїм клієнтам нову родину тарифів «Чорний», «Дуже чорний», а також «Найчорніший».

Сплативши абонентську плату, клієнти отримують певний обсяг інтернет-трафіку, а також безкоштовні дзвінки всередині дії мережі і безліч інших послуг.

Як підключити безлімітний інтернет від Теле2

Спеціально для користувачів, які бажають постійно залишатися в режимі «онлайн», Tele2 розробив кілька тарифних планів. Ці тарифи орієнтовані на досить широке коло абонентів, які мають в своєму розпорядженні телефони з можливістю виходу в інтернет, а також планшетні і стаціонарні комп'ютери.

У кожен окремий тарифний план вже включений певний пакет трафіку, а також необмежене спілкування з іншими абонентами всередині мережі Tele2.

тариф Чорний

тариф Чорний є найбільш економним. Він підійде абонентам з невисокою активністю користування ресурсів, які періодично перевіряють свій аккаунт у соціальній мережі і переглядають електронну пошту.

Тариф «Чорний» передбачає певний обсяг інтернет-трафіку і безлімітні дзвінки всередині дії мережі Теле2 по антикризовій ціні, яка буде по кишені більшості абонентів.

Тариф передбачає не менш одного гігабайта для передачі даних по мобільному інтернету, а також необмежену кількість хвилин розмови з іншими абонентами Tele2.

У разі вичерпання доступного обсягу інтернет-трафіку, який надається на максимальній швидкості, абонент не втратить можливість користуватися інтернетом, він лише буде обмежений в швидкості обміну даними.

Щоб ознайомитися з докладною інформацією про даному тарифному плані у Вашому регіоні зателефонуйте за спеціальним номером 630, дзвінок є абсолютно безкоштовним.

Для підключення тарифу за своїм номером можна скористатися наступною командою * 630 * 1 #.

Тариф дуже чорний

Дуже чорний »тариф - це золота середина між бюджетним «Чорним» і максимальним тарифом «Найчорніший». Він сподобається абонентам із середньою активністю використання інтернет з'єднання, яке використовується для прослуховування музики онлайн, а також роботи в мережі з файлами і листуванням.

Тарифний план передбачає нарахування декількох гігабайт трафіку в місяць, які надаються на максимальній швидкості. По їх завершенню у абонента залишається можливість користування мобільним інтернетом, але вже на зниженій швидкості передачі даних.

Крім безлімітного інтернету клієнт отримує можливість спілкуватися з іншими абонентами Tele2 за допомогою необмежених дзвінків всередині мережі.

Пакет «Дуже чорний» також включає в себе певну кількість хвилин для здійснення дзвінків на номери сторонніх операторів зв'язку, а ще відправку безкоштовних смс повідомлень. Дізнатися більш детальну інформацію можна за номером 630.

Для активації даного тарифного плану за своїм номером необхідно набрати * 630 * 2 #

Тариф Найчорніший

Найбільш великий тарифний план носить назву Найчорніший . Він передбачає можливість здійснювати безлімітні дзвінки всередині мережі, а також має пакети хвилин і смс для використання їх за напрямками сторонніх операторів.

В даний тариф включені всі послуги, які тільки можуть знадобитися абоненту. Щоб отримати детальну інформацію про тариф для Вашого регіону необхідно зателефонувати на безкоштовний номер 630.

Для переходу на «Найчорніший» тариф потрібно виконати запит, набравши * 630 * 3 #

безлімітні опції

Якщо Ваш тариф не передбачає наявність пакета трафіку або Вам його недостатньо, Ви завжди можете замовити додаткову послугу на свій номер, яка надає собою певну кількість трафіку за невеликі гроші з подобової оплатою.

Зазвичай це вигідно для тих користувачів, які не часто вибираються в мережу з мобільного, але потребують цієї можливості зрідка.

Опція «Інтернет з телефону»

За добу абонент оплачує 5,5 рублів за можливість використовувати 100 Мб виходу в мережу для своїх цілей з мобільного на високій швидкості. Вартість може незначно відрізнятися в залежності від регіону і вказана для Санкт-Петербурга і Ленінградської обл. До закінчення доби швидкість знижується до 64 Кбіт / с.

Умови доступні всім клієнтам Tele2, крім тих, хто використовує тарифний план «Модем» та інші, в які вже включені пакети інтернету. Підключення послуги коштує 10 рублів, тому за першу добу Ви оплачуєте 15,5 р., А потім лише щоденну плату.

Для замовлення опції наберіть команду * 155 * 151 # або перейдіть до Особистого кабінету, вибравши пункт «Тариф і послуги», потім «Налаштування послуг», «Знижки та пакети».

Коли необхідність у мобільному виході в світову павутину буде відсутній, не забудьте деактивувати послугу запитом на номер * 155 * 150 # або в своєму особистому кабінеті.

День в мережі

Зручні умови, які пропонують вихід в світову павутину на день за оплату всього в 15 рублів. Кошти знімаються з балансу, тільки якщо абонент виходить в інтернет, тобто за фактом.

Тому така послуга не потребує навіть у відключенні. Чи не хочете витрачати грошей? Просто не виходьте в мережу. А коли це необхідно, вартість на добу складе 15 р.

За них Ви отримаєте пакет з 250 Мб. Перевірити залишок можна набравши * 155 * 16 #. Замовити «День в мережі» легко в особистому кабінеті або відправивши запит у вигляді * 155 * 161 #. Деактивується за номером * 155 * 160 #. Відключення і підключення (перше і друге) безкоштовне.

Пакет, чемодан і портфель інтернету

Пакет, чемодан і портфель інтернету

 1. Пакет. На додаток до свого тарифу можна замовити на місяць пакет трафіку в кількості 5 Гб на максимальній швидкості 3G / 4G. Вартість послуги всього 250 рублів. Замовити її можна в ЛК на офіційному сайті або по команді * 155 * 191 #.
 2. Портфель надає 15 Гб інформації на місяць за 350 р. Підключається запитом * 155 * 201 #, а відключається * 155 * 200 #. Перевірка залишку * 155 * 020 #.
 3. Чемодан пропонує 30 Гб за абонплату 450 р. за 30 днів. Переглядати залишок можна за запитом * 155 * 021 #. Замовити «чемодан» легко через свій кабінет на офіційній веб-сторінці або набравши * 155 * 211 #. Деактивує послуга введенням * 155 * 210 #.

Опція «Безлімітний Opera Mini»

За 4 рубля в день абоненти Теле2 можуть користуватися безлімітним інтернетом через браузер Опера Міні. Для цього спочатку необхідно встановити дане мобільний додаток з Playmarket, Appstore, або з сайту представника http://www.opera.com/ru/mobile.

Активуйте послугу введенням * 155 * 11 # або через Особистий кабінет користувача, вартість операції складе 10 р. Відключити можна безкоштовно в будь-який момент набором * 155 * 10 #.

Всім будуть доступні наступні закладки для швидкого переходу: «Портал Теле2», що включає в себе ігри, спільноти, музику, новини і багато чого іншого, «Ігровий портал» для обговорення іграшок, рад, «Краща музика» для любителів меломанів з фан-клубами , текстами пісень, свіжими треками, «Оплата Теле2» для миттєвих операцій з балансом.

Чи не хочете витрачати грошей?