Донецкий техникум промышленной автоматики

Як обійти обмеження МТС Безлімітіще на платну роздачу інтернету. Як змінити TTL. + Відео

 1. Як підключитися до закритого тарифом оператора, щоб значно знизити витрати на безлімітний інтернет?...
 2. Як використовувати СМАРТ Безлімітіще на ноутбуці, роздаючи інтернет через USB-модем або телефон по wi-fi.
 3. Як не платити 50 рублів «за роздачу інтернету» на ноутбук. Що таке TTL?
 4. Як змінити TTL на комп'ютері.
 5. Як дізнатися поточний TTL на Windows?
 6. МТС Безлімітіще - як обійти плату за роздачу безлімітного інтернету на ноутбук:

Всім привіт, шановні відвідувачі сайту compblog.ru! Після недавньої публікації статті про те, як змусити працювати сім карту з тарифами СМАРТ Безлімітіще і йоти через USB-модем, я отримав багато коментарів, що, мовляв, все працює, але виникла нова проблема.

Справа в тому, що при користуванні інтернетом на ноутбуці людям почали надходити повідомлення від МТС, про зняття коштів за роздачу інтернету на інші пристрої. Дана проблема має місце бути, і в цій статті я вам розповім, і дам рішення, як обійти це обмеження МТС.

Зміст статті:

Як підключитися до закритого тарифом оператора, щоб значно знизити витрати на безлімітний інтернет? [Реклама]

Друзі, є можливість підключення закритих мобільних тарифів. Це тарифи, які стільникові оператори підключають великим підприємствам, в штаті яких працює 1000+ людина. У звичайному салоні такі тарифи оформити не можна. А в чому сіль, запитаєте ви? Відповідаю - дані безлімітні тарифні плани значно дешевше тих, що доступні «простим смертним». (Таріфіще, Безлімітіще та інші). Економія на інтернеті / дзвінках виходить дуже помітна. І найголовніше - ніяких заморчек з роздачею інтернету, і використанням в модемах.

Для того, щоб дізнатися докладніше про дані тарифах і про підключення до них, Вам потрібно написати повідомлення Миколі: https://vk.com/id518894077 . Людина працює через Гарант-сервіс, що зводить нанівець будь-які ризики по отриманню тарифу. Він отримає від Вас гроші тільки тоді, коли ви вставите сім-карту в телефон, і переконайтеся, що тариф відповідає заявленим характеристикам. По Петербургу - є доставка до метро.

Як використовувати СМАРТ Безлімітіще на ноутбуці, роздаючи інтернет через USB-модем або телефон по wi-fi.

Отже, в минулій статті ми змінили IMEI модему на IMEI телефону . Таким чином, ми змусили оператора думати, що наш модем - це телефон. Однак, тільки зміни IMEI модему мало. У тарифу «Безлімітіще», а також в безлімітних тарифах від йоти є один «нюанс», про який зазвичай замовчують при продажу контракту.
Як Ви знаєте, на багатьох сучасних мобільних телефонах є функція роздачі інтернету по Wi-Fi, USB і Bluetooth. Дивимося умови тарифу: Отже, в минулій статті ми  змінили IMEI модему на IMEI телефону

Користуючись модемом, як телефоном, ми, як би, роздаємо інтернет з телефону (модему) на комп'ютер по USB. За умовами тарифу, роздача інтернету з вашого мобільного телефону на інші пристрої обкладається додатковою платою. Тобто, за факт роздачі інтернету з модему, з Вас щодня почнуть знімати кошти з балансу, в розмірі 30 рублів на добу.

І, само собою, МТС кожен день буде брати з вас гроші і в разі роздачі інтернету з телефону по Wi-Fi або BlueTooth.

Погодьтеся, не дуже приємний факт. Але, засмучуватися не варто! Цю нахабну здирщину народу «бідними» операторами можна обійти!

Для цього потрібно розібратися, як оператор дізнається, що ви роздає інтернет на інші пристрої.

Як не платити 50 рублів «за роздачу інтернету» на ноутбук. Що таке TTL?

Почнемо з того, що у кожного пакета даних, що передається з вашого пристрою (ноутбук, телефон, планшет) є особливий параметр, званий «TTL». Розшифровується він як «Time To Live», або час життя пакета. Не буду вдаватися в подробиці - для нашої благородної мети (обдурити оператора) потрібно знати про параметр ttl ось що:

 1. TTL, що задається пакету за замовчуванням, різний у кожного пристрою. Наприклад, телефони на iOS і Android мають default ТТЛ, рівний 64. А комп'ютер на операційній системі Windows передбачена tll = 128.
 2. При проходженні кожного шлюзу (маршрутизатора), TTL пакета зменшується на одиницю. В даному випадку, маршрутизатором у нас виступає телефон або модем. Тобто, якщо початкове ttl у нас = 128 (ми сидимо з ПК), то при проходженні через модем / телефон воно стане рівним 127 (128 мінус 1).
 3. Оператор порівнює TTL пакетів, що йдуть від абонента, і бачить різні значення ttl у пакетів. Наприклад, від самого смартфона (модему) ОпСоСу приходить ttl = 64, від ноутбука, після проходження через смартфон / модем - ttl = 127.
 4. Оператор бачить, що TTL пакетів «стрибає». 64-127-127-64-127- ... Таким чином, він розуміє, що в інтернет заходять не тільки зі смартфона, а ще йде роздача на інші пристрої, і надсилає СМС з повідомленням, що роздача коштує 50 рублів на добу.

Схематично все це показано на зображенні:

Відповідно, все що нам потрібно зробити, це вирівняти значення TTL, що передаються від нашого модема (смартфона) оператору. Швидше за все, на вашому телефоні / модемі варто TTL = 64. Відповідно, на ноутбуці, якому ви роздає інтернет, потрібно встановити значення «Default TTL» на одиницю більше, тобто рівне 65.

Як змінити TTL на комп'ютері.

Отже, зараз я розповім вам, як змінити TTL на комп'ютері або ноутбуці під керуванням Windows 7, 8, 10. Це досить просто, потрібно зробити буквально кілька кліків миші:

 1. Викликаємо вікно «Виконати«. Для цього тиснемо клавіші Win + R. У цьому вікні вводимо regedit і тиснемо OK.
 2. Ми потрапляємо в редактор реєстру. Йдемо за наступним шляхом: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ services \ Tcpip \ Parameters
 3. Тут нам потрібно натиснути правою кнопкою миші по полю справа, і вибрати «Створити -> Параметр DWARD (32 біта)»
 4. Ім'я параметру задаємо - «DefaultTTL«. Клацаємо 2 рази по ново створеному параметру, вибираємо Десяткову систему обчислення, і вводимо значення 65.
 5. Також створюємо параметр DefaultTTL = 65 для сусідньої гілки реєстру - HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ services \ TCPIP6
 6. Готово! Дефолтний ТТЛ на комп'ютері змінено! Не забуваємо перезавантажити комп'ютер.

Отже, TTL за замовчуванням в нашому ноутбуці тепер дорівнює 65.

При проходженні через модем / телефон він знизиться до 64, і оператор не зможе визначити, що ви роздає інтернет на ноутбук. А, відповідно, не буде знімати по 30 рублів кожен день! Що нам і потрібно. При проходженні через модем / телефон він знизиться до 64, і оператор не зможе визначити, що ви роздає інтернет на ноутбук

Як дізнатися поточний TTL на Windows?

Ви можете перевірити свій ttl, переконавшись, що він змінився на потрібний. Для цього «пінгуем» свій власний комп'ютер. Спочатку заходимо в командний рядок (тиснемо клавіші Win + R і вводимо «cmd»). Там набираємо команду «ping 127.0.0.1» - це адреса вашого комп'ютера в локальній мережі (localhost). Як ми бачимо - TTL = 65, що нам і потрібно.

Якщо щось залишилося незрозумілим, дивіться відео на моєму каналі YouTube:

МТС Безлімітіще - як обійти плату за роздачу безлімітного інтернету на ноутбук:

Тема в групі ВКонтакте , Де ви можете обговорити тариф МТС «Безлімітіще». Заходьте, коментуйте, задавайте питання!

Я ж з вами прощаюся, сподіваючись побачити Вас знову в моєму блозі! Всім удачі!

Update: Якщо МТС все одно знімає гроші, пропробуйте відключити iptv6 в особистому кабінеті МТС:

Update: Якщо МТС все одно знімає гроші, пропробуйте відключити iptv6 в особистому кабінеті МТС:

Як підключитися до закритого тарифом оператора, щоб значно знизити витрати на безлімітний інтернет?
Що таке TTL?
Як дізнатися поточний TTL на Windows?
А в чому сіль, запитаєте ви?
Що таке TTL?
Як дізнатися поточний TTL на Windows?