Донецкий техникум промышленной автоматики

Як зробити рекламний банер

Але немає лиха без добра: прибрав банер Гугл з хедера сайту і почав займатися проблемою Як зробити рекламний банер, попутно наповнюючи текстом цю сторінку. Нічого складного в цьому немає, але потрібно постаратися налагодити ротацію і анімацію банерів - тоді це буде повноцінною рекламою.

Більшість банерів Гугл до остраху прості і примітивні, на них немає ні анімації, ні рядка, що біжить, ні ще деяких фішок, що привертають увагу відвідувачів сайту і підвищують кликабельность банерів.

Наявність прямої реклами в хедері (та й у безлічі інших місць на сайті) дозволить розмістити не тільки рекламу сторінок свого сайту, але і оплачувану сторонню рекламу, виключивши посередників типу Гугл та інших, забезпечивши цим найсправедливіший розподіл доходів від реклами за принципом «Мені, мені, і це теж мені ». Якщо Гугл та інші діють за цим принципом, чому б і мені не взяти його на озброєння ?!

Як Вам подобається термін пряма реклама? Що мається на увазі під прямою рекламою? Пряма реклама - це реклама, яка безпосередньо розміщується на сайті, минаючи усіляких посередників.

Головним її перевагою, безсумнівно, є відсутність необхідності ділити доходи від реклами з посередниками, а точніше - отримувати жалюгідні копійки від рекламних доходів посередників.

Іншою істотною перевагою прямої реклами є розміщення всіх рекламних файлів на своєму сайті, що виключає зовнішні запити і прискорює показ реклами при збереженні швидкісних показників сайту в прийнятних межах.

Це дозволить задавати будь-які розумні розміри рекламних банерів, робити їх анімованими, звуковими і навіть розміщувати в них відео. Крім того, ніхто не має права заборонити творцеві сайту закликати відвідувачів клікати по банеру, обіцяючи їм усілякі блага, але манну з неба все ж краще не обіцяти ...

Переконав? Приступимо до справи.

1. Відкриваємо найпростіший графічний редактор Paint, створюємо в ньому горизонтальний прямокутник розміром 970 * 90 пікселів, заливаємо блакитним фоном, пишемо великими червоними літерами «Як зробити швидкий сайт? Клікайте по блакитному банеру! »І зберігаємо зображення в файлі banner_1_0.jpg

Перший банер в нульовий варіант готовий! Цей банер призначений для хедера сайту, тому він зроблений таким широким. На цій сторінці він спочатку ліг своїм правим краєм на правий сайдбар, тому довелося перемістити його ближче до кінця сторінки, перекинувши туди код. Там банер виглядає краще.

2. Аналогічним чином робимо банер розміром 251 * 200 пікселів, що містить 50200-ти пікселів, і зберігаємо його в файлі banner_2.jpg

3. Банер banner_2.jpg вставляємо по центру під цим рядком, використовуючи команду Додати мультимедійний

4. Кількома по зображенню і звичайним чином оформляємо посилання на потрібну сторінку будь-якого сайту.

5. Всі банери закачуємо в каталог /ep-z.ru/public_html/wp-content/banners
на сервері хостингу. Переходимо у вікно Текст і правимо шлях до обох файлів зображень банерів.

6. Щоб помістити блакитний банер в хедері сайту, в Консолі сайту викликаємо на редагування файл header.php і під рядком <body <? Php body_class (); ? >> вставляємо

<! - Коректне розміщення банера в шапці сайту із зсувом в центр ->
<Div>

</ Div>
<! - Кінець банера ->

Потім під <div> вставляємо код банера, скопіювавши його з вікна Текст. Щоб банер був розміщений по центру екрана, в коді замінюємо alignleft на aligncenter

7. Банер, звичайно ж, сирої до жаху, але зараз важливо було швидко і коректно розмістити на сторінці сайту і в хедері сайту клікабельні банери.

8. Удосконалити банер можна пізніше, ніж незабаром і збираюся зайнятися. Наприклад, можна оживити фон, вирізавши фрагмент з фотографії поверхні моря в свіжу погоду.

9. Надалі треба освоїти ротацію банерів і створення анімованих банерів. Як освою - поділюся інформацією на цій сторінці.

10. Знайшов спосіб ввести ротацію банерів. Підготував ще два банери, розміщую їх під блакитним банером в п. 12. Їх імена b0.jpg, b1.jpg і b2.jpg відповідно.

11. Злегка модифікуємо код, закачуємо зображення на сервер хостингу, оновлюємо сторінку і натискаємо на Переглянути сторінку. Очищаємо кеш і перевіряємо кликабельность всіх трьох банерів. Тепер їх коди можна буде використовувати для ротації банерів в хедері сайту.

12. Спробував ротацію банерів на цій сторінці сайту. Спробувавши і так, і сяк, прийшов до висновку, що налагоджувати ротацію на сторінці немає сенсу, потрібно в першу чергу налагоджувати ротацію спочатку в футере сайту, а потім в хедері сайту.

WordPress сам масштабує у вікні візульних всі банери, розміщені трохи нижче, хоча я його про це не просив. Але на самій сторінці сайту ці банери відображаються в заданих при їх створенні розмірах.

13. Створив окрему сторінку Як зробити ротацію банерів , Щоб на ній описувати ті способи, які вдасться придумати, спробувати і реалізувати. Ротація банерів налагоджена, що можете бачити в хедері і футере всіх сторінок сайту. Застосований спосіб ротації незабаром опишу на згаданій сторінці - хочу його ще трохи вдосконалити, а для цього потрібно провести невелике дослідження.

Запрошую всіх висловлюватися в Коментарях. Критику та обмін досвідом схвалюю і вітаю. У хороших коментарі зберігаю посилання на сайт автора!

І не забувайте, будь ласка, натискати на кнопки соціальних мереж, які розташовані під текстом кожної сторінки сайту.
І не забувайте, будь ласка, натискати на кнопки соціальних мереж, які розташовані під текстом кожної сторінки сайту продовження тут ...

Якщо Гугл та інші діють за цим принципом, чому б і мені не взяти його на озброєння ?
Переконав?
Php і під рядком <body <?
Php body_class (); ?