Донецкий техникум промышленной автоматики

Як Зробити (Рекламний Банер) За 5 Хвилин Самостійно

  1. Як зробити рекламний банер самостійно Добридень! Досить часто ми бачимо на різних сайтах безліч...
  2. Виберемо фон банера
  3. Як зробити рекламний банер редагування
  4. Як зробити Flash банер розглянемо ефекти

Як зробити рекламний банер самостійно

Добридень! Досить часто ми бачимо на різних сайтах безліч банерів. Банери потрібні для просування різних товарів і послуг. Тобто, головна суть даного банера - реклама. Ми використовує подібні банери в основному для продажу за партнерськими посиланнями. Але подібні банери не є оригінальними, а оригінальність в цій справі просто необхідна.

А що зробити, щоб банер став оригінальним? Висновок напрошується сам собою - потрібно зробити банер самостійно. Це не так складно, як може здатися, а точніше, досить просто.

Як зробити рекламний банер з допомогою софта

Для цього ми скористаємося такою програмою:

AleoFlash_Intro_Banner_Maker_3.8_Portable

Для того, що б зробити Flash банер нам для початку потрібно встановити дану програму. Коли програма встановиться, нам здасться пара вікон: одне вікно програми Banner Maker. Інше, створюваного банера. Кликнемо по клавіші «Проект» і виберемо «Новий проект»

Натисне кнопку «Розмір і звук» і побачимо вікно:

Натисне кнопку «Розмір і звук» і побачимо вікно:

Спробуємо зробити рекламний банер розміром 500х125. Після введення розміру, в праве вікно, де буде створюватися банер, прийме даний розмір. Тут є свої зручності, все, що ми будемо робити, відобразиться у вікні попереднього перегляду. До банеру можна додати і зовнішній кордон, фонове звучання (не рекомендую), шкалу завантажень. Ви все ж вирішили додати музику, тоді вставимо і регулятор звуку.

Раджу почитати: - Як заробити в інтернеті 36 способів і Як скачати музику з ВК

Виберемо фон банера

З фонів нам буде запропонований прозорий, фон з одним тоном. Чи можемо вибрати градієнтний (двоколірний), лінійний або радіальний тип. Ми так само може змінити становище колірної заливки на об'єкті за допомогою регулятора «Радіус і Градус». Далі, програма нам запропонує вставити змінюють один одного картинки зі своїх колекцій або ваших власних картинок (раджу вставити ваші особисті картинки, тому що банер ми вирішили робити оригінальним).

Далі, ми підемо до ефектів візуалізації об'єкта. На представленій сторінці користувач може вибирати представлені в софті ефекти. Їх 24, потім необхідна фантазія користувача. Тут же можна провести регулювання параметрів даних ефектів. Наприклад число зірок, вибрати їх колір.

У розділі «Текст, зобр., SWF» можна налаштувати бажану кількість змінюють один одного картинок . Можна змінити їх по виду, порядку появ і ефекту текстів.

В даному софті вже представлені три фрази. Потрібно провести їх редагування, зробити свої особисті, додати зображення, зробити анімацію. Розберемо більш докладно написи. У розділі «Шрифт» можна зробити сам текст. Кнопка «Редагувати» відкриє нам меню. В даному меню налаштовується шрифт. Розберемо це більш детально.

Як зробити рекламний банер редагування

Banner Maker дозволяє зробити редагування «типу, розміру, редагування за нахилом або жирності». Тут присутні і особливі функції, на зразок витягнутості, стислості. Можна міняти вертикаль тексту або горизонталь або змінювати напис по розрідженню символів в написи. Напис можна зробити суцільний, градиентной по горизонталі або радіально. При бажанні, можна змінювати букви по нахилу або колірної окантовці.

Як зробити Flash банер розглянемо ефекти

Ефектів у нас 59. Завдяки їм текст по з'являється, то зникає. У розділі «Позиція» можна відрегулювати розташування тексту нижче банера. За допомогою розділу «Web посилання» потрібно задати URL сторінки, куди потрапляє відвідувач після кліка по банеру. Вкладка «Синхронізація» дозволяє налаштувати, в якому порядку і як саме відобразяться деталі банера.

Можна сказати, нам вдалося зробити Flash банер. Тепер залишається його зберегти, далі піде публікація.

Тепер залишається його зберегти, далі піде публікація

Для цього кликнемо по ярлику «Публікація» і виберемо потрібні пункти. Даний софт зберігає банер в тому місці комп'ютера, який ми вкажемо. Поверсі програма створить його HTML-код, завдяки якому ми можемо вставити наш банер на потрібний сайт.

Banner Maker дозволяє не тільки зробити рекламний банер. Він може робити багато заставки і різні частини web-дизайну.

Якщо у вас виникло бажання зайнятися виготовлення Flash банер більш високої якості, та й при цьому отримати можливість непогано заробити (від 30000 руб / міс.), Є така можливість. Нещодавно вийшов курс Сергія Буйбарова «Як зробити банер?».

»

З моєї статті, якщо ви все правильно зробили, вам стало ясно, як насправді легко створювати банери! Але головне, на цьому можна ще непогано заробляти. Але, краще я приведу слова Сергія Буйбарова:

Але, краще я приведу слова Сергія Буйбарова:

Якщо вам цікаво, як виглядають банери Сергія, просто пройдіть по картинці з курсом!

Я сподіваюся, вам стало зрозуміліше, як зробити рекламний банер. Хоча це тільки мала частина web-дизайну. Успіхів!

З повагою Андрій Зімін 10.04.2014г.

Анекдот в кожній статті:

Анекдот в кожній статті:

А що зробити, щоб банер став оригінальним?
Нещодавно вийшов курс Сергія Буйбарова «Як зробити банер?