Донецкий техникум промышленной автоматики

Як зробити банер

  1. Як зробити банер самостійно?
  2. У цій же рубриці:

Для роботи в інтернеті дуже часто потрібні знання з області дизайну. Легше доводиться тим, хто з фотошопом на «Ти». А що ж робити іншим? Правильна відповідь - вчитися. Але навчитися мистецтву роботи з фотошопом за один день не вийде, а картинки і зображення потрібні сьогодні.

Але навчитися мистецтву роботи з фотошопом за один день не вийде, а картинки і зображення потрібні сьогодні

Є ще варіант - замовити цю роботу професіоналу. Але професіоналу треба давати чіткі вказівки, що повинне вийти у результаті. Щоб дізнатися, яке повинно бути техзавдання для дизайнера, перший час доведеться самому ненадовго влізти в цю незнайому область.

Як зробити банер самостійно?

Знаю, що в інтернеті є масам програм і сервісів, які зможуть вирішити цю задачу. З великої кількості цих ресурсів я вибрала одну, гідну мого початкового рівня. Вона непогано виручила мене в перший час і допомогла зорієнтуватися і визначити, які саме зображення на своєму сайті мені потрібні.

Цей онлайн-сервіс називається artbanner.com. Обов'язково занесіть цей ресурс в закладки, так як допомога професіоналів-дизайнерів завжди затребувана. Якщо у вас немає знайомого дизайнера, то одна рекомендація у вас вже є. За допомогою цього ресурсу можна:

1. Самостійно виготовити банер

2. Редагувати фото

3. Виготовити фавікон

4. Замовити банер

Так як мене зовсім недавно цікавило тільки одне питання: де знайти легку і доступну для мене програму, в якій я зможу розібратися, думаю, що моя порада допоможе новачкам швидко і нескладно зробити зображення.

Якщо хтось не знає, що таке банер в інтернеті, то читайте визначення: це рекламний або інформаційний носій графічного образу. Ці носії можуть бути абсолютно різними: статичними і анімованими, із застосуванням різних ефектів і без. Все буде залежати від того, на яку аудиторію банери розраховані, і яким завданням відповідають.

Давайте подивимося, як можна користуватися розділом «Генератор банерів.» Перше, що я побачила - це дуже доступно написані правила, яких треба дотримуватися при роботі з онлайн-програмою. Нижче знаходиться сам генератор.

Як видно, в програмі є кілька розділів: Макет, Текст, Рамка, Ефекти, Зберегти. Найперші дії ми будемо робити в розділі «Макет». Виберемо розмір банера. Наприклад, нам необхідно зробити заголовок для свого блогу. У цьому випадку підійде розмір 728 х 90. Відзначаємо і переходимо до вибору фону. Неважко здогадатися, що натиснувши на квадратик з кольором, можна вибрати що цікавить вас колір. Також можливо для фону завантажити свою картинку з комп'ютера.

Далі переходимо у вкладку Текст.

Далі переходимо у вкладку Текст

Якщо вам необхідно зображення з текстом в 3 рядки, значить треба буде працювати в трьох полях. У першому пишемо заголовок, наприклад Скарбничка порад. Шрифт ми теж можемо зробити різного кольору. Натискаючи на слово Приклад в зображенні, ми отримуємо зразки шрифту, де можна вибрати той, який нам сподобався.

Натискаючи на слово Приклад в зображенні, ми отримуємо зразки шрифту, де можна вибрати той, який нам сподобався

Варіантів небагато, але погодьтеся, що виручити вони все-таки можуть. Далі вибираємо розмір шрифту, тут доведеться поекспериментувати, виходячи з розмірів вашого банера - є де розгулятися, чи ні. Також можна пограти з розташуванням букв, з тінями, і теж саме проробити в двох інших полях, тобто рядках вашого банера.

У розділі Рамка можна встановити розмір і колір майбутньої рамки. Якщо рамка не потрібна - поставте в правому полі Розмір рамки - значення 0.

У розділі ефекти можна скористатися запропонованими ефектами. Після всіх дій можна сміливо натиснути кнопку «Оновити».

Після всіх дій можна сміливо натиснути кнопку «Оновити»

Якщо вам не сподобався отриманий результат, можна по черзі відкривати розділи і змінювати потрібні значення. Займе час і підбір шрифту, і вибір відповідного розміру букв і фону. У розділі «Текст» розташування рядків можна регулювати бегунками, що знаходяться зліва сторінки і в самому низу.

Тільки після того, як вам сподобалося те, що ви намалювали, можна переходити в розділ Зберегти, де вам запропонують згенерувати HTML-код і URL-посилання.

Відзначайте, що для вас важливо і натискайте «Зберегти банер» і «Згенерувати код».

Ось такий варіант вийшов у підсумку. Думаю, що для якогось тимчасовий варіант цілком підійде. А отриманий в цій чудовій програмі HTML-код дуже стане в нагоді в подальшій роботі над сайтом або блогом. Встановивши код в віджет, ми можемо проінформувати відвідувачів про нову статті або важливі новини і події.

Також на сторінці «Конструктор банерів» artbanner.com.ua/konstruktor-bannerov можна створити GIF-банер. Дотримуючись інструкцій, зробити його нескладно. Залучення уваги відвідувачів - забезпечено.

У цій програмі можна згенерувати HTML-код вже наявних у вас зображень, які ви хочете зробити заголовками або обкладинками своїх книг.

У будь-якому випадку, у вас, дорогі читачі, з'явився ще один ресурс, де ви самостійно і безкоштовно, без допомоги фахівців, можете зробити банер, головним завданням якого є викликати позитивні емоції у відвідувачів.

Ось так, крок за кроком, робота в Інтернеті вчить нас азам різних професій. Звичайно, професіоналом стати непросто, але і дилетанти, навчаючись на успішних прикладах, можуть оволодіти необхідними первинними навичками для ведення самостійної роботи. Опановуйте знаннями, будьте успішні і ефективні в своїх справах!

Згодом у вас буде виходити не гірше, ніж у цього хлопчика, який хвацько паркується свій автомобіль.

PS До речі, якщо ви мрієте стати професійним дизайном, то цього можна навчитися в Школі Дизайну Юлії Первушиної. Навіть якщо ви зовсім не дизайнер і не вмієте малювати, але є велике бажання отримати високооплачувану інтернет-професію, то записатися можна тут:

Школа вебдизайну Юлії Первушиної

Встигайте більше за менший час разом з «Скарбничку ефективних рад». Скарбничка ефективних рад

У цій же рубриці:

Я згоден на обробку моїх персональних даних відповідно до угодою

Як зробити банер самостійно?
А що ж робити іншим?
Як зробити банер самостійно?