Донецкий техникум промышленной автоматики

Як зробити банер (шапку) для каналу на Youtube онлайн безкоштовно

  1. Правила оформлення банерів
  2. Робимо стильний банер онлайн з Саnva

До основних елементів оформлення каналу на Youtube відносяться: аватар, фон, плейлисти і логотип. Кожен з них впливає на цільову аудиторію. Наприклад, правильно підібраний логотип допоможе збільшити число передплатників каналу, а використання плейлистів поліпшить юзабіліті. Але щоб залучити більшу кількість аудиторії і заявити про себе, потрібно подбати про банері (шапці). Саме він вважається особою каналу і його брендом. Від нього залежить впізнаваність проекту. Крім того, завдяки оригінальному банеру можна ще виділитися на тлі інших блогерів і розповісти потенційним користувачам про свій проект. Ось чому до його оформлення потрібно підходити серйозно і обдумано.

Правила оформлення банерів

Перед тим як робити банер, потрібно пам'ятати, що фон на різних пристроях буде виглядати по-різному. Є таке поняття як "зона видимості" - частина зображення, яка добре проглядається на всіх пристроях. Так, для мобільних пристроях огляд банера 1855 × 423 пікселів, а на телевізорі 2560 × 1440 пікселів. Саме тому на мобільних телефонах, планшетах і комп'ютерах все, що знаходиться поза цією зоною, не видно, а на телевізорах, підключених до каналу, всі добре проглядається. У межах "безпечної області" рекомендують розміщувати логотип, текст (по центру) а також ключові картинки. Також пам'ятайте, що в кутку шапки відображаються іконки соцмереж. Їх легко можна відредагувати.

Дизайн банера повинен відповідати контенту каналу, інакше вас не зрозуміє аудиторія. При оформленні рекомендують дотримуватися таких правил:

  • мінімальний розмір зображення 2560 × 1440 пікселів (такий файл добре проглядається на телевізорах);
  • розмір "безпечної зони": 1546 × 423 пікселів (в цих межах можна розміщувати логотип і текст);
  • максимальна ширина більше 2560 пікселів. На різних пристроях краю будуть обрізатися;
  • використовувати шрифт і кольори в стилі бренду, дотримуватися в оформленні загального стилю;
  • розмір завантажується картинки до 6 Мб.

На різних пристроях краю будуть обрізатися;   використовувати шрифт і кольори в стилі бренду, дотримуватися в оформленні загального стилю;   розмір завантажується картинки до 6 Мб

Робимо стильний банер онлайн з Саnva

Створити оригінальний банер і оформити YouTube канал можна за допомогою спеціального онлайн-конструктора Саnva. Користуватися ним можуть навіть ті люди, які ніколи не мали справи з графічним дизайном. Завдяки великій кількості шаблонів, якими володіє конструктор, оформити банер для свого каналу на Youtube можна всього 15-20 хвилин. Для цього необхідно завести в конструкторі обліковий запис, після чого будуть доступні професійні шаблони (як безкоштовні, так і платні). Далі залишається додати зображення (можна своє, а можна вибрати з безкоштовної бібліотеки), фотографії, текст, все відредагувати, використовуючи стильні фільтри і зберегти на своєму пристрої.

Онлайн-конструктор зручний тим, що створений дизайн банера зберігається на домашній сторінці. У разі, якщо потрібно змінити щось або підправити, досить в уже створений додати нові зображення або текст. До слова, бібліотека Саnva налічує близько мільйона зображень, тому вибрати є з чого. Що стосується тексту, то в шапці каналу можна написати назву бренду, слоган, дату нових випусків, тематику проекту, нікнейм, свій телефон і навіть заклики до участі в розіграші.

Звертаємо увагу, що фон повинен доповнювати канал і візуально передавати його тематику. Так, якщо на канал ви завантажуєте влоги, живі відео, то в шапці можна розмістити вашу фотографію. Так користувачі запам'ятають ваше обличчя. Якщо канал не має певного автора, то можна окреслити назву або логотип. Не бійтеся оновлювати періодично шапку каналу або редагувати її за допомогою онлайн-конструктора.