Донецкий техникум промышленной автоматики

Як видалити рекламу з браузерів - Останнє оновлення (січ. 2018)

  1. Налаштуйте браузер
  2. Антивірус і Антибаннер

Кожен день ми прокрутити до сотні різних сторінок і стикаємося з рекламою товарів. І якщо виробники деяких браузерів ретельно борються з цим, то інші не звертають на це уваги. Через що комфорт перетворюється в боротьбу з набридливої ​​рекламою і її відключенням.

Так ось, давайте сьогодні поговоримо про те, як видалити рекламу з браузерів і спробуємо з вами позбутися її раз і назавжди.

Налаштуйте браузер

Всі гідні браузери мають при собі функцію блокування вискакують банерів і вилітають вікон, достатньо зайти в налаштування і вибрати потрібні параметри. Сучасні ж браузери оснащені додатковими розширеннями, так наприклад, можна скачати в доступній формі «Антібаннер» і встановити його. Він буде виконувати роль надійного борця з вискакує рекламою.

Adblock, на сьогодні, - найпопулярніший плагін. Для його установки необхідно зайти в браузер і в налаштуваннях вибрати «Розширення» або «Додатки». У рядок браузера впишіть «Антібаннер» і справите пошук доступних доповнень для вашого пристрою.

На ваш розсуд виберіть зі списку відповідний по всіх параметрах плагін, після установки він буде доданий в меню веб-серфера. Перезавантажте програму, щоб вона активізувалася, після відстежите результат, настирлива реклама повинна піти геть.

Антивірус і Антибаннер

Стовідсотковим методом від позбавлення рекламних банерів виступає антивірус. Це придбання дозволить не тільки захищати ПК від шкідливих вірусів і інших атак, але і дозволить відвідувати сайти спокійно без миготливих банерів і чергових пропозицій щось купити.

Безумовно, усталеним варіантом для всіх комп'ютерів є Касперський Інтернет Секьюріті (KIS). Ця програма платна, але вона того варта. Якщо ви з нею не знайомі, але хотіли б, можете безкоштовно придбати пробник на 30 днів.

Отже, антивірус Касперський на вашому ноутбуці вже встановлений і безцеремонно працює. Тепер приступимо до основних постулатів відключення реклами в браузері. Заходимо в настройки програми і вибираємо пункт «Центр захисту», шукаємо «Анти-Банер» і навпроти нього повзунком ведемо до зеленого кольору, це означає, що тепер вона активна. Або встановлюємо галочку у віконці включення антібаннера.

Звичайно, крім Касперського є і багато інших антивірусів, але так вийшло, що лідер серед них - це KIS.

Думаємо, наша стаття була вам корисною. Ви тепер знаєте, як видалити рекламу з браузерів і можете переглядати сайти без неї!