Донецкий техникум промышленной автоматики

Як видалити банер

Проблема, з якою стикаються необережні користувачі - повідомлення «Комп'ютер заблокований» і вимога відправки СМС на номер телефону. Відправкою коштів проблему не вирішити, часто код не передбачений, операційна система не звільняє від банера, через час він знову з'явиться. Насправді можна самостійно розблокувати комп'ютер і видалити банер

В останні роки набув широкого поширення новий вид шахрайства, і не тільки в нашій країні, і по всьому пост-радянському просторі. Це віруси вимагачі, вони блокують windows, після чого починають вимагати відправити СМС, або поповнити рахунок мобільного телефону, вірніше не вимагати, а дуже нав'язливо пропонувати, щоб розблокувати windows. Від подібних дії цих вірусів постраждала далеко не одна тисяча користувачів. А їх творці за оцінками експертів збагатилися за минулий 2010 рік більше 100 мільйонів руб .. Отже що ж робити адже потрібно розблокувати комп'ютер? Куди вже без нього то в наш час. На ріс.№1 показано вікно банера, яке потрібно видалити.

Найперше і головне правило Найперше і головне правило. Не потрібно відправляти СМС-ку на вказаний вірусом номер телефону, і зрозуміло не потрібно поповнювати чужий рахунок! Вартість СМСок коли 300 а буває і 400-500 рублів, зловредів вимагатиме відправити СМС поки буде дозволяє баланс на мобільнику. Результат, ви втратите всі кошти на рахунку, ну а комп'ютер так і залишиться непрацездатним (заблокованим). І по-друге. Що б нам розблокувати windows досить викачати абсолютно безкоштовний пакет відмінних утиліт від світових антивірусних кампаній, це Doctor Web з Касперського. Абсолютно безкоштовні утиліти представлені для того щоб стало можливим прибрати банер, розблокувати комп'ютер, і при цьому не втратити дані на ньому, ну і зрозуміло без втрати грошей з вашого мобільного счета.К превеликий жаль, для того що б вирішити проблему на зараженому вірусом комп'ютері, вам знадобиться підключений до мережі (інтернету), інший комп'ютер. Адже заражений «пацієнт», мається на увазі комп'ютер не дасть можливість вийти в мережу «скачати антивірус». Природно ці рядки ви читаєте з іншого комп'ютера. Можна зайти у «всесвітню» від сусідів або хороших знайомих і завантажити всі необхідні утиліти. Як скачаєте утиліт для розблокування банера запустіть їх по черзі на зараженому комп'ютері. Антивіруси перевірять систему і видалять вірус після виявлення.

Антивіруси не допомогли? Що робити?

Вірусо письменники оновлюють творіння дуже часто і антивіруси часто виявляються безсилими Вірусо письменники оновлюють творіння дуже часто і антивіруси часто виявляються безсилими. В такому випадку що б розблокувати windows, потрібно або скачавши останні програми-антивіруси можна скористатися сервісами-онлайн, вони дозволяють дізнатися пароль який вводиться в програму вірус. Список подібних сервісів можна знайти в мережі.

До мене часто звертаються знайомі і у всіх вийшло видалити банер без грошових витрат! Дерзайте. Блокувальник windows може виглядати по різному, їх зовнішній вигляд буває дуже різноманітним. Різні вікна, і за розміром, і за кольором і різний зміст тексту. Але хоч як крути, це програма-вимагач! До мене часто звертаються знайомі і у всіх вийшло видалити банер без грошових витрат І мета у неї одна, будь-якими шляхами змусити вас відправити СМС, або поповнити чужий рахунок. Тільки в цьому випадку вона обіцяє розблокувати комп'ютер. На малюнках №2, №3 наведені зразки зовнішнього вигляду вікон вінлокеров.

Творці перших блокувальників не думали потурбуватися себе тим «як розблокувати комп'ютер» після того вірус встановиться. І природно комп не розблокували нехай навіть ви ввели код. Новітні версії вже знають як можна розблокувати комп'ютер, вони навіть на якийсь час зникнуть. Але! готовтесь
через час знову з'являться і за новою вимагають СМС, Це 100%!

У нас є генератор кодів, покликаний вираховувати код розблокування і видалити банер з його допомогою, скачати тут: turbobit.net/vh51ftg8uz6m.html копіюйте, вставляйте, качайте.

І далі по темі:

У мережі натрапив на цікаве керівництво, навчає як видалити банер. Хочу поділиться знайденим з вами, мені здається що спосіб робочий, я цитую: Виліз банер на монітор мого комп'ютера! Найперше враження: караул! що це! як прибрати? Ну ви зрозуміли. Гаразд банер! я курсор миші за межі вікна витягнути не міг! Ось це зловив так зловив вірусу! Недовго помучитися мені вдалося знищити цей банер.

Усередині зловреда текст: Комп'ютер заблокований сервісом за перегляд, тиражування і копіювання відео матеріалів зі сценами педофілії, насильницьких дій над дітьми. Для того що б зняти блокування Вам потрібно штраф сплатити 500 рублів на рахунок мобільного телефону 8-911-156-95-74, мені допомогли наступні кроки:

а). У мене Windows сімка 32 біта «Home premium».

б). Вимикаємо комп'ютер звичайним способом, завершуємо сеанс, потім роботу комп'ютера.

в). Включаємо ПК знову і коли на екрані буде напис «завантаження Windows», (на моїй Win-7 це літаючі вогники, на ХР синя смуга з написом Windows ХР) потрібно вимкнути комп'ютер шляхом аварійного відключення, це коли написи типу сеанс завершено або їм подібних ( я вимкнув системний фільтр і все) не було. Цією дією ми домоглися того, що комп'ютер пошкодив окремі файли (це те нам і потрібно) вони потім відновляться.

г). Почекавши 5 секунд, знову включаємо ПК, випливе повідомлення що пошкоджені деякі системні файли, відкриється вікно, його вірус перемогти не зможе (у мене не переміг). З'явиться повідомлення про проведення діагностики та виявлення системних неполадок, погоджуємося з усім, натискаємо «далі».

д). Комп'ютер проведе перевірку на наявність помилок і відновить потрібні системні файли, буде возращён останній сеанс, до того як вірус з'явився. Всі файли збережені, в загальному все О.К, залишилося перезавантажити комп'ютер і все вступить в силу .. Цим способом можна боротися з паролями та й з іншим що може заважати зайти в Windows. Результат: мені вдалося знищити банер! Сподіваюся хто скористається цим способом, і йому допоможе.

Головна

Схожі записи:

Отже що ж робити адже потрібно розблокувати комп'ютер?
Антивіруси не допомогли?
Що робити?
К прибрати?