Донецкий техникум промышленной автоматики

Як видалити банер Windows заблокований

Сьогодні досить часто комп'ютери піддаються зараженню вірусом Trojan.Winlock, для видалення якого, пропонується відправити платне текстове повідомлення. Однак цей вірус можна видалити абсолютно безкоштовно. Як? Про це ви дізнаєтесь, прочитавши цю статтю. Заздалегідь попереджу, що в разі зараження комп'ютера, багато сайтів антивірус не будуть відкриватися. Щоб уникнути цього слід завантажити і запустити утиліту KidoKiller.

Отже, перший спосіб використовується в разі, якщо Windows завантажується з з'являтимуться на екрані банером.

Найпростішим способом позбавлення від вірусу, «оселився» на робочому столі, є відвідування сайту розробника антивірусного ПО «Лабораторія Касперського» і використання форми , Що дозволяє отримати ключ розблокування. Аналогічна операція чекає вас в разі відвідування сайту компанії доктор Веб . Після видалення банера з робочого столу, не забудьте обов'язково перевірити комп'ютер на віруси.

Другий спосіб передбачений для випадків, коли не підходить ключ розблокування.

Ви можете скористатися безкоштовною утилітою CureIt, призначеної для лікування від вірусів, або продуктом Kaspersky Virus Removal Tool 2010 року. Дані лікуючі утиліти можна використовувати, навіть якщо на вашому комп'ютері встановлений інший антивірус.

Третій спосіб застосовується у випадках, коли завантаження Windows не відбувається.

Якщо при включенні комп'ютера, замість знайомих ознак завантаження операційної системи на екрані з'являється пропозиція розлучитися з декількома сотнями рублів, виконайте завантаження комп'ютера в безпечному режимі, тобто в процесі перезавантаження постійно натискайте клавішу F8. Далі позбавляємося від вірусу за допомогою одного з описаних вище способів.

Четвертий спосіб допомагає в тих випадках, коли в безпечному режимі завантаження Windows не відбувається. У подібній ситуації без другого комп'ютера не обійтися. Добре, якщо у вас є другий домашній комп'ютер, в іншому випадку, доведеться кликати на допомогу сусіда зі своїм комп'ютером. Для видалення вірусу необхідно, скориставшись іншим комп'ютером, виконати дії, описані в першому або другому способі. Крім того, можна завантажити LiveCD від Dr.Web або від Лабораторії Касперського. Практично всі антивірусні програми лікують комп'ютер від вірусу на робочому столі.

П'ятий спосіб - видалення банера через реєстр.

Для цього необхідно запустити Windows і викликати вікно виконання завдання натисненням функціональних клавіш: Win + R. Після чого введіть regedit і натисніть OK.

Після цього необхідно виконати наступний алгоритм дій: виберіть гілку HKEY_LOCAL_MACHINE / Software / Microsoft / Windows NT / CurrentVersion / Winlogon.

Переконайтеся, що в параметрі Shell вказано Explorer.exe, якщо ж там стоїть інше, то замініть (подвійний клік по параметру і вводимо потрібне значення).

У параметрі Userinit також необхідно вказати C: \ WINDOWS \ system32 \ userinit.exe.

Як?