Донецкий техникум промышленной автоматики

Як розмістити рекламний flash банер в WordPress

Всім привіт! Днями до мене на пошту прийшов лист з пропозицією, розмістити на блозі FairHeart.ru банер, орієнтований на залучення відвідувачів. У ціні зійшлися швидко і вже через пару днів на рахунок веб-мані прийшли обумовлені кошти, а на пошту рекламний банер. Саме ці обставини підштовхнули мене на написання цієї статті, темою якої буде - як розмістити рекламний flash банера в WordPress.

як розмістити рекламний flash банера в WordPress

Це перший рекламний банер, розміщений на моєму блозі, тому хочеться висловити подяку рекламодавцям - movebo.ru. Значить блог цікавий, раз не я шукаю рекламодавців, а вони знаходять мене. Це спонукало мене створити розділ Реклама , Де ви можете дізнатися, якого роду реклама та за якою ціною доступна на моєму блозі. Зв'язатися зі мною можна за допомогою форми зворотного зв'язку.

Хочу сказати, що в даний момент я розміщую тільки банери, ніяких продажних посилань. Це пов'язано з мінімальними пузомеркамі блогу, так що на посиланнях поки багато не заробити, а розмінюватися на дрібниці і захаращувати сторінки рекламою я не хочу. Краще трохи потерпіти. Згодом все буде.

І так, flash банер складається з двох частин:

  • Скрипт - програмний код, який відповідає за виведення банера на сторінки сайту і дозволяє рекламодавцеві відстежувати інформацію, що цікавить його статистику. Найчастіше банери розміщуються з метою залучення користувачів, тобто відстежуються кліки по ньому і переходи з вашого інтернет порталу на сайт рекламодавця. Грунтуючись на цих даних, рекламодавець приймає рішення - чи вигідно розміщувати рекламу на вашому сайті, окупається вона.
  • Файл з розширенням .swf - відповідає анімація, створюється за допомогою Adobe Flash. Іншими словами, це зовнішній вигляд банера - змінюються картинки, графіка, текст, інтерактивний і так далі.

Тепер розглянемо, що робити з кожною з цих частин на прикладі. У надісланому мені листі скрипт виглядав наступним чином:

<Object classid = "clsid: d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" width = "468" height = "60" id = "movebo_banner" align = "middle"> <param name = "movie" value = "468x60_g. swf "/> <param name =" flashvars "value =" clickTAG = http: //movebo.ru/? from = FairHeart.ru "/> <! - [if! IE]> -> <object type = "application / x-shockwave-flash" data = "468x60_g.swf" width = "468" height = "60"> <param name = "movie" value = "468x60_g.swf "/> <param name =" flashvars "value =" clickTAG = http: //movebo.ru/? from = FairHeart.ru "/> <! - <! [Endif] -> <a href = "http://www.adobe.com/go/getflash"> <img src = "http://www.adobe.com/images/shared/download_buttons/get_flash_player.gif "alt =" Get Adobe Flash player "/> </ a> <! - [if! IE]> -> </ object> <! - <! [Endif] -> </ object>

Серед цього нагромадження коду перше, що кидається в очі - це не закритим від індексації зовнішнє посилання на сайт adobe.com. Вона відображається тільки в тому випадку, якщо у користувача застарілий Adobe Flash player, або він зовсім відсутній.

Запам'ятайте, якщо банер розміщується з метою залучення відвідувачів, ніколи не варто в ньому залишати відкриті від індексації посилання. Просто подібного роду наскрізна посилання ніяк не входить у вартість такого банера. Якщо рекламодавець наполягає - піднімайте ціну, бо просте залучення відвідувачів це одне, а наскрізна посилання - це вже інше. Тому, перше що я зробив, додав атрибут ref = "nofollow" на заслання.

Другий момент. Зверніть увагу на атрибут data. У ньому задається шлях до файлу з дозволом .swf. За замовчуванням шлях заданий явно некоректно (data = "468x60_g.swf"), і в такому разі не уникнути проблем з відображенням банера. Особисто я закинув файл в кореневій каталог WordPress, тому атрибут прийняв такий вигляд:

data = "http://fairheart.ru/468x60_g.swf"

Підкоригувавши код і завантаживши на сервер файл .swf за допомогою ftp клієнта , Можна приступати до висновку банера на сторінки блогу.

Далеко не кожна тема WordPress має спеціально виділені під банери позиції, так що їх доведеться створювати вручну. Саме поширена позиція для них - два банери розміром 468 × 60 px в ряд в шапці блогу або під шапкою перед областю контенту. Там їх найкраще видно і переходів буде найбільше.

Таку конструкцію нескладно створити за допомогою CSS стилів. З урахуванням того, що розміри банера 468 × 60 px, а ширина основного контейнера становить 1000 px, стилі будуть виглядати наступним чином:

.banner {width: 468px; padding: 0px 16px 10px 16px; float: left; height: 60px; }

  1. width - задаємо ширину області для банера.
  2. padding - відступи (зверху, праворуч, знизу, слава). В сумі відступи зліва, справа і ширина області повинні складати 500px, щоб два банери встали в ряд.
  3. float - задаємо обтікання, щоб області розташовувалися в лінію, а не один під одним.
  4. height - задаємо висоту області.

HTML код, до якого будуть застосовані дані стилі, виглядає наступним чином:

<Div class = "banner"> Скрипт банера № 1 </ div> <div class = "banner"> Скрипт банера № 2 </ div> <div class = "clear"> </ div>

Останній порожній div скасовує обтікання. Даний блок коду слід додати в шаблони теми WP в ті місця, де ви хочете бачити рекламу. Тут вже все індивідуально. Пробуйте, використовуйте метод «наукового тику», рано чи пізно реклама з'явиться там, де ви хочете її бачити.

Як заглушки, коли рекламне місце пустує, можна використовувати рекламні банери від Google AdSensr і Яндекс Директ.

На цьому на сьогодні все. Розвивайте свій блог, заробляйте денюшку на розміщенні flash банера в WordPress, бажаю вам успіху і процвітання. Дякую за увагу!

Якщо стаття Вам здалася цікавою, не полінуйтеся, розкажіть друзям про неї за допомогою соціальних кнопок зліва. З Вас не убуде, а мені приємно. Якщо стаття Вам здалася цікавою, не полінуйтеся, розкажіть друзям про неї за допомогою соціальних кнопок зліва

Кращий спосіб висловити подяку автору - поділитися з друзями!

Дізнавайтеся про появу нового матеріалу першим! Підпишіться на оновлення по email:

Слідкуйте за оновленнями в Twitter і RSS.

Ru/?
Ru/?