Донецкий техникум промышленной автоматики

Як прибрати банери в Google Chrome: способи позбавлення

 1. Причини виникнення реклами та способи позбутися від них
 2. За допомогою налаштування браузера Google Chrome
 3. Використання додаткових розширень Adblock і Adblock Plus
 4. Установка розширення Adguard
 5. Використовуючи Антивіруси і вебзащіту
 6. Скинути настройки браузера Google Chrome
 7. інші способи
 8. Чистка комп'ютера від можливих вірусних програм

Реклама в мережі Інтернет набирає обертів Реклама в мережі Інтернет набирає обертів. Рекламні банери заповнюють весь свободноё простір на сторінках Інтернету через що інформація на ресурсі ставати нечитабельною.

Існує кілька поширених способів прибрати настирливу рекламу, зокрема в Google Chrome - одному з найпопулярніших браузерів.

Причини виникнення реклами та способи позбутися від них

Існують дві причини на появу реклами

 • Рекламний код на сайті розмістив сам власник ресурсу. При кожному натисканні користувача на рекламний банер, власник сайту отримує грошову прибуток;
 • Віруси, які в обхід антивірусів викликає спливаючі вікна, банери та іншу рекламу.

Способи позбавлення від реклами в Google Chrome:

 • За допомогою налаштування браузера Google Chrome;
 • Використання додаткових розширень Adblock і Adblock Plus;
 • Установка розширення Adguard;
 • Використовуючи Антивіруси і вебзащіту;
 • Скинути всі налаштування Google Chrome.

За допомогою налаштування браузера Google Chrome

Повинно відкритися вікно, де в розділі «Спливаючі вікна» слід напроти пункту «Блокувати спливаючі вікна на всіх сайтах (рекомендовано)» встановити галочку. Повинно відкритися вікно, де в розділі «Спливаючі вікна» слід напроти пункту «Блокувати спливаючі вікна на всіх сайтах (рекомендовано)» встановити галочку Завершіть налаштування натисканням на відповідну іконку «Готово».

Використання додаткових розширень Adblock і Adblock Plus

AdBlock - додаткове розширення, якому під силу максимально прибрати рекламу в будь-якому браузері. Розширення Adblock Plus виконує ті ж функції, що і його аналог. Спочатку обидва додатки передбачалися для браузера Mozilla Firefox. Пізніше дані розширення заробили на інших браузерах.
Встановити Adblock і Adblock Plus не складе труднощів. Як і в першому способі, перейдіть до значка «Налагодження та управління Google Chrome» (три вертикальні крапки у верхньому правому куті). Знайшовши і натиснувши на «Додаткові інструменти» клацніть на «Розширення». AdBlock - додаткове розширення, якому під силу максимально прибрати рекламу в будь-якому браузері

Перейшовши в Інтернет-магазин Google Chrome, знайдіть необхідні вам розширення, ввівши в рядку пошуку відповідне слово «AdBlock». Перейшовши в Інтернет-магазин Google Chrome, знайдіть необхідні вам розширення, ввівши в рядку пошуку відповідне слово «AdBlock»

Знайшовши розширення Adblock або Adblock Plus, додайте його, натиснувши на іконку «Встановити». Знайшовши розширення Adblock або Adblock Plus, додайте його, натиснувши на іконку «Встановити»

Дотримуючись інструкцій, встановіть розширення. Перезавантажте браузер. При наступному відкритті Google Chrome, якщо ви все зробили правильно, у верхньому правому куті повинен з'явитися червоний значок розширення.

Цей спосіб дозволяє прибрати більше 90% реклами на сайтах.

Установка розширення Adguard

Adguard - один з найефективніших розширень для боротьби з рекламою. Етапи по установці Adguard ідентичні етапам установки інших розширень в Google Chrome. Відкрийте вікно Інтернет-магазину і знайдіть відповідне розширення. Так само натиснувши на іконку «Встановити» скачайте додаток. Adguard - один з найефективніших розширень для боротьби з рекламою

Встановивши цей додаток, в верхньому кутку праворуч з'явиться зелений значок встановленого розширення. Наступним кроком перейдіть до налаштувань Adguard, правим клацанням натиснувши на іконку. У розділі Антифішинг не слід що-небудь міняти, тільки відзначте пункт «Захист від фішингових і шкідливих сайтів». Встановивши цей додаток, в верхньому кутку праворуч з'явиться зелений значок встановленого розширення

При подальшому використанні Adguard Ви помітите цифри біля значка додатка - це кількість заблокованої реклами.

Використовуючи Антивіруси і вебзащіту

У більшості антивірусних утиліт передбачена функція захисту від настирливої ​​реклами. Наприклад, AVG - хороший антивірус, який забезпечує перегляд ресурсів, обмежуючи по максимуму спливаючі вікна і банери. Один з плюсів AVG антивіруса в тому, що він безкоштовний.

Скинути настройки браузера Google Chrome

Щоб скинути налаштування Google Chrome, вже знайомим шляхом перейдіть до додаткових налаштувань ( «Налагодження та управління Google Chrome» - «Налаштування» - «Показати додаткові налаштування»). Внизу знайдіть і клацніть на іконку «Скидання налаштувань». Щоб скинути налаштування Google Chrome, вже знайомим шляхом перейдіть до додаткових налаштувань ( «Налагодження та управління Google Chrome» - «Налаштування» - «Показати додаткові налаштування»)

Уважно прочитайте спливла оповіщення. Якщо Ви згодні з зазначеними умовами, натисніть на «Скинути».

інші способи

Якщо жоден із способів описаних вище Вам не допоміг, швидше за все, Ваш комп'ютер заражений вірусом. Для позбавлення від шкідливих програм, скористайтеся антивірусними сканерами (наприклад, Dr.WebHYPERLINK «http://optimakomp.ru/goto/http:/www.freedrweb.com/cureit/» HYPERLINK «http://optimakomp.ru/goto/ http: /www.freedrweb.com/cureit/ »CureItHYPERLINK« http://optimakomp.ru/goto/http:/www.freedrweb.com/cureit/ », MalwarebytesHYPERLINK« http://optimakomp.ru/goto/http : /www.malwarebytes.org/ »HYPERLINK« http://optimakomp.ru/goto/http:/www.malwarebytes.org/»Anti-Malware і інші).

Перевірте, які розширення встановлені у вас в браузері і які з них включені. Підозрілі і непотрібні Вам розширення рекомендується видалити. Так само спробуйте відключити всі розширення і включати їх по черзі, щоб виявити вірусне додаток.

Для більшої гарантії захисту браузера Google Chrome від реклами, спробуйте встановити відразу кілька додаткових розширень і програм. Спливла рекламне вікно може бути мабуть для одного розширення, але проігноровано іншим.

У разі появи рекламних банерів і вікон відразу ж на головній, змініть стартову сторінку браузера. Перейдіть до налаштувань Google Chrome і знайдіть розділ «Зовнішній вигляд». Поставте галочку навпроти «Показувати кнопку« Головна сторінка »» і натисніть на «Змінити». Вставте посилання, яку Ви б хотіли бачити на стартовій сторінку.

Чистка комп'ютера від можливих вірусних програм

Віруси можуть виявитися в будь-якому файлі системи. Регулярно чистите свій комп'ютер, щоб уникнути можливих заражень. CСleaner - це безкоштовна програма з виявлення та видалення можливих вірусів і іншого непотрібного сміття з вашого комп'ютера. Іноземні мови і мовознавство CСleaner. У вікні, ви побачите зазначені напрями очищення. Спочатку проаналізуйте систему, натиснувши на іконку «Аналіз». Дочекайтеся завершення, очистіть комп'ютер, натиснувши на «Очищення». Віруси можуть виявитися в будь-якому файлі системи

CCleaner не зачепить помилково необхідні Вам файли. Програма видалить тільки те, що є грузящім систему сміттям у Вас на комп'ютері. Після очищення перевірте браузер на наявність реклами.

Запобігти зараженню комп'ютера за допомогою таких дій:

 • Качайте програми з офіційних джерел і сайтів розробників. Програми, завантажені з торрентів і інших підозрілих ресурсів, можуть стати причиною зараження комп'ютера і появи реклами.
 • Ставтеся уважно до процесу установки нових програм. Читайте умови і перевіряйте пункти, яке відзначені галочками. Один з таких пунктів може свідчити про Ваш угоді на установку додаткових програм, які можуть нести в собі віруси.

Перевірити наявність непотрібних засмічують файлів і папок на Вашому комп'ютері можна в такий спосіб: зайдіть в «Пуск», перейдіть до Панелі управління і знайдіть розділ «Програми та засоби». У вікні, будуть видні всі встановлені на Ваш комп'ютер програми. Звірте дати їх установки і дату з'явилися проблем з рекламою в Інтернеті. Підозрілі компоненти видаліть і перевірте браузер на наявність спливаючих вікон і банерів.