Донецкий техникум промышленной автоматики

Як прибрати банер «Windows заблокований» з комп'ютера?

Віруси - така зараза Віруси - така зараза! Вічно лізуть звідусіль, блокують всі можливі функції, ламають роботу Windows, видаляють файли .... Сьогодні їх налічується десятки, якщо не сотні тисяч! Більшість з них - дрібниця, яку бачать всі антивіруси і відразу ж видаляють. Але є і більш суворі, які можуть добре попсувати нерви.

Один з таких вірусів - банер-вимагач з повідомленням «Ваш Windows заблокований». Треба визнати: виглядає він досить грізно. На робочому столі з'являється банер величезних розмірів (майже на весь екран), де офіційною мовою написано щось на кшталт «Ваш комп'ютер заблокований Службою безпеки України (МДФ, ЦРУ, ФБР і т.д.) за використання нелегальних програм, перегляд цікавих відео та ін. Це порушення потрапляє під статтю таку-то, згідно з якою Вам загрожує штраф у розмірі ... ».

На цьому сувора мова закінчується, а далі йде марення, по якому можна легко зрозуміти, що все це не більше, ніж жарт. А то хіба мало На цьому сувора мова закінчується, а далі йде марення, по якому можна легко зрозуміти, що все це не більше, ніж жарт .

По-перше, нижче зазначено, що якщо не заплатити цей «штраф» протягом зазначеного часу, то комп'ютер мало не самоліквідується (і всі ваші улюблені фото, відео, курсова або диплом разом з ним).

По-друге, тут же вказано номер телефону або гаманця (зазвичай Webmoney), на який потрібно оплатити цей самий штраф. Це ж пряма доказ проти вимагача, по якій поліція (справжня) знайде його за 5 хвилин. Правда їм воно не треба, тому доводиться розбиратися з цим самостійно.

Загалом, платити нікому не треба, панікувати теж не треба. Максимум, що може зробити цей вірус - попсувати нерви. У цьому він майстер. Але, неабияк повозитися, його все ж можна видалити. Хоча, якщо пощастить, то ви зможете позбутися від цього вірусу за 5 хвилин. Це залежить від того, який банер Вам попадеться - старий або новий.

На майбутнє (про всяк випадок) можете прочитати про те, як позбутися від цієї зарази:

Як прибрати банер Windows заблокований з комп'ютера ?