Донецкий техникум промышленной автоматики

Як намалювати рекламний банер в Corel Draw самостійно

Як намалювати рекламний банер в Corel Draw самостійно - безкоштовний відеокурс, який допоможе новачкові самому створити рекламний банер, навіть якщо ви ніколи до цього не працювали з CorelDraw
Як намалювати рекламний банер в Corel Draw самостійно - безкоштовний відеокурс, який допоможе новачкові самому створити рекламний банер, навіть якщо ви ніколи до цього не працювали з CorelDraw.

У процесі вивчення відео уроків ви вже через годину зможете створювати рекламні банери на найрізноманітнішу тематику, готові для розміщення в інтернеті.

Можливості інтернету з рекламування чого-завгодно просто безмежні. Даний курс буде вашим надійним путівником і дозволить зробити перший крок в світ інтернет-реклами.

Використовувати графічну рекламу можна для просування свого бренду, а так же товарів або послуг. З іншого боку, якщо ви вже знаєте рекламні прийоми, володієте навичками малювання і працюєте з графічними редакторами , То можна монетизувати свої навички, малюючи в тому числі і банери на замовлення.

В першу чергу ці відеоуроки будуть корисні починаючим інфобізнесменов, менеджерам по рекламі, сеошників, підприємцям, власникам своїх сайтів або блогів.

В курсі використовується одна дуже популярна програма - векторний графічний редактор Corel Draw. Ми дізнаємося, як встановити цей додаток, швидко налаштувати і відразу перейти до роботи.

Потім, слідуючи практичним прикладам, створимо свою першу графічну рекламу. Всі вихідні матеріали додаються до відеокурсу як бонус.

  • 1. Підбираємо вихідні матеріали для банера. Які картинки і слова будуть продавати?
  • 2. Що слід і що не слід розміщувати в банерах?
  • 3. Як скомпонувати вміст і правильно розмістити його?
  • 4. В яких форматах слід зберігати результат своєї роботи?
  • 5. Де і як правильно розміщувати банери?
  • 6. Як працює графічна реклама?
  • 7. У чому відмінність статичного банера від анімованого?

Отримати доступ до відеокурсу можна на сторінці http://risuusam.ru/banner_stat.html

Додати цю сторінку в закладки:

Які картинки і слова будуть продавати?
2. Що слід і що не слід розміщувати в банерах?
3. Як скомпонувати вміст і правильно розмістити його?
4. В яких форматах слід зберігати результат своєї роботи?
5. Де і як правильно розміщувати банери?
6. Як працює графічна реклама?
7. У чому відмінність статичного банера від анімованого?