Донецкий техникум промышленной автоматики

Як додати на uCoz Google Adsense

  1. Реєстрація в Google Adsense
  2. Створення рекламного блоку і його оформлення
  3. Установка коду блоку на uCoz
  4. Виведення грошей з Гугл Адсенс

Ця стаття для тих, хто тільки хоче почати працювати з сервісом контекстної реклами Google Adsense. У статті буде вказано, як поставити блок Адсенс на uCoz. Перевага Adsense перед рекламної мережею Яндекса в тому, що для проходження модерації Вам необов'язково мати значення відвідуваності понад 300 осіб на добу, це добре для новачків.

Реєстрація в Google Adsense

Якщо Ви вже зареєстровані в Adsense, на інших своїх сайтах Ви можете розміщувати рекламу без проходження модерації.

Перейдіть на сторінку https://www.google.com/adsense/ Якщо у Вас ще немає свого облікового запису в Google, то нижче під формою натисніть «Створити обліковий запис». Перейдіть на сторінку https://www.google.com/adsense/signup Ви можете створити новий обліковий запис в Google спеціально для Гугл Адсенс (синя кнопка внизу праворуч), а можете використовувати вже наявний (натискайте «Так, використовувати ...»).

»)

Другий крок реєстрації. Потрібно просто вказати основний сайт і його мова. Натискаємо «Продовжити».

Натискаємо «Продовжити»

Наступний крок безпосередньо подача заявки на участь в системі контекстної реклами Google Adsense. Уважно заповнюйте форму і перевірте правильність, перш ніж зробити замовлення. Через деякий час Вам прийде лист, в якому буде повідомлення про те, що сайт пройшов перевірку і прийнятий в Adsense.

Створення рекламного блоку і його оформлення

Для початку ви повинні увійти під своїм обліковим записом в Адсенс. Ви потрапляєте на головну сторінку, де показується розрахунковий і підсумковий дохід, а також звіт про ефективність.

Але нас на даний момент цікавить створення рекламних блоків. Перейдіть в «Мої оголошення» і зліва виберіть пункт «Рекламні оголошення». Потім натисніть «Новий рекламний блок».

Нічого складного: вписуємо назву рекламного блоку (таке, щоб Вам самим було зручно орієнтуватися в панелі Гугл Адсенс надалі), задаємо розмір оголошень. Серед розмірів вибирайте рекомендовані, якщо Ви зацікавлені в ефективності доходу, вони не випадково так називаються. Взагалі, все залежить від структури вашого сайту, його оформлення, потрібно буде поексперементувати, щоб отримати хороший результат.

Далі виберіть «Тип оголошення». Якщо хочете, щоб показувалися тільки текстові оголошення, то вибирайте саме такий тип, але рекомендується використовувати і текстові та медійні оголошення. Таким чином, на сторінці будуть відображатися найбільш вдалі оголошення, тому що вони конкурують між собою.

Далі «Клієнтські канали». Вони потрібні, щоб переглядати звіти відразу декількох рекламних блоків в одному місці. Корисна функція для оцінки доходу.

Тепер переходимо до оформлення рекламного блоку Adsense. Ви можете вибрати готовий шаблон оформлення рекламного блоку із запропонованих, а можете створити свою колірну схему. Натисніть «Створити свій стиль» і задайте такі кольори, щоб вони підійшли Вашому сайту. Рекомендуємо використовувати родинні дизайну сайту кольору, щоб реклама виглядала його частиною, а не чимось відстороненим. Ви можете вибрати колір з нашої таблиці кольорів HTML .

Ви можете зберегти палітру, натиснувши на «Створити новий стиль оголошення на основі заданих налаштувань» під формою з вибором кольорів.

Дуже зручно те, що справа відразу показується, як буде виглядати Ваше оголошення.

Установка коду блоку на uCoz

Натискаємо «Зберегти і отримати код». Копіюйте код.

Ви можете додати блок з рекламою прямо в сайдбар сайту, так називається колонку з опитуванням, календарем, формою входу і іншими віджетами. Увійдіть на сайт і у верхній панелі виберіть виділений жирним пункт «Конструктор», далі «Включити конструктор». Тепер в цьому режимі знову натисніть на «Конструктор», а потім «Додати блок», перенесіть його в потрібне Вам місце, натисніть на шестіренку, оберіть вкладку HTML і вставте код блоку, натисніть «Зберегти». Це не все, у верхній панелі знову натисніть «Конструктор», потім «Зберегти зміни».

Ще рекомендується ставити блоки Adsense на сторінках з новинами. Для цього в панелі керування перейдіть в «Управління дизайном сайту», знайдіть «Сторінку матеріалів і коментарів до нього» потрібного Вам модуля (Каталог статей, наприклад). Знайдіть потрібне місце між тегами <body> і </ body>, вставте туди код отриманий в панелі Гугл Адсенс.

Виведення грошей з Гугл Адсенс

Перейдіть в розділ «Налаштування платежів» і натисніть «змінити спосіб оплати».

Є можливість отримання чека від Гугл, а є можливість отримання коштів через систему Рапіду. Рапіда дозволяє здійснити виведення грошей з Адсенс на пошту, Вебмані, Яндекс Гаманець і т.д. В системі Rapida Online теж потрібно зареєструватися і пройти обов'язкову ідентифікацію, надавши паспортні дані.

Я пройшов ідентифікацію в системі Рапіда в пункті грошових переказів CONTACT, пункт виявився поруч. Вартість послуги - 250 руб.

Вартість послуги - 250 руб

Після того, як на ваш обліковий запис набереться сума більше 10 $, в панелі Adsense Ви виявите запит на підтвердження адреси, зазначеного при реєстрації. Вам потрібно ввести пін-код, він прийде Вам на пошту.

Подивіться інші статті про заробіток на uCoz . Можливо, Ви знайдете новий спосіб заробітку на сайті або дізнаєтеся інформацію про те, як підвищити свій дохід.