Донецкий техникум промышленной автоматики

Як поповнити рахунок Теле 2 банківською картою через інтернет, готівкою Таріфкін.ру

  1. Як поповнити рахунок Tele2 з банківської карти
  2. Як поповнити телефон через Інтернет
  3. автоматичне поповнення

Мобільний оператор-дискаунтер Tele2 з'явився на російському ринку не так давно, але встиг завоювати велику клієнтську базу. Причому мережу активно розвивається і захоплює все нові і нові регіони. З дня своєї появи оператор пропонує абонентам масу послуг, а для того щоб зробити мережу більш дружній, в Tele2 передбачили безліч способів поповнення балансу телефонів абонентів.

Як і інші мобільні мережі, Tele2 випускає карти експрес-оплати, які можна використовувати для поповнення балансу телефону. Номінали карток варіюються в діапазоні від 50 до 1000 рублів. Для активації карти необхідно стерти захисний шар і набрати запит * 106 * код_карти #. Після цього баланс особового рахунку буде поповнений на номінал картки оплати.

Не менш популярний і спосіб поповнення рахунків через каси торговельних мереж і салонів стільникового зв'язку, а також через каси деяких банків. Першість утримують мережі платіжних терміналів, адже тут можна поповнити рахунок мобільного у будь-якого оператора зв'язку, у всіх регіонах. Оплата через каси і термінали може проводитися з справлянням комісії. Розмір комісії слід уточнювати в місцях проведення оплати.

Ще один з дуже популярних способів поповнити баланс телефону «на ходу» це взяти обіцяний платіж . Але як ви розумієте, цей варіант тільки тимчасово вирішить вашу проблему.

Як поповнити рахунок Tele2 з банківської карти

Тримачі банківських карт можуть в будь-який момент поповнити баланс свого особового рахунку . Причому зробити це можна по-різному:

  • Через платіжний сервіс Tele2;
  • Через банкомати;
  • Через системи банківського самообслуговування.

Платіжний сервіс Tele2 влаштований настільки просто, що впоратися з даним інструментом зможе навіть дитина. Для того щоб поповнити баланс свого мобільного, необхідно відвідати сайт https://msk.tele2.ru/payments#balance , На якому буде відбуватися процес оплати. У формі потрібно вказати номер телефону Теле2 і суму поповнення, після чого абонент буде перекинуто на сторінку оплати, де вказуються реквізити банківської картки. До оплати приймаються карти будь-яких банків, в тому числі і віртуальна банківська карта Теле2 , А не тільки таких великих, як Ощадбанк або Альфа-Банк.

Доступ до сервісу оплати, при використанні точок доступу wap.tele2.ru і internet.tele2.ru, здійснюється безкоштовно.

Банкомати Ощадбанку, Альфа-Банку та інших банків дозволяють швидко поповнити баланс стільникового за допомогою банківської карти. Як правило, поповнення рахунку здійснюється без комісії (особливо, якщо банкомат належить банку, що є емітентом карти). Внести оплату за послуги зв'язку Tele2 можна і через системи інтернет-банкінгу. Дана послуга доступна як для Ощадбанку, так і для Альфа-Банку. Крім того, тут же можна провести платіж за допомогою SMS-команди (при підключеному SMS-банкінгу).

Як поповнити телефон через Інтернет

Для поповнення свого рахунку абоненти Tele2 можуть скористатися гаманцями будь-яких російських платіжних систем. До речі у Теле2 є і власна платіжна система «Платежі та перекази» , За допомогою якої також можна поповнити баланс на Теле2. У число інших платіжних систем входять і Webmoney, Яндекс.Деньги, Qiwi Visa Wallet, Елекснет і багато інших. Вибравши в інтерфейсі свого оператора, необхідно ввести номер свого телефону і суму. За операцію поповнення з платника може бути списана комісія, розмір якої буде вказаний при проведенні платежу.

автоматичне поповнення

Для настройки Автоплатеж необхідно зайти на платіжний сайт Теле2 (адреса якого ви можете побачити вище), ввести номер телефону і вибрати тип платежу «по порогу балансу». Далі необхідно вказати параметри Автоплатеж - це поріг, сума автоматичного поповнення, щомісячний ліміт. Всі ці параметри вказуються абонентом самостійно. Після того як всі дані будуть заповнені, абонент буде перекинуто в систему самообслуговування, де він зможе продовжити настройку послуги.

Оформити автоплатёж можна і на стороні деяких банків. Зокрема, таку послугу пропонує Сбербанк.

Якщо вам необхідно перевести в готівку кошти, що знаходяться на балансі вашого телефону, радимо прочитати про те, як зняти гроші з сім-карти Теле2 готівкою , В нашому спеціальному огляді.