Донецкий техникум промышленной автоматики

Як поповнити рахунок Київстар через ПриватБанк

  1. Поповнення рахунку Київстар через Приват24
  2. Поповнення рахунку за допомогою інтернет-терміналу
  3. Поповнення рахунку через термінал самообслуговування
  4. Інші способи поповнення

Піклуючись про комфорт і мобільності своїх клієнтів, ПриватБанк розробив серію послуг з оплати мобільного зв'язку оператора «Київстар».

Поповнення рахунку Київстар через Приват24

Найпопулярнішим способом є послуга онлайн поповнення рахунку через Приват24 . Зареєстрованим на сервері абонентам необхідно авторизуватися в Приват24, а потім на головному вікні вказати суму, номер оператора «Київстар» і з якою вашої карти (в тому випадку, якщо у вас їх декілька) зняти гроші. Через кілька секунд кошти будуть переведені. Це, безсумнівно, зручно і швидко, але знімається комісія в розмірі 3 грн.

Поповнення рахунку за допомогою інтернет-терміналу

При поповненні рахунку за допомогою інтернет-терміналу немає необхідності реєструватися, та й поповнення відбувається без додаткових комісій. Вся сума протягом декількох секунд лягає на ваш рахунок, бонуси нараховуються в повному обсязі. Для цього необхідно зайти на сторінку інтернет-терміналу ПриватБанку , В інтерактивному віджеті вводимо номер телефону і необхідну суму. Натискаємо оплатити. У вікні, ввести повний номер рахунку (16 цифр з картки) з якого планується зняття грошей, термін її дії та код, натискаємо "далі". На номер телефону, який прив'язаний до карти, прийде смс-повідомлення з кодом. Вводимо код у відповідне поле. Все, можна дзвонити.

Поповнення рахунку через термінал самообслуговування

Так само можна поповнити рахунок мобільного зв'язку через термінали самообслуговування. Для це на головній сторінці терміналу вибираємо «мобільний зв'язок», у вікні, вибираємо мобільний оператор «Київстар». У вікні вводимо номер телефону і натискаємо «продовжити». Далі вибираємо яким чином ви хочете поповнити рахунок - особистими коштами або за допомогою карти. У випадки поповнення готівковими коштами, вставляємо гроші в деньго приймач і натискаємо оплатити. У випадки оплати карткою, натискаємо соответствующею рядок, вставляємо карту в картоприймач і вводимо пін-код. Після цього карту можна забрати. У вікні вводимо суму і натискаємо «продовжити», перевіряємо суму і номер телефону, натискаємо «Так». Засоби прийдуть на ваш рахунок протягом декількох секунд, про що ви будете сповіщені смс повідомленням від компанії «Київстар».

Інші способи поповнення

Також рахунок Київстар можна поповнити за допомогою мобільного додатку Приват24 і за допомогою відправки СМС-повідомлення з текстом PAYххх + ХХХХ на номер 10060, де ххх - сума бажаного поповнення, а ХХХХ - останні 4 цифри номера вашої картки, з якої ви хочете здійснити поповнення.