Донецкий техникум промышленной автоматики

Як поповнити рахунок Білайн банківською картою: Кілька способів

  1. Поповнення мобільного телефону
  2. Оплата з офіційного сайту
  3. Оплата за допомогою деяких команд
  4. Оплата за допомогою СМС
  5. підключення Автоплатеж
  6. довірчий платіж
  7. Поповнення за допомогою інтернету

Настав час високих технологій і ми більше не носимо з собою стоси грошей в гаманцях, а банківські картки та інтернет рятують нам життя. Сучасна людина все рідше поповнює рахунок мобільного в терміналі або у оператора, тому що мобільний банк уже став нашим кращим другом. Як же поповнювати рахунок з банківської карти, якщо Ваш оператор - «Білайн»? Далі ми розповімо про способи поповнення.

Поповнення мобільного телефону

Мабуть, мобільний телефон зараз є найважливішою складовою сучасної людини. Відсутність коштів на рахунку в невідповідний час зажадає миттєвої оплати мобільного зв'язку. Як це зробити?

Алгоритм дій дуже простий. Існує три способи, кожен вибирає собі той, який вважає найбільш зручним.

Оплата з офіційного сайту

Настав час високих технологій і ми більше не носимо з собою стоси грошей в гаманцях, а банківські картки та інтернет рятують нам життя

Натисніть на фото, щоб збільшити його

Звичайно, такий спосіб підходить тільки тим, хто має доступ до інтернету. Крім того, поповнення таким чином є разовим, це означає, що для оплати вам не обов'язково прив'язувати банківську карту. Що потрібно робити? Зайти на сайт https://oplata.beeline.ru/mobile, ввести номер телефону який необхідно поповнити, дані картки та символи з картинки. Після того, як Ви заповните всі поля, необхідно поставити галочку про угоду з умовами і натиснути на кнопку "поповнити".

Оплата за допомогою деяких команд

Цей спосіб підходить тим, у кого карта прив'язана до мобільного. Потрібно набрати * 114 * сума #, і баланс поповниться. Якщо вона прив'язана до телефону, вам не знадобиться постійно вводити дані при поповненні. Прив'язати її можна при реєстрації або авторизації на офіційному сайті Beeline або натиснувши на кнопку "прив'язати карту" на сторінці оплати послуг. Крім того, карту можна зареєструвати зателефонувавши на 0533, а також в офісі компанії, в банкоматах «Альфа Банку», «ВТБ 24» або в салонах «Евросеть».

Якщо необхідно поповнити іншу SIM, наберіть * 114 * секретний код * сума * 10-значний номер #. Якщо при прив'язці карти запит секретного коду відключили, то набираємо * 114 * сума * 10-значний номер #

Оплата за допомогою СМС

Для внесення коштів на свою сім відправте СМС з сумою написаної в цифрах, на 5117. Якщо необхідно поповнити інший номер, наберіть смс з текстом: "секретний код сума 10-значний номер". У тому випадку, якщо у Вас відключений запит секретного коду, то відправляємо смс з текстом: "сума 10-значний номер" на 5117, ковичкі писати не потрібно. Приклад, як має виглядати вихідне повідомлення із секретним кодом: 1234 200 9607654321, а без секретного коду: 200 9607654321.

підключення Автоплатеж

Дану опцію можна підключити на сайті, в особистому кабінеті, або ж, набравши команду на телефоні * 114 * 3 * секретний код # Дану опцію можна підключити на сайті, в особистому кабінеті, або ж, набравши команду на телефоні * 114 * 3 * секретний код #. Останній спосіб дійсний тільки в разі прив'язки. Такий спосіб хороший тим, що до цієї опції можна підключити 10 номерів, наприклад, своїх близьких, і ви завжди будете на зв'язку. Такий спосіб підключається абсолютно безкоштовно і не вимагає комісії.

Слід зазначити ще кілька способів, завдяки яким Ви зможете поповнити баланс Білайн.

Оплатити послуги банківською картою можна скориставшись банкоматом. Для цього необхідно вставити картку, ввести пін-код і вибрати оплату мобільних операторів.

довірчий платіж

Дана послуга означає, що оператор зарахує кошти на Ваш рахунок, проте, ці кошти Ви повернете в повному розмірі по закінченню трьох днів. Надана сума залежить від того, скільки Ви витрачаєте грошей щомісяця, чим більше Ви поповнювали баланс, тим більше довірчого платежу Вам нададуть. Вартість активації послуги складе 15 руб, при цьому користуватися оператором необхідно не менше 2 місяців, а витрати сім за останні 90 днів повинні перевищувати 50 рублів. Для того, щоб дізнатися скільки "Трастового платежу" Вам можуть надати, наберіть * 141 * 7 # і виклик.

Поповнення за допомогою інтернету

Для поповнення за допомогою інтернету, потрібно мати електронний гаманець, наприклад WebMoney, QIWI Wallet або Яндекс.Деньги. Для здійснення платежу потрібно вибрати в інтерфейсі платіжної системи оператора Beeline, вказати номер телефону, суму поповнення і платіжні дані.

Таким чином, можна резюмувати, що на мобільному операторі Білайн, поповнити рахунок з банківської карти за допомогою СМС, USSD-команд або інтернету, дуже просто і не вимагає ніяких зусиль. В даний час, це як вийти в магазин за хлібом - просто, і не вимагає ніяких зусиль.

Як же поповнювати рахунок з банківської карти, якщо Ваш оператор - «Білайн»?
Як це зробити?
Що потрібно робити?