Донецкий техникум промышленной автоматики

Як виправити помилки в Crossfire.dll

 1. огляд Crossfire.dll
 2. Що з себе представляють файли DLL?
 3. Чому у мене спостерігаються помилки в файлах типу DLL?
 4. В яких випадках з'являються помилки в файлах типу DLL?
 5. Поширені повідомлення про помилки в Crossfire.dll
 6. Причини помилок у файлі Crossfire.dll
 7. Крок 1: Зареєструвати Crossfire.dll вручну за допомогою сервера реєстрації Microsoft
 8. Крок 2: Виправити помилкові записи реєстру для Crossfire.dll
 9. Крок 3: Видалити або відновити файл Crossfire.dll з Кошики Windows
 10. Крок 5: Оновлення драйвери пристроїв на вашому комп'ютері
 11. Крок 6: Використовуйте Відновлення системи Windows, щоб "Скасувати" останні зміни в системі
 12. Крок 7: Видаліть і встановіть заново програму Third-Party Application, пов'язану з Crossfire.dll
 13. Крок 8: Запустіть перевірку системних файлів Windows ( "sfc / scannow")
 14. Крок 9: Встановіть всі доступні оновлення Windows
 15. Крок 10: Проведіть чисту установку Windows
 16. Інформація про операційну систему
 17. Проблема з Crossfire.dll все ще залишається невирішеним?

Завантаження
WinThruster 2019 - Сканувати ваш комп'ютер на наявність помилок реєстру в crossfire.dll

Сумісна з Windows 2000, XP, Vista, 7, 8 і 10

Встановити необов'язкові продукти - WinThruster (Solvusoft) | Ліцензія | Політика захисту особистих відомостей | умови | видалення

огляд Crossfire.dll

Що таке Crossfire.dll?

Crossfire.dll є різновидом файлу DLL, пов'язаного з Third-Party Application, який розроблений Windows Software Developer для ОС Windows. Остання відома версія Crossfire.dll: 1.0, розроблена для Windows XP. Даний файл DLL має рейтинг популярності 1 зірок і рейтинг безпеки "UNKNOWN".

Що з себе представляють файли DLL?

Файли DLL ( "динамічно підключається"), такі як crossfire.dll - це невеликі програми, схожі з файлами EXE ( "виконуваними"), які дозволяють безлічі програм використовувати одні і ті ж функції (наприклад, друк).

Наприклад, коли ви запускаєте Windows XP і редагуєте документ в Microsoft Word. Необхідно завантажувати файл DLL, який контролює друк, тільки якщо його функції затребувані - наприклад, коли ви вирішили роздрукувати свій документ. Коли ви вибираєте "Друк", Microsoft Word викликає файл принтера DLL, і він завантажується в пам'ять (RAM). Якщо ви хочете роздрукувати документ в іншій програмі, наприклад в Adobe Acrobat, буде використовуватися той же самий файл принтера DLL.

Чому у мене спостерігаються помилки в файлах типу DLL?

Файли DLL, будучи загальними, існують за межами самого додатка. Даючи безліч переваг розробникам програмного забезпечення, такий поділ також відкриває можливість для появи проблем.

Простіше кажучи, якщо Windows не може коректно завантажити файл crossfire.dll, ви отримаєте повідомлення про помилку. Для отримання додаткової інформації див. "Причини помилок crossfire.dll" нижче.

В яких випадках з'являються помилки в файлах типу DLL?

Помилки DLL, наприклад, пов'язані з crossfire.dll, найчастіше з'являються під час запуску комп'ютера, запуску програми або при спробі використання специфічних функцій у вашій програмі (наприклад, друк).


Поширені повідомлення про помилки в Crossfire.dll

Найбільш поширені помилки crossfire.dll, які можуть виникнути на комп'ютері під керуванням Windows, перераховані нижче:

 • "Crossfire.dll не найден."
 • "Файл crossfire.dll відсутня."
 • "Crossfire.dll порушення прав доступу."
 • "Файл crossfire.dll не вдалося зареєструвати."
 • "Файл C: \ Windows \ System32 \\ crossfire.dll не найден."
 • "Неможливо запустити Third-Party Application. Відсутній необхідний компонент: crossfire.dll. Будь ласка, встановіть Third-Party Application заново."
 • "Неможливо запустити цю програму, тому що не знайдений файл crossfire.dll. Повторна установка програми може вирішити цю проблему."

Такі повідомлення про помилки DLL можуть з'являтися в процесі установки програми, коли запущена програма, пов'язана з crossfire.dll (наприклад, Third-Party Application), при запуску або завершенні роботи Windows, або навіть при установці операційної системи Windows. Відстеження моменту появи помилки crossfire.dll є важливою інформацією при усуненні проблеми.


Причини помилок у файлі Crossfire.dll

Більшість помилок crossfire.dll пов'язано з відсутністю або ушкодженнями файлів crossfire.dll. Той факт, що crossfire.dll - зовнішній файл, відкриває можливість для всіляких небажаних наслідків.

Непередбачені завершення роботи вашого комп'ютера або зараження вірусом може пошкодити crossfire.dll, що призведе до помилок DLL. Коли файл crossfire.dll пошкоджується, він не може бути нормально завантажений і виведе повідомлення про помилку.

В інших випадках помилки файлу crossfire.dll можуть бути пов'язані з проблемами в реєстрі Windows. Неробочі посилання DLL файлів можуть перешкодити зареєструвати файл DLL належним чином і викликати помилку crossfire.dll. Ці неробочі ключі реєстру можуть з'явитися в результаті відсутності файлу DLL, переміщення файлу DLL або через наявність залишкової посилання DLL файлу в реєстрі Windows після невдалої установки або видалення програми.

Більш конкретно, дані помилки crossfire.dll можуть бути викликані наступними причинами:

 • Помилкові або пошкоджені записи реєстру для crossfire.dll
 • Вірус або шкідливі програми, що пошкодив файл crossfire.dll.
 • Відмова устаткування Windows Software Developer, наприклад, неякісний жорсткий диск, який викликав пошкодження файлу crossfire.dll.
 • Інша програма змінила необхідну версію crossfire.dll.
 • Інша програма зловмисно або помилково видалила файл crossfire.dll.
 • Інша програма видалила файл crossfire.dll.

Попередження: Ми не рекомендуємо завантажувати crossfire.dll з сайтів типу "DLL". Такі сайти поширюють файли DLL, що не схвалені офіційним розробником файлу crossfire.dll і часто можуть поставлятися в комплекті з інфікованими вірусом або іншими шкідливими файлами. Якщо вам потрібно копія файлу crossfire.dll, настійно рекомендується отримати її безпосередньо у Windows Software Developer.

Нижче описана послідовність дій по усуненню помилок, покликана вирішити проблеми crossfire.dll. Дана послідовність приведена в порядок від простого до складного і від менш витратного за часом до більш витратним, тому ми настійно рекомендуємо дотримуватися даної інструкції по порядку, щоб уникнути непотрібних витрат часу і зусиль.


Крок 1: Зареєструвати Crossfire.dll вручну за допомогою сервера реєстрації Microsoft


При установці програмного забезпечення, яке використовує залежності crossfire.dll, це програмне забезпечення повинно автоматично зареєструвати цей файл. У деяких випадках файл DLL може бути не зареєстрований відповідним чином, що в результаті призведе до помилки "crossfire.dll не зареєстрований". На щастя, ви завжди можете скористатися вбудованою утилітою під назвою "Сервер реєстрації Microsoft" (regsvr32.exe), щоб заново зареєструвати файл crossfire.dll.

Як заново зареєструвати crossfire.dll з привілейованої командного рядка (Windows XP, Vista, 7, 8 і 10):

 1. Натисніть на кнопку Почати.
 2. Введіть "command" в рядку пошуку ... ПОКИ НЕ НАТИСКАЙТЕ ENTER!
 3. Утримуючи клавіші CTRL-Shift на клавіатурі, натисніть ENTER.
 4. Буде виведено діалогове вікно для доступу.
 5. Натисніть Так.
 6. Введіть наступну команду: regsvr32 / u crossfire.dll.
 7. Натисніть ENTER. Для файлу буде ВІДМІНЕНО РЕЄСТРАЦІЯ.
 8. Введіть наступну команду: regsvr32 / i crossfire.dll.
 9. Натисніть ENTER. Файл буде ЗАРЕЄСТРОВАНО НАНОВО.
 10. Закрийте вікно командного рядка.
 11. Перезапустити програму, пов'язану з помилкою crossfire.dll.

Крок 2: Виправити помилкові записи реєстру для Crossfire.dll


Іноді помилки crossfire.dll і інші системні помилки DLL можуть бути пов'язані з проблемами в реєстрі Windows. Кілька програм може використовувати файл crossfire.dll, але коли ці програми видалені або змінені, іноді залишаються "осиротілі" (помилкові) записи реєстру DLL.

В принципі, це означає, що в той час як фактична шлях до файлу міг бути змінений, його неправильне колишнє розташування досі записано в реєстрі Windows. Коли Windows намагається знайти файл з цієї некоректної посиланням (на розташування файлів на вашому комп'ютері), може виникнути помилка crossfire.dll. Крім того, зараження шкідливим ПЗ могло пошкодити записи реєстру, пов'язані з Third-Party Application. Таким чином, ці пошкоджені записи реєстру DLL необхідно виправити, щоб усунути проблему в корені.

Редагування реєстру Windows вручну з метою видалення містять помилки ключів crossfire.dll не рекомендується, якщо ви не є фахівцем з обслуговування ПК. Помилки, допущені при редагуванні реєстру, можуть привести до непрацездатності вашого ПК і завдати непоправної шкоди вашій операційній системі. Насправді, навіть одна кома, поставлена ​​не в тому місці, може перешкодити завантаженні комп'ютера!

У зв'язку з подібним ризиком ми настійно рекомендуємо використовувати надійні інструменти очищення реєстру, такі як WinThruster (Розроблений Microsoft Gold Certified Partner), щоб просканувати і виправити будь-які проблеми, пов'язані з crossfire.dll. використовуючи очистку реєстру , Ви зможете автоматизувати процес пошуку пошкоджених записів реєстру, посилань на які відсутні файли (наприклад, викликають помилку crossfire.dll) і неробочих посилань усередині реєстру. Перед кожним скануванням автоматично створюється резервна копія, що дозволяє скасувати будь-які зміни одним кліком і захищає вас від можливого пошкодження комп'ютера. Найприємніше, що усунення помилок реєстру може різко підвищити швидкість і продуктивність системи.


Попередження: Якщо ви не є досвідченим користувачем ПК, ми НЕ рекомендуємо редагування реєстру Windows вручну. Неправильне використання Редактора реєстру може призвести до серйозних проблем і зажадати переустановлення Windows. Ми не гарантуємо, що неполадки, які є результатом неправильного використання Редактора реєстру, можуть бути усунені. Ви користуєтеся Редактором реєстру на свій страх і ризик.

Перед тим, як вручну відновлювати реєстр Windows, необхідно створити резервну копію, експортувавши частина реєстру, пов'язану з crossfire.dll (наприклад, Third-Party Application):

 1. Натисніть на кнопку Почати.
 2. Введіть "command" в рядку пошуку ... ПОКИ НЕ НАТИСКАЙТЕ ENTER!
 3. Утримуючи клавіші CTRL-Shift на клавіатурі, натисніть ENTER.
 4. Буде виведено діалогове вікно для доступу.
 5. Натисніть Так.
 6. Чорний ящик відкривається миготливим курсором.
 7. Введіть "regedit" і натисніть ENTER.
 8. У редакторі реєстру виберіть ключ, пов'язаний з crossfire.dll (наприклад, Third-Party Application), для якого потрібно створити резервну копію.
 9. У меню Файл виберіть Експорт.
 10. У списку Зберегти в виберіть папку, в яку ви хочете зберегти резервну копію ключа Third-Party Application.
 11. У полі Ім'я файлу введіть ім'я файлу резервної копії, наприклад "Third-Party Application резервна копія".
 12. Переконайтеся, що в полі Діапазон експорту вибрано значення Обрана гілку.
 13. Натисніть Зберегти.
 14. Файл буде збережений з розширенням .reg.
 15. Тепер у вас є резервна копія записи реєстру, пов'язаної з crossfire.dll.

Наступні кроки при ручному редагуванні реєстру не будуть описані в даній статті, так як з великою ймовірністю можуть привести до пошкодження вашої системи. Якщо ви хочете отримати більше інформації про редагування реєстру вручну, будь ласка, ознайомтеся з посиланнями нижче.


Ми не несемо ніякої відповідальності за результати дій, вчинених за інструкцією, наведеною нижче - ви виконуєте ці завдання на свій страх і ризик.

Windows XP
http://www.theeldergeek.com/windows_xp_registry.htm

Windows 7
http://www.theeldergeek.com/windows_7/registry_edits_for_win7.htm

Windows Vista
http://support.microsoft.com/kb/2688326 - LetMeFixItMyselfAlways


Крок 3: Видалити або відновити файл Crossfire.dll з Кошики Windows


 1. Просто двічі клацніть по значку Кошик.
 2. У верхньому правому куті знайдіть crossfire.dll.
 3. Якщо файл crossfire.dll присутній в результатах пошуку, виберіть його і перемістіть в наступну папку:
  1. Windows 95/98 / Me = C: \ Windows \ System32 \
  2. Windows NT / 2000 = C: \ Windows \ System32 \
  3. Windows XP, Vista, 7, 8, 10 = C: \ Windows \ System32 \
  4. 64-bit Windows = C: \ Windows \ System32 \
 4. Після переміщення файлу crossfire.dll перезавантажте комп'ютер.


Крок 4: Проведіть повне сканування вашого комп'ютера на шкідливе ПЗ


Є ймовірність, що помилка crossfire.dll може бути пов'язана із зараженням вашого комп'ютера шкідливим ПЗ. Ці шкідливі зловмисники можуть пошкодити або навіть видалити файли, пов'язані з DLL. Крім того, існує можливість, що помилка crossfire.dll пов'язана з компонентом самої шкідливої ​​програми.


Порада: Якщо у вас ще не встановлена програма для захисту від шкідливого ПО, ми настійно рекомендуємо використовувати Emsisoft Anti-Malware ( завантажити ). На відміну від інших захисних програм, дана програма пропонує гарантію видалення шкідливого ПЗ.


Крок 5: Оновлення драйвери пристроїв на вашому комп'ютері


Помилки Crossfire.dll можуть бути пов'язані з пошкодженням або старінням драйверів пристроїв. Драйвери з легкістю можуть працювати сьогодні і перестати працювати завтра з цілого ряду причин. Гарна новина полягає в тому, що найчастіше ви можете оновити драйвери пристрою, щоб усунути проблему з DLL.

У зв'язку з тимчасовими витратами і загальною складністю оновлення драйверів ми настійно рекомендуємо використовувати утиліту оновлення драйверів , наприклад DriverDoc (Розроблена Microsoft Gold Partner), для автоматизації цього процесу.Крок 6: Використовуйте Відновлення системи Windows, щоб "Скасувати" останні зміни в системі


Відновлення системи Windows дозволяє вашому комп'ютеру "відправитися в минуле", щоб виправити проблеми crossfire.dll. Відновлення системи може повернути системні файли і програми на вашому комп'ютері на той час, коли все працювало нормально. Це потенційно може допомогти вам уникнути головного болю від усунення помилок, пов'язаних з DLL.


Будь ласка, майте на увазі: використання відновлення системи не вплине на ваші документи, зображення або інші дані.

Щоб використовувати Відновлення системи (Windows XP, Vista, 7, 8 і 10):

 1. Натисніть на кнопку Почати.
 2. У рядку пошуку введіть "Відновлення системи" та натисніть ENTER.
 3. У вікні результатів натисніть Відновлення системи.
 4. Введіть пароль адміністратора (у разі запиту).
 5. Дотримуйтесь вказівок на екрані майстра для вибору точки відновлення.
 6. Відновити ваш комп'ютер.

Крок 7: Видаліть і встановіть заново програму Third-Party Application, пов'язану з Crossfire.dll


Інструкції для Windows 7 і Windows Vista:

 1. Відкрийте «Програми та засоби», натиснувши на кнопку Пуск.
 2. Натисніть Панель управління в меню справа.
 3. Натисніть Програми.
 4. Натисніть Програми та засоби.
 5. Знайдіть Third-Party Application в стовпці Ім'я.
 6. Натисніть на запис Third-Party Application.
 7. Натисніть на кнопку Видалити у верхній стрічці меню.
 8. Дотримуйтесь інструкцій на екрані для завершення видалення Third-Party Application.

Інструкції для Windows XP:

 1. Відкрийте «Програми та засоби», натиснувши на кнопку Пуск.
 2. Натисніть Панель управління.
 3. Натисніть Установка і видалення програм.
 4. Знайдіть Third-Party Application у списку Встановлені програми.
 5. Натисніть на запис Third-Party Application.
 6. Натисніть на кнопку Видалити праворуч.
 7. Дотримуйтесь інструкцій на екрані для завершення видалення Third-Party Application.

Інструкції для Windows 8:

 1. Встановіть покажчик миші в нижньому лівому куті екрану для показу зображення меню Пуск.
 2. Клацніть правою кнопкою миші для виклику контекстного меню Пуск.
 3. Натисніть Програми та засоби.
 4. Знайдіть Third-Party Application в стовпці Ім'я.
 5. Натисніть на запис Third-Party Application.
 6. Натисніть Видалити / змінити у верхній стрічці меню.
 7. Дотримуйтесь інструкцій на екрані для завершення видалення Third-Party Application.

Після того, як ви успішно видалили програму, пов'язану з crossfire.dll (наприклад, Third-Party Application), заново встановіть цю програму, дотримуючись інструкції Windows Software Developer.


Порада: Якщо ви абсолютно впевнені, що помилка DLL пов'язана з певною програмою Windows Software Developer, видалення і повторна установка програми, пов'язаної з crossfire.dll з великою ймовірністю вирішить вашу проблему.


Крок 8: Запустіть перевірку системних файлів Windows ( "sfc / scannow")


Перевірка системних файлів - важлива утиліта, яка увійшла до складу Windows. Вона дозволяє сканувати файли на наявність пошкоджень і відновлювати системні файли Windows, такі як crossfire.dll. Якщо утиліта перевірки системних файлів виявила проблему в crossfire.dll або іншому важливому системному файлі, вона зробить спробу замінити проблемні файли автоматично, використовуючи Кеш DLL (% WinDir% \ System32 \ Dllcache \). Якщо файл crossfire.dll відсутня в Кеша DLL, або Кеш DLL пошкоджений, утиліта запропонує вставити інсталяційний диск Windows для відновлення оригінальних файлів.

Щоб запустити перевірку системних файлів (Windows XP, Vista, 7, 8 і 10):

 1. Натисніть на кнопку Почати.
 2. Введіть "command" в рядку пошуку ... ПОКИ НЕ НАТИСКАЙТЕ ENTER!
 3. Утримуючи клавіші CTRL-Shift на клавіатурі, натисніть ENTER.
 4. Буде виведено діалогове вікно для доступу.
 5. Натисніть Так.
 6. Чорний ящик відкривається миготливим курсором.
 7. Введіть "sfc / scannow" і натисніть ENTER.
 8. Перевірка системних файлів почне сканування на наявність проблем crossfire.dll і інших системних файлів (проявіть терпіння - перевірка може зайняти тривалий час).
 9. Дотримуйтесь командам на екрані.

Крок 9: Встановіть всі доступні оновлення Windows


Microsoft постійно оновлює і покращує системні файли Windows, пов'язані з crossfire.dll. Іноді для вирішення проблеми DLL потрібно просто напросто оновити Windows за допомогою останнього пакета оновлень або іншого патча, які Microsoft випускає на постійній основі.

Щоб перевірити наявність оновлень Windows (Windows XP, Vista, 7, 8 і 10):

 1. Натисніть на кнопку Почати.
 2. Введіть "update" в рядку пошуку і натисніть ENTER.
 3. Буде відкрито діалогове вікно Оновлення Windows.
 4. Якщо є доступні оновлення, натисніть на кнопку Встановити оновлення.

Крок 10: Проведіть чисту установку Windows


Попередження: Ми повинні підкреслити, що перевстановлення Windows займе дуже багато часу і є занадто складним завданням, щоб вирішити проблеми crossfire.dll. Щоб уникнути втрати даних ви повинні бути впевнені, що ви створили резервні копії всіх важливих документів, зображень, програм установки програмного забезпечення та інших персональних даних перед початком процесу. Якщо ви зараз е створюєте резервні копії даних, вам варто негайно зайнятися цим ( скачати рекомендоване рішення для резервного копіювання ), Щоб захистити себе від безповоротної втрати даних.


Будь ласка, майте на увазі: Якщо проблема crossfire.dll не усунуто після чистої установки Windows, це означає, що проблема DLL ОБОВ'ЯЗКОВО пов'язана з апаратним забезпеченням. В такому випадку, вам, ймовірно, доведеться замінити відповідне обладнання, що викликає помилку crossfire.dll.


Файл: crossfire.dll Остання відома версія: 1.0 Розробник: Windows Software Developer Розмір файлу (байтів): 15360 Програмне забезпечення: Third-Party Application Операційна система: Windows XP MD5: 9f770e0f52200fd51d243a73e1fe91a3 SHA1: cb06219646f08ff4baa9b822b0bef8cd947cda2a SHA256: 99b79b00775fd590f89285491ba716dc57bf701a76c8a7438d5b6f505a513815

Інформація про операційну систему

Повідомлення про помилки Crossfire.dll можуть з'являтися в будь-яких з нижчеперелічених операційних систем Microsoft Windows:

 • Windows 10
 • Windows 8
 • Windows 7
 • Windows Vista
 • Windows XP
 • Windows ME
 • Windows 2000

Проблема з Crossfire.dll все ще залишається невирішеним?

Звертайтеся до нас в будь-який час в соціальних мережах для отримання додаткової допомоги:Встановити необов'язкові продукти - WinThruster (Solvusoft) | Ліцензія | Політика захисту особистих відомостей | умови | видалення


Про автора: Джей Гітера ( Jay Geater ) Є президентом і генеральним директором корпорації Solvusoft - глобальної компанії, що займається програмним забезпеченням і приділяє основну увагу новаторським сервісним програмам. Він все життя пристрасно захоплювався комп'ютерами та любить все, пов'язане з комп'ютерами, програмним забезпеченням і новими технологіями.
Чому у мене спостерігаються помилки в файлах типу DLL?
В яких випадках з'являються помилки в файлах типу DLL?
Dll все ще залишається невирішеним?
Dll?
Що з себе представляють файли DLL?
Чому у мене спостерігаються помилки в файлах типу DLL?
В яких випадках з'являються помилки в файлах типу DLL?
Dll все ще залишається невирішеним?