Донецкий техникум промышленной автоматики

Як залучити клієнтів в автосервіс

 1. Зовнішня реклама - щити 3х6
 2. Яскраві вивіски зі схемою проїзду
 3. Залучаємо клієнтів через інтернет
 4. Розкрутка автосервісу за допомогою реєстрації в Яндекс і на Гугл.Картах.
 5. Реклама в соціальних мережах
 6. Внутрішній устрій і ставлення до клієнтів
 7. В роботі автомайстерні повинні панувати такі принципи:

Подробиці Опубліковано: 22.06.2016 7:52 Автор: Антон Кореїв

2016 7:52 Автор: Антон Кореїв

Авторемонтні майстерні будуть користуватися попитом завжди, тому що навіть найякісніші транспортні засоби час від часу ламаються, потрапляють в аварії, потребують заміни масла, профілактичному обслуговуванні, налагодженні внутрішніх систем автомобіля. Але як залучити клієнтів у щойно відкритий автосервіс, як не втратити своїх клієнтів і перевести їх в розряд постійних? Як зробити обслуговування на порядок вище, ніж в сусідніх закладах?

Зовнішня реклама - щити 3х6

Найголовніше - це забезпечити хороший рівень зовнішньої реклами. Великі щити 3х6, встановлені вздовж доріг будуть найкращою рекламою, адже вони призначені саме для водіїв, яким ремонт може знадобитися прямо на дорозі. Дуже важливо встановити такі щити в безпосередній близькості від автосервісу. Вибрати місце розташування щитів ви можете тут: http://www.mosoblreclama.ru/ Зручна карта покаже всі вільні місця з уже встановленими щитами, вам буде потрібно тільки розмістити на них свою рекламу. Досить натиснути на меню, що випадає POI, потім поставити галочку навпроти слова «Автоцентр», знайти свій автосервіс і вибрати ті щити, які знаходяться поруч. Потім потрібно зателефонувати за телефоном +7 (495) 984-23-87 і зв'язатися з менеджерами, які допоможуть вам встановити рекламу в потрібному місці.

Яскраві вивіски зі схемою проїзду

Подбайте про те, щоб по шляху проходження до вашого автосервісу розташовувалися гранично зрозумілі вивіски, на яких буде зображуватися схема проїзду. Особливо важливо це для тих майстерень, які розташовані на віддалі від центральних трас. Найкраще встановлювати покажчики у кожного повороту, а поблизу від сервісу (приблизно за півкілометра) потрібно поставити додатковий покажчик, який показує, що водій рухається в правильному напрямку.

На вивісці всі написи повинні бути великими, помітними здалеку. Використовуйте для букв жовтий або помаранчевий колір, нанесений на синій або коричневий фон, щоб напис був контрастною і помітною на тлі неба. Можна залучити відвідувачів додатковими пропозиціями послуг, знижками, підкреслити унікальні особливості роботи.

Залучаємо клієнтів через інтернет

Крім зовнішньої реклами необхідно потурбуватись про притягнення клієнтів через інтернет. Обов'язково створіть свій сайт, через який можна буде дізнатися про ваші послуги. Наприклад, багато водіїв не поспішають звертатися в автосервіс з дрібними проблемами, вони чекають, коли знадобиться серйозний ремонт, що включає ремонт і дрібних поломок. Тому у них є час вибирати через інтернет, читати відгуки і робити висновки. Багато хто не звертають уваги на віддаленість сервісу від будинку - головне, щоб послуги виконувалися якісно і швидко, щоб ціни не були завищеними.

Подивіться відео курс про те, як залучити клієнтів в автосервіс:

Ще однією важливою причиною створення власного сайту є те, що так ви зможете отримувати заявки на ремонт навіть в нічний час. Часто буває, що власники авто зайняті люди, які працюють допізна, чий графік розписаний по хвилинах. Протягом дня вони не мають можливості особисто приїхати в майстерні, зате вони можуть зробити це через інтернет в будь-який зручний час. Також ви зможете не втрачати клієнтів у вихідні та святкові дні.

Розкрутка автосервісу за допомогою реєстрації в Яндекс і на Гугл.Картах.

Можна зареєструвати автосервіс в Яндексі і на Гугл картах. Це допоможе знайти тих клієнтів, яким важливо, щоб автосервіс був недалеко від їхнього будинку або офісу. За допомогою цього кожен бажаючий буде знаходити вашу організацію за лічені хвилини, а значить і клієнтів стане значно більше.

Реклама в соціальних мережах

Важливою буде і реклама в соціальних мережах, адже тут можна створити групу за інтересами, наповнювати її різними корисними порадами, обговореннями проблем. Важливо знайти відповідну назву, яке буде відображати напрямок вашої діяльності. Наприклад, якщо ви займаєтеся ремонтом певних моделей або марок, то ця назва має бути присутнім в назві групи. Сюди можна запрошувати тих користувачів, які цікавляться даним видом транспорту, шукають запчастини, прагнуть оволодіти секретами експлуатації. Така група стане важливою ланкою в просуванні вашого автосервісу.

Внутрішній устрій і ставлення до клієнтів

Важливою частиною в процесі залучення клієнтів стане внутрішнє облаштування вашого сервісу.

 • Організуйте приймальню таким чином, щоб клієнти могли очікувати з комфортом, бачити уважне ставлення менеджерів;
 • Не змушуйте відвідувачів чекати надто довго, навіть якщо у вас повно замовлень;
 • Встановіть зручні меблі для очікування;
 • Відкрийте буфет або залучіть рознощиків їжі.
 • Якщо дозволяє місце, то можна поставити столики зі стільцями, телевізор, пропонуючи клієнтам перекусити і відпочити в той час як машину будуть оглядати і ремонтувати.
 • Запрошуйте на роботу непитущих і акуратних майстрів, які відносяться до роботи з відповідальністю;
 • Забезпечте можливість дістатися до найближчого метро або автобусної зупинки, якщо авто підлягає довшому ремонту;
 • По можливості пропонуйте клієнтам рівнозначний автомобіль на час ремонту за невисоку оплату;
 • Пропонуйте клієнтам забрати вийшли з ужитку деталі автомобіля, демонструючи, що ви дійсно замінили їх новими. Такий підхід підвищить довіру, адже багато клієнтів підозрюють, що їх обдурили, сказавши, що деталь замінена, хоча був проведений лише їх ремонт;
 • Надайте знижки тим клієнтам, які привели сюди своїх друзів і знайомих. Подібні рекомендації відіграють роль кращої реклами, за яку, до того ж не потрібно платити.

Подивіться відео-тренінг про те, як розкрутити автосервіс з нуля:

В роботі автомайстерні повинні панувати такі принципи:

 1. Завжди уважно слухайте прохання і побажання клієнта; Багато майстерні навмисне ускладнюють схеми ремонту, змушуючи ремонтувати ще придатні деталі. Навіть якщо ремонт необхідний, ставлячи до відома про це, залишайте клієнту право вирішувати самостійно, чи вкладати в це гроші або почекати;
 2. В першу чергу ремонтуйте тільки те, про що вас конкретно просять;
 3. Не затягуйте ремонтні роботи, намагайтеся робити кожен вид робіт оперативно, щоб відвідувачі бачили - тут їх ніхто не змусить чекати довше необхідного;
 4. Робіть роботу якісно, ​​це буде найкращим способом підвищити авторитет компанії. Вдячні клієнти служать в якості рекламних агентів, приводячи в сервіс безліч своїх знайомих.

Подивіться відео про те, як мотивувати персонал на якісну роботу в автосервісі:

Але як залучити клієнтів у щойно відкритий автосервіс, як не втратити своїх клієнтів і перевести їх в розряд постійних?
Як зробити обслуговування на порядок вище, ніж в сусідніх закладах?