Донецкий техникум промышленной автоматики

Як конвертувати [GMAIL НА ПРОГНОЗ] - 2-крок керівництво по експлуатації та instrustion

 1. Крок 1 - Gmail Витяг даних
 2. Крок 2 - Перетворення E-mail
 3. інші підручники
 4. Наскільки корисна була ця стаття?

Як експортувати електронну пошту Gmail в PST?

Gmail to Outlook Transfer - Керівництво користувача

Gmail to Outlook Transfer (  Натисніть тут, щоб завантажити  ) Це високоефективний спеціалізований інструмент для передачі вмісту в Інтернеті Gmail папки і електронної пошти в Microsoft Outlook Gmail to Outlook Transfer ( Натисніть тут, щоб завантажити ) Це високоефективний спеціалізований інструмент для передачі вмісту в Інтернеті Gmail папки і електронної пошти в Microsoft Outlook. Розроблено і розроблений для користувачів всіх рівнів кваліфікації, від літніх громадян в старші інженери, Програма кінцевої ярлик між онлайн-сховища електронної пошти Gmail і копії Outlook встановлений на вашому PC. Ми зробили все можливе, щоб зробити продукт як інтуїтивне, простий і зручний якомога, і сподіваюся, що ви оціните результати наших зусиль.

Нижче наводиться докладний використання інструкція, яка допоможе вам завершити процедуру міграції в кілька кроків швидко і просто. Програма має дуже пояснень інтерфейс і не вимагає спеціальних знань, навичок або підготовки будь-якого роду. Ми використовували мінімум елементів управління для забезпечення того, щоб навіть самі недосвідчені користувачі його через весь процес з мінімумом суєти і турбот.

The Gmail для Outlook Процес перетворення електронної пошти складається з двох етапів: Видобування даних та Перетворення даних. Перш ніж приступити, Перевірте, що у вас є достатньо вільного місця на жорсткому диску для завантажити і розпакувати Gmail Архів електронної пошти (яка може бути досить великий) і що Microsoft Outlook 2019, 2016, 2010 або більш рання версія встановлена на вашому комп'ютері .

Крок 1 - Gmail Витяг даних

Перед початком самого процесу перетворення електронної пошти, Вам потрібно витягти і завантажити дані з Gmail рахунку на свій комп'ютер. Щоб зробити речі простіше, Google розробила спеціальний інструмент під назвою Google Takeout, який дозволяє користувачам завантажувати свої дані з ряду послуг Google, у вигляді стислого ZIP файл. Ось що вам потрібно зробити, щоб отримати ваші дані:

 • Для доступу до архіватора, Перейти до https://takeout.google.com/settings/takeout . Ви побачите довгий список послуг, які можна експортувати дані з, але ви тільки зацікавлені у вашій пошті. Натисніть "Select none« Кнопка над списком, щоб скасувати виділення всіх служб і потім перейдіть до знайти і включити Mail import option. Будь ласка, зверніть увагу, що ви повинні бути авторизовані на сайті необхідно Google, щоб використовувати Takeout.

  Натисніть, щоб збільшити

 • Натисніть "Next" щоб перейти до наступного кроку. Тут ви можете вибрати альтернативний вихідний формат файлу (ZIP використовується за умовчанням) і метод спосіб доставки (Посилання для скачування відправлений на Вашу електронну адресу електронної пошти або отриманий файл збережений у Google Drive).

  Натисніть, щоб збільшити

 • Натисніть "Create archive« щоб почати вилучення даних. Будь ласка, зверніть увагу, що в залежності від кількість листів, видобувається і їх розмір, серед інших чинників, Цей процес може зайняти до декількох годин. Після цього, Послуги Відмовитися буде зберігати вміст ваших поштових скриньок MBOX файл готовий для подальшої обробки і пресують в ZIP Архів для простоти скачування.

  Натисніть, щоб збільшити

 • Якщо ви вибрали опцію Завантажити посилання, ви незабаром отримаєте лист, що містить посилання на генерується ZIP архів. Якщо ви вибрали б файл завантажений на ваш Google Drive, Ви знайдете його там, після завершення служби вилучення даних.

  Натисніть, щоб збільшити

Як тільки ви маєте ваш електронний архів, Вам потрібно завантажити і розпакувати його в папку на жорсткому диску. Тепер ви готові почати перетворення даних за допомогою Gmail to Outlook Transfer .

Крок 2 - Перетворення E-mail

Тепер, коли ви успішно витягнутий і завантажити вашу електронну пошту, Ви можете перейти до перетворення даних. Зверніть увагу, що адреса електронної перетворення не працюватиме, якщо Outlook не встановлено у вашій системі, Оскільки деякі з його компонентів використовуються програмою для збереження даних.

початок Gmail to Outlook Transfer . Перший, Погляньте на головне меню. Два з її розділів - Options і Mode - містять параметри та налаштування, які безпосередньо впливають на процес перетворення. Меню складається з наступних елементів:

 • Check that email client is running - Якщо ця опція включена, програма перевіряє Outlook працює і просить користувача, щоб закрити його, щоб запобігти можливим конфліктам доступу до даних.
 • Remind to disable antivirus - Якщо вимкнути цю опцію, Програма більше не буде попереджати вас, що під час перетворення даних необхідно відключити всі антивірусні засоби, так як вони можуть вплинути на результат або унеможливити перетворення взагалі.
 • Use internal format processor - Включення цієї опції буде доручити програму використовувати власний файл аналізатор даних поштових скриньок, які часто можуть виробляти кращі результати, ніж стандартної (доступно після звернення в службу підтримки).
 • Prompt to select the Outlook profile - Включити цю опцію, якщо ви хочете, щоб мати можливість вибрати MS Outlook профіль, що Ваші дані будуть збережені в.
 • Target Outlook folder [Prompt to select the Outlook folder; Inbox] - Визначає папка призначення для перетворюється електронної пошти. Може бути встановлено вручну кожен раз, або бути встановлений в Inbox автоматично для всіх перетворених папок і листів.

The Mode Також можуть бути доступними тільки два варіанти, і дозволяє вказати, де саме ваші файли повинні бути збережені в - або безпосередньо Outlook (Import to Outlook) або автономний PST файл (Save to PST file).

Якщо ви вибрали колишнього (збереження в Outlook), Ось що вам потрібно зробити:

 1. Виберіть вихідну папку, натиснувши кнопку "..." (Browse) кнопка. Це відкриє діалогове вікно вибору папки стандартні. Виберіть папку, що містить MBOX файл (з) ви імпортували з Gmail і натисніть кнопку Добре
 2. Натисніть "Scan Folder Кнопка". Програма буде шукати MBOX зберігання файлів (с) у вибраній папці і показати їх у списку нижче.
 3. Виберіть імпортовані MBOX файл і натисніть "Save PST" або "Import Кнопка". Програма попросить вас, щоб тимчасово відключити що використовується антивірусне програмне забезпечення, щоб уникнути можливих проблем. Натисніть OK прийняти і рухатися вперед. Ви також можете подивитися MS Office Конфігурація вікна вибору в цей час. Просто залишити без змін і натисніть кнопку OK.
 4. Програма відкриє діалогове вікно вибору папки, що дозволить вам вказати місце призначення Outlook Папка для ваших даних. Виберіть існуючий або створити новий за допомогою відповідної кнопки, потім натисніть кнопку OK щоб почати процес імпорту.
 5. Дивитися програму зберегти ваші листи у вибраній папці.

Якщо ви вибрали для збереження даних в автономному PST файл, Вам потрібно буде тільки вказати ім'я файлу на крок 3. Решта необхідні дії є по суті те ж саме.

Gmail to Outlook Transfer Це швидкий, надійним і інтуїтивно зрозумілий інструмент для тих, хто шукає шляхи для перетворення онлайн архів пошти на Microsoft Outlook. Програмне забезпечення підтримує всі основні версії MS Outlook, в тому числі 32-bit і 64-bit видання, і поставляється з безкоштовною демо-версії, яка обмежує кількість елементів, імпортованих за сесію.

інші підручники

Gmail для Перспективи перекладу - Керівництво користувача Gmail в Outlook, Transfer (Натисніть тут, щоб завантажити) є Детальніше Netscape для Outlook, Transfer - Керівництво користувача У цій статті ми відповісти на одне важливе питання багато Детальніше Mac Mail в Outlook, Transfer - Керівництво користувача У цій статті, ми покажемо вам, Детальніше MSG Outlook передачі - керівництво користувача навіть хоча «електронної пошти перетворення» може звучати технічний і складний, Детальніше Email міграції з Outlook, для Mac OS в Outlook, для платформи Windows, може бути простим Детальніше

Наскільки корисна була ця стаття?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити його!

Надіслати рейтинг

Середній рейтинг / 5. підрахунок голосів:

Як експортувати електронну пошту Gmail в PST?