Донецкий техникум промышленной автоматики

Як відключити антивірус Аваст на час

  1. Як відключити антивірус Аваст на час
  2. Як тимчасово відключити антивірус Аваст
  3. Як відключити компоненти Аваст на час через меню
  4. Як відключити службу Avast
  5. Варіант для зневірених
  6. висновки

Всім привіт! Наскільки б хороший не був антивірус Avast Free Antivirus , Але час від часу ви будете шукати відповіді на запитання - як відключити антивірус Аваст на час (ну або один з його компонентів).

(ну або один з його компонентів)

Як правило це стає необхідним при установці деяких програм або в разі, якщо Avast блокує ваш улюблений вебсайт або додаток (а може ви просто скачали іграшку з торрента і аваст не дає вам її встановити? - вистачить це терпіти !!!)

ПОРАДА! Якщо ви хочете відключити Avast тільки тому, що він блокує вашу улюблену програму, то я в даній ситуації рекомендую використовувати список довірених додатків (додати в список виключень)

Як відключити антивірус Аваст на час

Вирішив, що для нетерплячих буде правильним описати в двох словах процес відключення захисту від Avast а нижче детально опишу кожен з варіантів. Даний алгоритм можна використовувати для всіх антивірусних продуктів Avast (Free Antivirus, Internet Security і так далі)

Крок 1. Клацніть правою кнопкою миші по помаранчевому значку Avast в системному треї Windows (поруч з годинником)

Крок 2. Виберіть «Управління екранами Avast» і вибери час, на яке необхідно відключити антивірус

Крок 3. Підтвердіть дію, натиснувши «ТАК» у спливаючому вікні

Якщо коротка інструкція не відповіла на питання як відключити аваст на час установки програми, то переходимо до розгорнутої замітці з докладними скриншотами (все як ми любимо)

Як тимчасово відключити антивірус Аваст

Відключення всіх екранів захисту означає, що ви повністю вимкніть активний захист Avast. Тому переконайтеся, що ви розумієте для чого це і усвідомлюєте наслідки (якщо вас просить відключити захист сканер гостей вконтакте , То я б задумався)

Крок 1. Знайдіть в панелі завдань Windows помаранчевий значок антивірусу Аваст (в деяких версіях Windows він може бути прихований, натисніть стрілочку якщо не бачите його). Клікнувши правою кнопкою миші виберіть у меню «Управління екранами Avast» бажане значення (якщо вибрати «Відключити назавжди», то Аваст не працюватиме, поки ви його примусово не запустите)

Клікнувши правою кнопкою миші виберіть у меню «Управління екранами Avast» бажане значення (якщо вибрати «Відключити назавжди», то Аваст не працюватиме, поки ви його примусово не запустите)

Крок 2. Зовсім не важливо який варіант ви вибрали, Avast вимагатиме у вас підтвердження (як контроль облікових записів в Windows) де вам необхідно погодитися натиснувши кнопку «ТАК» - всі компоненти антивіруса будуть відключені на той період часу, який ви вибрали.

Зовсім не важливо який варіант ви вибрали, Avast вимагатиме у вас підтвердження (як контроль облікових записів в Windows) де вам необхідно погодитися натиснувши кнопку «ТАК» - всі компоненти антивіруса будуть відключені на той період часу, який ви вибрали

Крок 3. Необхідно переконатися що ми відключили антивірус AVAST. Для цього перейдіть в меню програми і в категорії «Стан» побачите повідомлення «Все екрани антивіруса вимкнені».

Для цього перейдіть в меню програми і в категорії «Стан» побачите повідомлення «Все екрани антивіруса вимкнені»

Не забудьте потім включити антивірус назад просто клікнувши по зеленій кнопці «Вирішити проблему» в статусі програми.

Як відключити компоненти Аваст на час через меню

По хорошому, немає потреби відключати всі компоненти антивіруса Аваст, ви можете назавжди або тимчасово відключити конкретну частину антивирь. Знову ж - переконайтеся в правильності та необхідності своїх дій!

Крок 1. Якщо вам дійсно необхідно відключити Аваст на час установки програми, то відкрийте інтерфейс антивіруса (цей самий помаранчевий значок поруч з годинником) і перейти в розділ «Захист» пункт «Основні компоненти захисту».

Якщо вам дійсно необхідно відключити Аваст на час установки програми, то відкрийте інтерфейс антивіруса (цей самий помаранчевий значок поруч з годинником) і перейти в розділ «Захист» пункт «Основні компоненти захисту»

В даному меню ви можете відключити основні компоненти захисту (Захист файлів, Аналіз поведінки, Веб-захист або Захист пошти) зі списку. Як правило установці шкідливої програми заважає «Захист файлів» а не пускає на улюблений сайт з котиками «Веб захист».

Як правило установці шкідливої програми заважає «Захист файлів» а не пускає на улюблений сайт з котиками «Веб захист»

Просто клікніть на перемикач біля необхідного компонента. Далі Аваст запропонує вам чотири варіанти на вибір з часом, на яке необхідно призупинити компонент захисту.

Далі Аваст запропонує вам чотири варіанти на вибір з часом, на яке необхідно призупинити компонент захисту

Крок 2. Якщо ви все зробили правильно, то перемикач перейде в положення «Викл» і виділиться червоним кольором.

Якщо ви все зробили правильно, то перемикач перейде в положення «Викл» і виділиться червоним кольором

Аналогічно і в статусі Аваст буде нам сигналізувати, що система в небезпеці і необхідно включити компонент антивіруса. Після установки програми варто визнати, що рекомендації антивіруса дійсно потрібні і не забудьте включити все компоненти захисту (просто клікніть по великій зеленій кнопці «Включити»)

Після установки програми варто визнати, що рекомендації антивіруса дійсно потрібні і не забудьте включити все компоненти захисту (просто клікніть по великій зеленій кнопці «Включити»)

Як бачите немає нічого складного, щоб відключити Аваст на час. Однак не забувайте, що відключивши будь-який з компонентів антивіруса ви піддаєте ризику свій комп'ютер.

Як відключити службу Avast

Якщо антивірус уявив себе головним і не дає відключити себе вбудованими в нього засобами, то ви можете зупинити службу силами операційної системи. Відкрийте диспетчер задач і перейдіть на вкладку «Служби». У списку знайдіть avast! Antivirus, клікніть по ньому правою кнопкою миші і в меню, виберіть «Зупинити».

З'явиться точно таке ж вікно з підтвердженням як і в першому варіанті. Просто погоджуємося і, найголовніше, не забуваємо включити антивірус назад після того як виконали всі необхідні дії, яким заважав антивірус.

Варіант для зневірених

Якщо жоден з варіантів не допоміг вам у відключенні антивіруса - можна перейти до крайніх заходів, а саме видалити його з комп'ютера. Немає антивіруса - немає проблем.

Якщо ви впевнені, що в цьому є необхідність, то ознайомтеся з докладним керівництвом Як видалити антивірус Аваст з комп'ютера (особливо рекомендую їх утиліту з замітки)

висновки

Для написання даної замітки я використовував версію Avast Free Antivirus, але це може бути застосовано для будь-яких інших рішень цієї компанії. Питання як відключити антивірус Аваст вирішується скрізь однаково. Не забувайте, що відключення будь-якого з компонента антивіруса піддає ризику ваші дані на комп'ютері.

А може ви просто скачали іграшку з торрента і аваст не дає вам її встановити?