Донецкий техникум промышленной автоматики

Як вставити Flash в програмі PowerPoint 2010

 1. Чи є спосіб простіше?
 2. Покрокова інструкція для вставки Flash в презентацію програмі PowerPoint 2010
 3. Вбудовування або посилання?

У цій статті буде розказано, як вставити Flash-анімацію в презентацію, використовуючи PowerPoint 2010. Якщо ви використовуєте PowerPoint 2007, PowerPoint 2003 або більш ранні версії, радимо вам ознайомитися зі статтями:

Для початку переконайтеся, що на вашому комп'ютері встановлено Adobe Flash Player і зареєстрований ActiveX control. Ці компоненти необхідні для того, щоб ваш комп'ютер зміг програвати Flash-ролики в презентації PowerPoint. Щоб вставити Flash-файл, просто додайте в вашу презентацію посилання на нього.

Чи є спосіб простіше?

Звісно є! Перш ніж ви приступите до читання інструкції, радимо звернути увагу на iSpring Pro - зручне доповнення для PowerPoint, яке дозволяє вставляти Flash-відео за один клік мишею. Переконайтеся самі, що це дійсно так, скачавши його на свій комп'ютер.

Більш того, крім додавання Flash-елемента, iSpring Pro дозволяє конвертувати PowerPoint-презентації в Flash-ролики, упаковуючи все мультимедіа компоненти (звуки, картинки) в один .SWF-файл. Ключова перевага формату Flash полягає в тому, що ваша презентація стає компактною, готової до публікації на Web-сайтах і блогах, до відправки по email і перегляду на будь-якому комп'ютері.

Покрокова інструкція для вставки Flash в презентацію програмі PowerPoint 2010

 1. Створіть або відкрийте презентацію PowerPoint і виберіть слайд, на який хочете вставити Flash-ролик.
 2. Перейдіть на вкладку Файл, виберіть Параметри:
  У цій статті буде розказано, як вставити Flash-анімацію в презентацію, використовуючи PowerPoint 2010
 3. У вікні Параметри, перейдіть до Панель швидкого доступу і клацніть по вкладці Розробник у випадаючому списку Вибрати команди з.
 4. Тепер двічі клацніть Інші елементи управління, як показано на малюнку, і натисніть OK.
 5. Іконка Інші елементи керування з'явиться в головному меню, і це як раз те, що нам потрібно для наступного кроку.
 6. Виберіть Shockwave Flash Object зі списку і натисніть OK. Мишею на слайді намалюйте елемент управління. Ви можете змінювати розмір доданого елемента, якщо захочете відредагувати ширину і довжину Flash-ролика.
 7. Клацніть правою кнопкою на доданий Вами елемент управління і виберіть Властивості.
 8. У вікні, виберіть властивість Movie і вкажіть повний шлях до Flash-файлу. Можна вказати шлях до файлу, розташованому на вашому комп'ютері (наприклад, C: \ Mymovie.swf) або на зовнішньому ресурсі ( http: //www.ispringsolutions/tour.swf) .
 9. Ви можете змусити ролик програватися автоматично і / або циклічно
  • Для того, щоб Flash-ролик програвався автоматично при показі слайда PowerPoint, встановіть властивості Playing значення True. Якщо ви хочете керувати процесом показу ролика, надайте властивості значення False.
  • Для циклічного відтворення Flash-ролика встановіть властивості Loop значення True.
 10. Тепер ви можете зберегти свою презентацію або перейти в режим перегляду слайдів. Для перегляду виберіть іконку З початку в закладці Показ слайдів або натисніть F5. Якщо захочете повернутися до звичайного режиму перегляду, натисніть Esc.

Вбудовування або посилання?

Є два способи вставки Flash-ролика на слайд PowerPoint-презентації: вбудовування та посилання. Коли ви вбудовуєте Flash-ролик в презентацію, він буде зберігатися, як зовнішній ресурс і може бути переглянутий на будь-якому комп'ютері, але якому встановлений Adobe Flash Player (на більшості комп'ютерів він є).

Коли ви посилаєтеся на Flash-відео, PowerPoint створює посилання на місце розташування Flash-файлу. PowerPoint 2010 не дозволяє вбудовувати відео з причин політики безпеки, зате дозволяє створювати посилання. Щоб обійти це обмеження, можна вчинити так: вбудуйте відео на слайд своєї презентації і збережіть у форматі PowerPoint 97-2003.

Вам буде набагато зручніше, якщо презентація і всі зовнішні файли (наприклад, Flash-відео) будуть лежати в одній папці. Перевага такого зберігання полягає в тому, що ми пов'язуємо презентацію з Flash-об'єктом на ім'я, а не за повним шляху до файлу. Таким чином, коли ви захочете показати свою презентацію на чужому комп'ютері, Flash-ролик без проблем запуститься.

iSpring Pro дозволить вам створити один Flash-файл (.SWF), в який буде упакована ваша презентація і всі зовнішні ресурси, що належать їй. Такий підхід робить перегляд і поширення презентації простим завданням.

Чи є спосіб простіше?
Чи є спосіб простіше?
Вбудовування або посилання?