Донецкий техникум промышленной автоматики

Як швидко вивести алкоголь з організму - відповідь вчених

Алкоголь.

Фото: pixabay

Головний біль, нудота, блювота, розлад травлення, занепад сил - все це несприятливі наслідки процесу засвоєння організмом алкоголю. Експерти розповіли, як допомогти власного тіла швидше переробити спиртне і відновитися.

Раніше сайт "Сегодня" писав, що вчені знайшли дивну користь алкоголю .

При вживанні спиртних напоїв організм змушений справлятися з дією етанолу (С2Н5ОН), який швидко проникає в усі клітини, а також ацетону і сивушних масел (це побічні продукти дистиляції алкоголю). На думку вчених, вітаміни групи B допомагають засвоювати алкоголь швидше і грають роль засобів профілактики похмілля, про це повідомив МІР24. Зокрема, медики порадили використовувати вітаміни В1 (тіамін) і В6 (піридоксин).

"Вітамін В6 допомагає швидше переробити алкоголь, стимулює активність печінки і володіє детоксикаційні дією. Встановлено, що 1200 мг цього вітаміну знижує симптоми похмілля в два рази. Вітамін В1 стимулює синтез ферменту ацетил-КоА, за допомогою якого завершується переробка етилового спирту до вуглекислого газу і води ", - розповіли фахівці.

Також слід знати, що обидва вітаміни потрібно приймати в рідкому вигляді, розвівши в невеликій кількості води. Приймати В6 і В1 одночасно не потрібно - при цьому засвоюється лише один з компонентів. Спочатку слід прийняти піридоксин, через 4-6 годин - тіамін.

Після прийому вітамін В6 і В1 медики вважають за доцільне прийняти вітамін С. Аскорбінка сприяє більш ефективному виведенню з організму токсинів, що утворилися в процесі випивки.

В цілому, щоб не страждати згодом від похмілля, за столом не потрібно змішувати різні види спиртних напоїв, а сам алкоголь - чергувати з водою, і при цьому щільно закушувати.

Нагадаємо, знайдений спосіб зробити алкоголь безпечним .

Крім цього, ми писали, що станеться з вами після повної відмови від алкоголю .

Дивіться відео: до аким чином підроблений алкоголь потрапляє на полиці магазинів

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: medikforum.ru