Донецкий техникум промышленной автоматики

Як завантажити музику на Айфон безкоштовно: кращі способи

  1. Офіційний спосіб: через iTunes
  2. Відео
  3. Як завантажити музику на iPhone за допомогою додатків
  4. Як завантажити музику на айфон з ВК

На відміну від смартфонів, що працюють на інших операційних системах, в iOS процедуру скачування музики для Айфона не можна назвати простою. Це пов'язано, перш за все, з бажанням Apple заробити на продажу ліцензійного цифрового контента через магазин iTunes Store. Якщо слідувати інструкціям від виробника, будь-які аудіо файли можна завантажити в айфон тільки за допомогою рідного медіакомбайн iTunes. Процедура, в общем-то, не складна, але вимагає підключення до комп'ютера. Тому в цій статті я опишу і більш прості способи завантажити музику на айфон навіть без комп'ютера, і навіть без власних музичних файлів.

Це стосується тільки музики для прослуховування. Якщо вам потрібно поставити мелодію на дзвінок iPhone, то дивіться цю інструкцію .

Офіційний спосіб: через iTunes

Для того щоб завантажити музику з комп'ютера на айфон, потрібно виконати послідовність дій, описаних нижче:

1. Відкриваємо програму iTunes (скачати можна безкоштовно з офіційного сайту apple.com/ru/itunes/ ). Нас вітає вікно, в якому показуються всі нововведення нової версії програми. Вибираємо в нижній частині варіант "Приймаю" і рухаємося далі.

Далі відкриється розділ музика та пропозиція пошукати медіа файли. Але ми цей варіант не вибираємо, нас же не потрібні на нашому пристрої вся та купа пісень, що на вашому комп'ютері, а тільки вибрані пісні, тому далі до наступного пункту.

2. Отже, ми бачимо підрозділ "музика", і пісень в ньому немає. Спочатку дивимося в лівий верхній кут і тиснемо на пункт "Файл", далі виберіть у спливаючому меню вибираємо "Додати файл в медіатеку".

3. Вибираємо, яку ви згодом хочете завантажити музику на Айфон через iTunes, натискаємо "Відкрити" (можна вибирати як окремі файли, так і цілі папки з альбомами).

4. Тепер медіатека сформована. Але якщо у вас не показуються ваші додані музичні композиції, то просто клікніть по назві альбому.

5. Тепер, коли наша медіатеки сформована, підключаємо iPhone до комп'ютера. Ваше пристрій після підключення до комп'ютера відобразиться в панелі значків. Тисніть на нього.

6. Тепер йдемо в розділ "Музика", натиснувши по однойменній кнопці. В поле синхронізації вибираємо варіант "Всю медіатеку". (Але якщо ви перед ці все ж зняли галочки з деяких пісень з якихось причин, то не поспішайте вибирати, прочитайте далі).

Якщо ж ви зняли галочки з будь-яких композицій, то вибираємо варіант "Вибрані плейлисти, артисти, альбоми та жанри".

7. І фінальний акорд - натискаємо в нижньому правому куті кнопку "Синхронізувати".

От і все! Ви змогли завантажити музику на Айфон через комп'ютер. Тепер чекаємо завершення синхронізації і насолоджуємося музикою на вашому iPhone!

PS І природно, в подальшому, якщо ви будете вносити якісь зміни в медіатеку, то на вашому пристрої зміни будуть вступати в силу тільки після синхронізації з комп'ютером. З цього, ось відразу інструкція як видалити музику з iPhone .

Є одне але:

якщо ви раптом не побачили звичну назву ваших пісень (тобто не так, яке у нього було записано ім'я файлу), то не лякайтеся: у iTunes бере інформацію з тегів файлу і все розподіляється по графах: "Назва", "Загальна тривалість", " артист "," Альбом "," Жанр "," Рейтинг "," Відтворення ".

Відео

Всі перераховані вище дії про те, як додати музику на айфон через комп'ютер і програму iTunes, в короткому відеоролику.

Як завантажити музику на iPhone за допомогою додатків

Якщо вищеописана процедура вам не подобається, то в App Store є програми для скачування музики на Айфон. Можу порекомендувати Eddy Cloud Music Pro ( огляд ), Він дозволяє завантажувати пісні навіть з хмарних сервісів (Dropbox, Google Drive, Yandex.Disk і інші).

У таких додатках є два режими роботи:

  1. Закачка музики на iPhone в локальній wi-fi мережі. Для цього ваш комп'ютер з музикою і пристрій має бути підключений до однієї мережі wi-fi. Відкрийте програму, в настройках ви побачите адресу для завантаження файлів. Відкрийте на комп'ютері браузер і введіть цю адресу. Завантажте музики і слухайте її на пристрої.
  2. Скачування музики на пристрій з хмарних сервісів. Для цього спочатку потрібно завантажити музику на сервер хмари. Потім відкрити програму і завантажити цю музику на iPhone.

Як завантажити музику на айфон з ВК

Соціальна мережа Вконтакте, для багатьох стала основним джерелом музичного контенту. Там є майже вся будь-яка музика. І цілком логічно зробити можливість прослуховування улюблених треків на iPhone прямо звідти. Однак рідне додаток ВКонтакте не має такого функціоналу. Зате є інші додатки дозволяють завантажити музику з ВК на Айфон. Правда, політика Apple по боротьбі з піратством не дозволяє їм надовго затримуватися в App Store. Але подібні додатки можна скачати з загальних акаунтів .

Завантажте та відкрийте програму. Потім введіть свій логін і пароль від аккаунта ВКонтакте щоб використовувати медіатеку соціальної мережі.

такі програми надає повний доступ до вашого музичного розділу з Вконтакте. Ви можете використовувати пошук, щоб знайти потрібний трек, а також здійснити скачування музики з ВК на Айфон зі своєю стіни і стіни будь-якого зі своїх друзів або групи.

Як я вже писав вище, подібні додатки регулярно видаляються з App Store. Актуальний список можна знайти на сторінці музика ВКонтакте для iPhone .