Донецкий техникум промышленной автоматики

Як завантажити каталог товарів в альбом Вконтакте за допомогою B2B.FileCloud

Останнім часом популярність соціальних мереж в сфері електронної комерції стрімко зростає. Все більше підприємців і власників інтернет-магазинів приходять до розуміння того, що соціальні мережі не тільки забезпечують додатковий трафік і комунікацію з клієнтами, але дуже навіть непогано продають, якщо вміти їх грамотно використовувати.
Адже не секрет, що у нас вже сформувалася певна прошарок людей, для яких соціальні мережі є, по суті, синонімом Інтернету. Ці люди годинами зависають у соцмережах, і використовують не тільки для розваг, а й для пошуку інформації та здійснення покупок.
Більшою мірою це, звичайно, відноситься, до найпопулярнішої в Рунеті соціальної мережі Вконтакте, яку використовують як дрібні приватні торговці, так і великі рітейлери.
Якщо головною метою спільноти Вконтакте є продажу, то перше питання, яке виникає, - яким чином організувати вітрину товарів в співтоваристві. Завдання вивантаження товарів магазину в групу Вконтакте - це джерело головного болю для адміністраторів. Адже якщо товарів дуже багато (допустимо, кілька тисяч), то завантажувати їх все вручну - дуже складно і довго за часом. Але завантажити - це півсправи, а адже потрібно ще регулярно оновлювати інформацію про зміну цін, наявності на складі і т.п., але це бачиться взагалі нездійсненним завданням.

У цій статті, я хочу розповісти про сервіс, який назавжди вирішує проблему розвантаження товарів з інтернет-магазину в альбоми Вконтакте. Цей сервіс називається B2B.FileCloud і дозволяє здійснити вивантаження товарів Вашого магазину в автоматичному режимі. Більш того, програма регулярно моніторить будь-які зміни карток товару в інтернет-магазині і оперативно вносить їх в альбоми з товарами Вконтакте. Для реалізації цих завдань B2B.FileCloud використовує файл Яндекс.Маркет (YML-файл), який являє собою XML-фід з Вашими товарами. Сьогодні більшість інтернет-магазинів мають такі YML-файли і активно їх використовують у своїй роботі. Якщо ж Ви ще не знаєте, що таке YML-файл, і як його використовувати, рекомендую почитати цей матеріал https://help.yandex.ru/partnermarket/yml/about-yml.xml

Почати працювати з B2B.FileCloud дуже просто, це не зажадає від Вас якихось особливих технічних навичок і не займе багато часу.
після швидкої реєстрації в системі , Ви будете перенаправлені в адмін-панель, де в першу чергу необхідно підключити Ваш магазин (можна підключити декілька магазинів). При підключенні Вам необхідно буде ввести назву магазину і посилання на згаданий вище YML-файл.

Наступним кроком буде прив'язка аккаунта адміністратора спільноти Вконтакте до сервісу B2B.FileCloud. Для цього перейдіть в розділ Облікові в верхньому меню та натисніть Додати.

Для цього перейдіть в розділ Облікові в верхньому меню та натисніть Додати

Зауважте, що для того, щоб прив'язати аккаунт Вконтакте, Вам потрібно бути залогіненним під ЕІМ аккаунтом в поточному браузері. При підключенні аккаунта з'явиться спливаюче вікно, в якому потрібно буде надати додатком дозвіл постити від імені адміністратора. Це потрібно для того, щоб B2B.FileCloud можуть завантажити фото в альбоми вашої групи Вконтакте.

FileCloud можуть завантажити фото в альбоми вашої групи Вконтакте

Після цього - потрібно повернутися в розділ Магазини та натиснути навпроти вашого магазину кнопку «Налаштувати». На сторінці, Ви можете налаштувати різні режими публікації фотографій в альбомах Вконтакте.

На сторінці, Ви можете налаштувати різні режими публікації фотографій в альбомах Вконтакте

Сервіс B2B.FileCloud надає два методи публікації на вибір.

FileCloud надає два методи публікації на вибір

У разі вибору методу завантаження «Альбом», всі фотографії з Вашого YML-файлу будуть завантажуватися в один альбом Вашого спільноти. Ви можете призначити, в який саме, в випадаючому списку.

Ви можете призначити, в який саме, в випадаючому списку

У разі ж вибору методу публікації «Категорія» програма сама створить сітку альбомів грунтуючись на структурі Вашого сайту та завантажить в кожен альбом фотографії відповідної категорії.
Нижче на сторінці Ви можете вибрати, яку інформацію про товар потрібно завантажувати в фотоальбоми. Тут є сім полів, але зверніть увагу на те, що у Вконтакте є обмеження на опис товарів у 255 символів, тобто якщо у Вас досить великі опису, то вони можуть не поміститися. Тому рекомендую вивантажувати не більше 3-х найважливіших полів, наприклад - «Назва», «Ціна» і «Посилання».

Тому рекомендую вивантажувати не більше 3-х найважливіших полів, наприклад - «Назва», «Ціна» і «Посилання»

В принципі це - основні настройки. Тут можна також вибрати кодування завантажується yml-файлу, якщо вона у вас відрізняється від utf-8. Не забудьте також вибрати необхідний id аккаунта адміністратора спільноти в «Аккаунт в соц.сети» і групу, в яку необхідно вивантажувати фотографії з магазину на цій сторінці.

сети» і групу, в яку необхідно вивантажувати фотографії з магазину на цій сторінці

Після того, як всі налаштування внесені - натискаєте «Зберегти» і переходите в розділ «Розклад». Тут навпаки Вашого магазину натискаєте «Редагувати» і налаштовуєте час, в яке програма буде здійснювати моніторинг змін в магазині і оновлення Ваших альбомів з товарами Вконтакте.

Тут навпаки Вашого магазину натискаєте «Редагувати» і налаштовуєте час, в яке програма буде здійснювати моніторинг змін в магазині і оновлення Ваших альбомів з товарами Вконтакте

Готово! Ви додали Ваш магазин і тепер у вказаний Вами час каталог товарів вивантажуватиметься з Вашого інтернет-магазину в співтовариство Вконтакте.
У розділі Звіти Ви можете дізнатися те, як в останній раз (виходячи з розкладу) пройшла вивантаження (час і успішність).

Як бачите - все досить просто! Тепер поговоримо про тарифи.
B2B.FileCloud оплачується на основі щомісячної підписки, і має кілька тарифних планів, в залежності від кількості товарів, які Ви плануєте вивантажувати.

Це дуже вигідно, оскільки за місяць-другий Ви зможете оцінити, чи виправдовує себе вивантаження товарів в співтовариство. Однак я впевнений, що якщо Ви активно займаєтеся своїм співтовариством Вконтакте, цей сервіс не просто буде окупатися, а серйозно збільшить продажі і дохід. Якщо Ви все ж сумніваєтеся, то є і безкоштовний тріал, з можливістю вивантаження до 100 товарних позицій.

Так що, якщо Ви продаєте товари через інтернет магазин і до сих пір не використовуєте Вконтакте для збільшення продажів, дуже рекомендую Вам почати робити це вже зараз за допомогою B2B.FileCloud. Детальніше ознайомитися з цим сервісом Ви можете за посиланням https://b2b.filecloud.me/ .

Якщо ж Вам потрібна допомога в просуванні в соціальних мережах, звертайтесь до мене і підписуйтесь на оновлення блогу по цій темі.

Поділіться з друзями