Донецкий техникум промышленной автоматики

Як завантажити всю музичну бібліотеку на iPhone і iPad

Незважаючи на те, що Apple запропонувала користувачам сервіс для прослуховування музики і радіо, іноді з'являється бажання повернутися до своєї медіа-бібліотеці на комп'ютері та прослухати її під час поїздки на iPhone, або iPad

Незважаючи на те, що Apple запропонувала користувачам сервіс для прослуховування музики і радіо, іноді з'являється бажання повернутися до своєї медіа-бібліотеці на комп'ютері та прослухати її під час поїздки на iPhone, або iPad.

Щоб не повертатися до старого прийому, не шукати кабель і не підключати iOS-гаджет до комп'ютера, синхронізуючи бібліотеку через iTunes, пропонуємо кілька простих способів завантаження музики через Apple Music і медіа-бібліотеку iCloud.

Щоб завантажити всю медіа-бібліотеку для оффлайн-прослуховування, використовуючи запропоновані нами способи, ви повинні оформити підписку на Apple Music і активувати медіа-бібліотеку iCloud.

Завантаження по одному треку з Apple Music

Найпростішою, але найбільш витратною за часом і силам, є завантаження пісень безпосередньо з Apple Music по одному треку за раз. Цей спосіб може підійти тільки тим, у кого дуже мало музики в Apple Music, або коли хочеться завантажити нову вподобану композицію. В іншому випадку, бібліотеку, в якій кілька сотень, або тисяч треків, ніхто по одній пісні не переносить.

Звичайно, будь в Apple Music одна велика кнопка для завантаження всієї бібліотеки, було б куди простіше. Однак, поки Apple не реалізувала таку можливість, пропонуємо більш простий спосіб.

Завантаження всієї музичної колекції за допомогою медіа-бібліотеки iCloud

Цей спосіб хороший тим, що за допомогою медіа-бібліотеки iCloud створюється «розумний» плейлист, який оновлюється кожного разу, коли ви додаєте новий трек в бібліотеку.

Для того, щоб налаштувати завантаження всієї колекції музики на iPhone і iPad, потрібно виконати всього кілька нескладних маніпуляцій:
Відкрийте iTunes на комп'ютері і перейдіть у вкладку «Бібліотека». У вікні з'являться всі пісні і музичні композиції, завантажені на комп'ютер, а також панель управління зліва.
В панелі управління викликаємо контекстне меню на пункті «Музичні плейлисти» і натискаємо «Новий смарт-плейлист ...».
Для того, щоб налаштувати завантаження всієї колекції музики на iPhone і iPad, потрібно виконати всього кілька нескладних маніпуляцій:   Відкрийте iTunes на комп'ютері і перейдіть у вкладку «Бібліотека»
У новому діалоговому вікні можна буде задати різні правила формування списку, вказавши максимальний розмір плейлиста, або кількість треків.
У цьому ж вікні потрібно обов'язково встановити одне правило, згідно з яким в плейлист додадуться всі треки, довжиною понад 1 секунди. Для цього в списку правил потрібно вибрати «Тривалість», «більше» і вручну вписати в третю сходинку «00:01».

Всі інші умови формування списку можна вибирати на свій смак.
Щоб завершити формування плейлиста, натискаємо «ОК».
Після цього в iTunes відкриється створений плейлист, якому можна присвоїти будь-яку назву.

Далі відкриваємо додаток Музика на iPhonе або iPad, заходимо у вкладку «Бібліотека» і вибираємо «Плейлисти».
Якщо у вас була активована медіа-бібліотека iCloud, то новий плейлист з'явиться в списку автоматично. Поруч з назвою плейлиста з'явиться значок завантаження з хмари, натиснувши на який можна завантажити на пристрій всю медіа-бібліотеку.
Тут потрібно врахувати, що чим більше пісень буде додано до списку відтворення, тим довше буде проходити завантаження.
Редакція iG підготувала для вас спецпроект про iPhone 7 Plus в кольорі «Чорний Онікс». За посиланням красива верстка, цікаві тексти і гарячі фотографії: https://iguides.ru/main/special/iphone7plus_desire/ Подивися сам і поділися проектом з друзями!