Донецкий техникум промышленной автоматики

Як створити логотип юридичної компанії: рекомендації і поради

 1. 1. Логотипи юридичних компаній - якими вони повинні бути?
 2. 2. Яку вибрати іконку
 3. 3. Як вибрати колір логотипу
 4. 4. Який шрифт підійде логотипу юридичної фірми
 5. 5. Трохи корисних порад

1. Логотипи юридичних компаній - якими вони повинні бути?
2. Яку вибрати іконку
3. Як вибрати колір логотипу
4. Який шрифт підійде логотипу юридичної фірми
5. Трохи корисних порад

Більшість логотипів юридичних фірм досить консервативні і розроблені, в основному, з використанням класичних шрифтів і стриманих колірних комбінацій. Але нові фірми відкриваються щороку, конкуренція зростає, тому все наполегливо працюють над тим, щоб виділитися з натовпу і отримати більше клієнтів.

1. Логотипи юридичних компаній - якими вони повинні бути?

Ми підготували кілька рекомендацій, які варто тримати в голові, створюючи логотип для своєї юридичної фірми. Логотип повинен бути:

 • Простим. Простота дуже важлива. Ефективні логотипи - ті, в основі яких проста ідея.
 • Запам'ятовується. Прості лого запам'ятовуються. Логотип не завжди повинен описувати, що робить ваша фірма. Ви коли-небудь бачили виробника взуття із зображенням взуття в якості свого лого? Звичайно, дуже часто зустрічаються логотипи з молотками, вагами і подібними правовими елементами. Але ви можете придумати і щось інше. При використанні іконок приділяйте увагу тим, які могли б існувати і без назви. Це дозволить вам використовувати іконку в якості окремого зображення, може стане в нагоді для рекламних матеріалів наприклад.
 • Універсальним. Не забудьте про те, що юридична фірма використовує лого на візитках, бланках, канцелярському приладді, білбордах. Тому, переконайтеся, що логотип буде відмінно виглядати в різних розмірах. Те ж саме можна сказати і про колір. Лого повинен добре виглядати, як в кольоровому варіанті, так і в ч / б.
 • Поза часом. Створіть такий логотип, який буде виглядати відмінно і працювати на вас і через 5, 10 років.

Онлайн-сервіс Logaster і наведені нижче рекомендації допоможуть вам створити відмінний, ефективний логотип юриста всього за кілька хвилин.

2. Яку вибрати іконку

Область права має багато галузей. В основному юристи і юридичні фірми мають певні спеціалізації і, відповідно, орієнтовані на конкретну аудиторію. Лого може підкреслити ваші основні кваліфікації і дати зрозуміти, з чим працює ваша фірма - податковим, корпоративним, аграрним правом, фармацевтика, охороною здоров'я, нерухомістю, будівництвом, кримінальним правом, банкрутством, займається судовою практикою і ін.

Основними елементами для логотипу юридичної фірми можуть бути впізнавані іконки правосуддя - ваги, молот, Феміда. Або ж зображення з колонами, абстрактні іконки, красиво оформлена абревіатура назви фірми.
Основними елементами для логотипу юридичної фірми можуть бути впізнавані іконки правосуддя - ваги, молот, Феміда

Юридична компанія, юрист, адвокат також можуть використовувати і інші іконки для лого, які безпосередньо не пов'язані з цією сферою діяльності. Наприклад, адвокат William T. Bly використовував компас, як основний елемент свого логотипу.

Головне, що потрібно пам'ятати при виборі іконки, це те, що вона повинна підтримувати загальний імідж фірми, а також бути такою, що запам'ятовується.

За допомогою онлайн-сервісу Логастер ви можете підібрати необхідну іконку для логотипу юриста, вибравши категорію «Право, Економіка».

За допомогою онлайн-сервісу Логастер ви можете підібрати необхідну іконку для логотипу юриста, вибравши категорію «Право, Економіка»

Як результат, сервіс згенерує релевантні для вас логотипи. Ви можете вибрати той, який підходить вам більше всього. Або ж, можна скористатися пошуком іконок, якщо ви визначилися з тим, який елемент ви б хотіли бачити в вашому лого.

Або ж, можна скористатися пошуком іконок, якщо ви визначилися з тим, який елемент ви б хотіли бачити в вашому лого

Ключові слова для пошуку іконки: суд, закон, ваги, молоток, адвокат, будівля, влада, уряд, захист, безпеку, і т.д.

3. Як вибрати колір логотипу

Більшість компаній в цій ніші віддають перевагу темним, суворим і стриманим колірним комбінаціям. Найпопулярнішим кольором для юридичної компанії є синій, і неспроста - він викликає відчуття довіри, впевненості, стабільності, надійності, міцності, професіоналізму. Також використовуються такі кольори, як зелений, сірий, чорний, коричневий, темний червоний, рідше - помаранчевий.
Більше про значення кожного кольору можна дізнатися тут .

Використовуючи онлайн-сервіс Logaster, можна вибрати кращі колірні схеми на другому кроці створення логотипу, натиснувши на кнопку «Змінити параметри».

Використовуючи онлайн-сервіс Logaster, можна вибрати кращі колірні схеми на другому кроці створення логотипу, натиснувши на кнопку «Змінити параметри»

Також можна вказати Нех-код кольору, який вам підходить найбільше. Для цього досить вставити його до відповідного рядка на етапі редагування лого.

Для цього досить вставити його до відповідного рядка на етапі редагування лого

4. Який шрифт підійде логотипу юридичної фірми

Шрифт в лого для юридичної фірми є одним з основних елементів. Запитайте самі себе, що ви хочете розповісти і які відчуття передати своїм клієнтам. Кращі шрифти для того, щоб викликати почуття довіри, сили і професіоналізму - класичні стилі Serif.
Прості сучасні шрифти виглядають більш "чистими", так як в них не використовуються зарубки, як в класичних шрифтах, а лінії більш плавні. Вони також можуть бути доречними для вашого логотипу.
Намагайтеся уникати використання незвичайних, химерних, нерозбірливих шрифтів.

Якщо ви хочете включити слоган в лого вашої фірми, можна використовувати курсив, щоб виділити назву від супроводжує її фрази, або ще один шрифт, але тільки, якщо він гармонійно поєднується з основним.

Основні рекомендації по вибору шрифту:

1. Читабельність. Для юридичної фірми важливо, щоб шрифт був простим і читабельним в будь-якому розмірі - від візитної картки до білборда.
1
2. Гармонія. Шрифт повинен гармоніювати з іконкою, великі шрифти поєднуються з масивними іконками, і навпаки.

3. Відсутність дрібних деталей. Уникайте надлишку завитків і зарубок, інакше ніхто не зможе прочитати назву вашої компанії.

Онлайн-сервіс Logaster дозволяє змінити шрифт на етапі редагування.

Онлайн-сервіс Logaster дозволяє змінити шрифт на етапі редагування

Рекомендовані шрифти для логотипу юридичної фірми: Montserrat, Cantarell, Roboto, Dosis.

5. Трохи корисних порад

 • Використовуйте один-два шрифту. Не перевантажуйте логотип безліччю написів і шрифтів, інакше він не буде викликати довіри до вашої компанії, так як буде виглядати непрофесійно.

Не перевантажуйте логотип безліччю написів і шрифтів, інакше він не буде викликати довіри до вашої компанії, так як буде виглядати непрофесійно

 • Кольорова гамма. Не використовуйте всі кольори веселки, особливо для логотипу юриста або адвоката, дотримуйтеся тих колірних рекомендацій, які ми розглянули раніше. Якщо доречно, додайте яскравий акцент, але не використовуйте більше трьох-чотирьох кольорів або відтінків.

Якщо доречно, додайте яскравий акцент, але не використовуйте більше трьох-чотирьох кольорів або відтінків

 • Без зайвих деталей. Не використовуйте додаткових елементів, ви ризикуєте зробити його незрозумілим. Логотип повинен бути простим, таким, що запам'ятовується, впізнаваним. Досить іконки, назви фірми, і, в деяких випадках, лаконічного слогана.

Досить іконки, назви фірми, і, в деяких випадках, лаконічного слогана

 • Простір. Залиште достатньо вільного місця навколо логотипу, дайте йому "дихати".

Залиште достатньо вільного місця навколо логотипу, дайте йому дихати

 • Збережіть лого в векторному форматі.

Створення логотипу для юридичної фірми може здатися складним завданням, але для цього не потрібно згортати гори
Створення логотипу для юридичної фірми може здатися складним завданням, але для цього не потрібно "згортати гори". Дотримуючись всіх рекомендацій, викладених в цій статті, і з відповідальним підходом до цього процесу, можна отримати відмінний лого, який допоможе вам залучити клієнтів і виділитися на тлі конкурентів.

Онлайн-сервіс Logaster здатний значно спростити процес створення логотипу юридичної фірми. Спробуйте створити логотип прямо зараз.

створити логотип

Подивіться приклади готових лого юристів, адвокатів і компаній в галереї.
Подивіться приклади готових лого юристів, адвокатів і компаній в галереї

Статті по темі:

1. Логотипи юридичних компаній - якими вони повинні бути?
1. Логотипи юридичних компаній - якими вони повинні бути?
Ви коли-небудь бачили виробника взуття із зображенням взуття в якості свого лого?