Донецкий техникум промышленной автоматики

АГС тепер обнуляє ТИЦ, Яндекс закрив рейтинг блогів, Google розповів про відмінності 404 і 410 відповідей сервера

 1. ТОП 10 цікавинок в блогосфері:

АГС мутував: замість виключення з індексу - обнулення тІЦ АГС мутував: замість виключення з індексу - обнулення тІЦ. Яндекс в своєму щоденнику для вебмайстрів повідомив про зміни в роботі алгоритму АГС. Як відомо, даний алгоритм орієнтований на виявлення сайтів з мало корисним контентом, створених для продажу посилань. Тепер замість виключення сторінок таких сайтів з пошуку їм буде припинений тИЦ. Нововведення поширюється і на сайти, виявлені алгоритмом раніше.
Експерти вважають, що дана новина має позитивну сторону для творців MFA-сайтів низької якості. Адже сторінки цих сайтів будуть залишатися в індексі, а значить, ймовірність залучення трафіку зберігається. І ТИЦ вебмайстрів в такому контексті абсолютно не цікавить.

Яндекс закрив Рейтинг Блогів. Час розквіту блогосфери пройшло, її місце зайняли соціальні мережі. І Пошук по блогах вже кілька років залишається незатребуваним, а дані на сервісі давно відображаються не коректно. Яндекс прийняв рішення закрити рейтинги блогерів і блогхостингу, а також кнопки, що показують на сторінках блогів кількість читачів. Чи збережеться лише пошукова функціональність, доступна на головній сторінці Пошуку по блогах.


Як GoogleBot обробляє у видачі сторінки з помилками 410 і 404? Чи правда, що пошукові роботи Google по-різному ставляться до сторінок, які віддають коди відповіді сервера HTTP 404 Not Found і 410 Gone?

За словами Метта Каттса, який з цього приводу записав черговий відеоурок, обидва коди стану HTTP сигналізують про недоступність сторінки або документа. При цьому помилка 410 вказує на те, що викликана URL назавжди видалено з сервера, а 404 не має точного визначення, чи зникла сторінка назавжди або вона з'явиться в майбутньому. Тому, отримавши від сервера код відповіді 404, пошуковий робот не маркує сторінку в результатах видачі як віддалену протягом доби, а виявивши 410 Gone, позначає сторінку як віддалену миттєво. У будь-якому випадку, через деякий час, GoogleBot знову звертається до сторінці і перевіряє ще раз її на предмет будь-якого збою на сервері.

Метт Каттс розвінчує міфи. Метт Каттс вирішив поділитися своїми думками щодо найчастіших на сьогоднішній день помилок сео-фахівців.

 • Існує думка, ніби всі нововведення, які Google вносить в свої алгоритми, робляться заради того, щоб ще більше заробити на рекламі. Насправді ж (на думку Каттса), головна мета всього нового - зробити видачу якомога більше корисної для користувача.
 • Другий міф - це віра в те, що існують методи чорної оптимізації, невідомі Google. В Інтернеті продається безліч підручників і тим, що дозволяють знайти лазівки і заробити грошей. На доказ того, що всі такі пропозиції більш ніж сумнівні, Метт Каттс призводить довід: "Якщо хтось дійсно знає, як знайти таку лазівку, то не стане ділитися звий знахідкою. Він просто буде сам заробляти на своєму знанні, не ризикуючи давати поради на сумнівних форумах ".

Також Метт Каттс нагадав, що з деяких пір Google негативно ставиться до розміщення статей з посиланнями в директоріях статей і до гостьового блогінгу. Застосування подібних тактик буде давати швидше негативний ефект.
В кінці відео-уроку - традиційне нагадування Метта фахівцям про корисність якісного і оригінального контенту.

Бета системи діагностики від GA. Google Analytics запустив бета-версію нової системи діагностики. Analytics Diagnostics здатна автоматично відстежувати дані облікового запису в Google Analytics і знаходити проблеми і недоліки в налаштуваннях, щоб в подальшому їх можна було виправити.
Нова система діагностики вміє знаходити пропущені або неправильно написані теги GA, що суперечать один одному фільтри, і багато іншого.
Повноцінний запуск Analytics Diagnostics планується відразу ж, як тільки в неї будуть внесені правки за результатами тестування. Поки ж, кожен може спробувати систему в дії, залишивши заявку в спеціальній формі .

Facebook покращує алгоритм проти спамних постів. Соціальна мережа Facebook знову обновила алгоритм ранжирування новин в стрічці. Розробники поставили перед собою завдання зменшити кількість спаму в News Feed. Антиспам-алгоритм не упустить з виду такі типи постів:

 • публікації, створені з метою «лайк-бейтінга», коли в самій публікації міститься заклик поставити Like;
 • дубльовані публікації, що завантажуються з одного і того е аккаунта;
 • пости, які містять спам-посилання.

Потрапити на Яндекс.Острова стало легше. Острови Яндекса стали доступні більшій кількості сайтів. як оголосила команда сервісу, відтепер для потрапляння в оновлений пошук не потрібно показника тИЦ, рівного 200 і вище. Необхідно лише не менше 100 переходів в тиждень, на підготовлені для Яндекс.Островов сторінки.

Яндекс. XML оновився. команда пошуку повідомила про нововведення, внесених в Яндекс.XML. У сервісі оновився не тільки інтерфейс, але і спектр функціональних можливостей.
По-перше, додані структуровані поля з можливістю вказівки необхідних параметрів для більш легкого і зручного тестування налаштувань. А запит тепер можна робити не тільки POST, але і GET.
Значно зручніше стала передача лімітів, а попередні власники видно відразу.
У статистиці стали відображатися популярні запити.
При підписці на повідомлення тепер можна вибрати не тільки тип приходять повідомлень, а й їхню мову.

ТОП 10 цікавинок в блогосфері:

 1. Кейс по виведенню сайту з-під фільтра Google Panda на Aweb.ua
 2. Як обійти конкурентів в кризу - На Дошці - випуск № 74 , Блог Seoprofy
 3. Скасування посилання ранжирування в Яндекс. Погляд з-за бугра - стаття Siteclinic.ru
 4. Підвищення конверсії та ефективності сайтів без витрат (11 лекцій) - кейси на Shopolog.ru
 5. Види природних посилань і природна посилальна маса - стаття в блозі Сосновського
 6. Клієнтське SEO: 13 проблем, з якими ми постійно стикаємося в своїй практиці - стаття на Texterra.ru
 7. 19 метрик інтернет-маркетингу для успішного бізнесмена - стаття на Aweb.ua
 8. Кейс про те, як конвертується запит SEO в Google.com - стаття на Devaka.ru
 9. Докладне керівництво по теггінг-кампанії в Google Analytics в блозі Seolib
 10. Негативний SEO - як захистити свій сайт? - стаття на Searchengines.ru

Відео сьогодні від Ренда Фишкина про те, яка із стратегій краще Контентний маркетинг або Лінкбілдінг:

Як GoogleBot обробляє у видачі сторінки з помилками 410 і 404?