Донецкий техникум промышленной автоматики

Аеропорт "Одеса" провів ребрендинг і представив новий логотип

Міжнародний аеропорт "Одеса" провів масштабний ребрендинг і сьогодні представив новий ЛОГОТОП і фірмовий стиль.

Про це повідомляється на сайті аеропорту.

"Один з найбільших аеропортів України, Міжнародний аеропорт Одеса (ODS) представив новий бренд. Розробкою візуального стилю і нейминга займалася креативна компанія Fedoriv", - йдеться в повідомленні.

Міжнародний аеропорт Одеса провів масштабний ребрендинг і сьогодні представив новий ЛОГОТОП і фірмовий стиль

Розробники відзначили, що прагнули передавати дух міста - морського, яскравого, космополітичного і дружнього. Ці якості втілилися в новий бренд аеропорту. Основою комунікації став образ матері - гостинній і рідний, як і сама Одеса . Це місто, яке об'єднує сотні культур і гостинно відкриває світ для кожного, - тому гостей зустрічає слоган «Мир вам!», Написаний на семи мовах. Він також став основою графічного патерну. Побачити його можна по засланні .

Побачити його можна по   засланні

Як відзначили в прес-службі аеропорту, зараз тут готуються до відкриття нового міжнародного терміналу площею понад 30 тис. Кв.м, що дорівнює п'яти футбольним полям. Термінал зможе обслуговувати тисячу пасажирів на годину і близько 3 млн пасажирів на рік. За швидкість, комфорт і якість обслуговування відповідатимуть чотири телескопічних трапа для висадки та посадки і 1300 місць для паркування. У планах - співпраця з 23 авіакомпаніями, які будуть виконувати прямі рейси з Одеси по 30 напрямам.

Читайте також: Інвестиції в регіональні аеропорти: Омелян сподівається на допомогу Світового банку

Міжнародний аеропорт «Одеса» входить до трійки найбільших аеропортів України. Він пов'язаний повітряними лініями з багатьма містами України, а також з країнами СНД, Західної Європи, Азії та Африки. В останні роки річний пасажиропотік аеропорту перевищив позначку в мільйон пасажирів.

Аеропорт здатний приймати повітряні судна коду 4D і нижче, а також вертольоти всіх типів.