Донецкий техникум промышленной автоматики

Adobe Premiere Pro CS3 Beta


Корпорація Adobe Systems завжди притримувала інформацію про нові версії продуктів, до виходу самих продуктів на ринок. Одночасно з програмними продуктами, виходили відео уроки від Total Training, Lynda.com, т. Е. Програми не тільки довго тестувалися, але по ним встигали зробити комерційні відео уроки. Дуже вузьке коло тестерів програм, сильно обмежує можливості групи розробників продуктів. Але після поглинання компанії Macromedia, політика Adobe Systems в цьому напрямку змінилася.

Був створений сайт Adobe Labs ( http://labs.adobe.com ), Де стали викладати бета версії деяких продуктів компанії. До 27 березня, коли відбувся анонс нової лінійки продуктів Adobe Systems, з сайту Adobe Labs, вже було завантажено: більш 300.000 дистрибутивів Adobe Photoshop CS3 і більш 100.000 Adobe Soundbooth. На даний момент програма Adobe Soundbooth, яка прийшла на заміну в відео наборах, професійного звукового редактору Adobe Audition, представлена ​​версією beta 3. І це при тому, що програма буде дебютувати влітку 2007року, а з огляду на що, наприклад Adobe Premiere Pro 2.0, за все час жодного разу не оновлювалася, прогрес на обличчя. Зворотній зв'язок розробників програм з великою кількістю реальних користувачів, за допомогою форуму на ресурсі Adobe Labs, повинна позитивно позначитися на якості фінальних релізів.

Після невеликої реєстрації на сайті Adobe Labs, ви зможете завантажити дистрибутив Adobe Premiere Pro CS3 Beta, обсяг архіву становить приблизно 700 МБ. Доступно два архіву для Mac і Windows версій, які мають ряд відмінностей. На даний момент немає обмежень на завантаження програми і часу її використання, не потрібно також отримувати серійний номер (програма Adobe After Effects CS3 Professional, без введення серійного номера, працює тільки 2 дня).

Обмеження Beta версії програми Adobe Premiere Pro CS3:

 • немає підтримки захоплення відео, редагування і експорту в HDV форматі;
 • немає підтримки імпорту і експорту MPEG-2, H.264, MP3-файлів;
 • AAC і AAC + звукові файли не можуть бути експортовані;
 • заблокована команда Edit in Soundbooth.

Також в складі набору немає програм Adobe Encore CS3 і Adobe OnLocation CS3, яка призначена тільки для Windows платформи. Програма OnLocation CS3 це direct-to-disk менеджер відео з підтримкою DV / HDV IEEE1394 відеокамер. Це добре зарекомендував себе продукт Serious Magic DVRack, який дістався Adobe, після покупки компанії Serious Magic.

В даному огляді буде розглянута Beta версія програми Adobe Premiere Pro CS3, для платформи Windows. Новий інтерфейс інсталятора програми Adobe Premiere Pro CS3, однотипний для всієї лінійки продуктів CS3. При установці програми, ви побачите великий список пропонованих до установки компонентів. Якщо у вас стоїть вже якийсь продукт з нової лінійки, наприклад Adobe Photoshop CS3, то список активних компонентів значно зменшується.

Після установки програми Adobe Premiere Pro CS3, створіть ярлик на Робочому столі і запускайте програму. Новий дизайн заставок - виконаний в дусі мінімалізму.

У списку Available Presets - з'явилася нова папка Mobile & Devices. Компанія Adobe, вирішила не упускати велику армію користувачів портативних пристроїв, і впровадила підтримку мобільних форматів в програму Adobe Premiere Pro CS3. Незрозуміло навіщо потрібен імпорт даних форматів, при наявності спеціальної програми для домашніх користувачів Adobe Premiere Elements.

Значно розширено список команд, до яких можна застосовувати комбінації гарячих клавіш. Перероблено вікно Keyboard Customization, в випадаючому списку, замість пункту Window, тепер пункт Panels, обраний пункт у випадаючому списку, тепер позначається галкою.

Активний в даний момент пункт, виділяється смужкою НЕ синього, а сірого кольору.

Додані наступні команди:

Application> Files> Import Clip Note Comments ...
Application> Files> Export> Export to Encore ...
Application> Files> Export> Export to EDL ...

Були вилучені комбінації гарячих клавіш у команд Export> Movie / Frame / Audio - при бажанні ви можете самостійно їх ввести, так як на даний момент, вони не закріплені ні за однією з команд (Ctrl + M, Ctrl + Shift + M, Ctrl + Alt + Shift + M).

Прибрано розділ Application> Files> File Info for ...

Замість команди Application> Edit> Edit in Adobe Audition, додано розділ Application> Edit> Edit in Adobe Soundbooth з трьома командами Edit Source File, Render and Replace, Extract Audio.

Прибрано команди в розділі Application> Sequence Export for Clip Notes і Import Clip Notes Comments, так як вони як правило не так часто використовуються і немає сенсу, під них створювати комбінації гарячих клавіш.

Зміни відбулися і в закладці Marker:

Все, що пов'язано було з DVD маркерами, тепер пов'язано з програмою Encore. Скасовано команда Auto-Generate DVD Markers ...

Збільшено кількість палітр в розділі Windows, які можна робити активними за допомогою гарячих клавіш.

Додані нові комбінації клавіш:

 • Shift + 1 Project
 • Shift + 2 Source Monitor
 • Shift + 3 Timelines
 • Shift + 4 Program Monitor
 • Shift + 5 Effect Controls
 • Shift + 6 Audio Mixer
 • Shift + 7 Effects

Тепер з'явилася можливість виділяти лінійку часу з клавіатури, а повторне натискання комбінації дозволяє перемикатися між послідовностями. Це дуже сильно допомагає в роботі, і цієї команди не вистачало в програмі Adobe Premiere Pro 2.0.

Команда Match Frame тепер виконується не по натискання клавіші Т, а при натисканні на клавішу М.

Змінилися комбінації програвання відео на лінійці часу Play from CTI to Out Point - Ctrl + Space (замість Alt + Space), Play In to Out Preroll / Postroll - Shift + Space (замість Ctrl + Alt + Space).

З цього розділу були видалені ще два пункти Trim - вікно Trim тепер викликається не комбінацією клавіш Ctrl + T (ця комбінація закріплена за командою створення титрів), а при натисканні на клавішу Т, команда виклику Trim Monitor, перенесена в розділ Windows. І за непотрібністю видалена команда перемикання між вікнами Source / Program Toggle Source / Program View (Ctrl + ~). Як згадувалося вище, за активність Source / Program Monitor, тепер відповідають комбінації клавіш Shift + 2 / Shift + 4.

Як і раніше, щоб переміститися в початок і кінець виділеного кліпу, потрібно робити зайві кроки, розробники так і не додали прямих команд. Спочатку, встановлюєте точки входу / виходу, досить просто натиснути на клавішу / і далі для переміщення між точками In / Out Point, натисніть на клавіші Q (точка входу) і W (точка виходу). Для зняття виділення натисніть на клавішу G.

Судячи з офіційної форуму, розробники програми в курсі проблеми, але рішення цього питання досі не запропоновано ... У розділі Panels відсутній пункт, пов'язаний зі створенням DVD DVD Layout Window.

Змінилися комбінації «зашиті» клавіш в закладці Audio Mixer Panel (Window) Menu.

Вилучена комбінація клавіш, привласнена команді Panels> History Panel> History Panel Menu> Clear History (Ctrl + H).

Команди за викликом палітр Multi-Camera Monitor і New Reference Monitor (в CS3 - Reference Monitor), були перенесені в закладку Application> Window.

Додана нова команда Panels> Project Panel> Open in Source Monitor. За допомогою цієї команди ви зможете, виділений кліп в Project Panel відкрити у вікні Source Monitor (у версії 2.0 це можна було зробити, вибравши команду зі списку через праву кнопку миші, або зробивши подвійний клік мишею на виділеному кліпі).

Додано ряд нових можливостей в Project Panel і перше, що звертає на себе увагу, це сервіс Find. Пошук можна здійснювати за великою кількістю параметрів. Як приклад вбиваємо ім'я файлу, в полі Find і отримуємо в списку - шуканий файл. Для повернення до вихідного стану відображення списку кліпів, натискаємо в поле Find: на значок Х.

Дуже багатьом користувачам не вистачало можливості, розділити папки і кліпи в панелі Project. Раніше, організація роботи з папками, залишала бажати кращого. Розробники програми, вирішили виправити ситуацію і запропонували три варіанти роботи з папками. Створюєте нову папку (Ctrl + /), розміщуєте в ній кліпи. І при подвійному натисканні мишею по значку папки в списку панелі Project, відкриється автономне вікно Project з кліпами з обраної папки. З цим вікном ви можете проводити маніпуляції, як і з будь-якою іншою панеллю інтерфейсу.

Є можливість змінити порядок дій при подвійному натисканні мишею по папці в панелі Project. Виконуєте команду Edit> Preferences> General та в новому розділі Bins, зі списку вибираєте інший пункт. За замовчуванням, йде наступний порядок Open in new window - при подвійному натисканні на папці, її вміст відкриється в автономному вікні. Open in place - подвійний клік + Ctrl, папка відкриється в тій же закладці. Open new tab - подвійний клік + Alt, папка відкриється в новій закладці.

Також у властивостях, з'явився ще один додатковий розділ Edit> Preferences> Audio> Source Channel Mapping.

У пункті Default track format ви можете вибрати 4 значення зі списку. За замовчуванням варто пункт Use File, т. Е. Якщо ви імпортуєте файл зі стереозвуком, то обрана доріжка, буде стерео, якщо для стерео файлу, ви виберете пункт Mono, то файл буде автоматично розбитий на дві звукові моно доріжки.

Змінився дизайн допоміжних панелей, як приклад New Sequence (Ctrl + N). Активне поле обрамляється синьою облямівкою, значення змінюються не стрілками вгору вниз, а повзунком. Обраний пункт у випадаючому списку, тепер позначається галкою. При натисканні кнопки, ви побачите білий колір підсвічування.

Додано 5 нових режимів відображення лінійки часу (як в програмі Adobe After Effects 7.0):

 • Undock Panel - витягти з контейнера, виділену послідовність;
 • Undock Frame - витягти з інтерфейсу, весь контейнер;
 • Close Panel - закрити виділену послідовність;
 • Close Frame - закрити контейнер з усіма послідовностями;
 • Maximize Frame / Restore Frame Size - розтягування лінійки часу на весь екран і повернення до початкових розмірів.

Ці команди не підтримуються гарячими клавішами. Як і у версії 2.0, доступні тільки два пункти Audio Units і Sequence Zero Point, для присвоєння їм гарячих клавіш.

З'явилася можливість заміни кліпу, зі збереженням його атрибутів. Чи застосовуєте до кліпу на лінійці часу фільтр.

Далі, є кілька способів заміни кліпу на лінійці часу, без втрати налаштувань. Можна замінити кліп з папки в панелі Project, або з вікна джерела (Source Monitor). Як приклад виділяєте кліп в списку панелі Project, далі виділяєте кліп на лінійці часу і виконуєте команду Clip> Replace With Clip> From Bin. Або просто, захоплюєте кліп в списку панелі Project, і утримуючи клавішу Alt, кидаєте його на цільовий кліп, на лінійці часу. Операція з клавішею Alt, справедлива і для вікна джерела Source Monitor.

Не змінилася ситуація з вкладеними послідовностями, раніше прораховані ефекти, вимагають нового перерахунку. Звичайно, можна використовувати комбінацію Ctrl + C / Ctrl + V, але це не вихід. Дивує завзятість розробників програми, яке гідно кращого застосування, обходити роками вимоги користувачів по ряду питань. Немає фонового відтворення відео, немає порізки кліпу на обраному треку (і це при тому, що ентузіасти, вже обійшли це обмеження, написавши відповідні утиліти), не можна переміщати виділення кліпу з клавіатури і т. Д. Все це обмежує роботу з клавіатури і позначається на швидкості виконання операцій.

Сюди додалися ще обмеження Beta версії програми, а саме у вкладеній послідовності, звукова доріжка - моно. Ті ж обмеження і на експорт звуку, доступний, тільки пункт - моно.

Також залишилася проблема з неточним обмеженням робочої області. Проблема навіть не в тому, що треба постійно робити зайві кроки, для точної ручної установки робочої області. Як правило, починаючі користувачі, помічають цю проблему, коли переглядають фільм (і це як можна здогадатися, відбувається не на контрольному моніторі) вже записаний на DVD диск. При обмеженні робочої області, наприклад справа (Alt +]) і при постановці індикатора поточного часу на стик (Page Down), на максимальному збільшення масштабу відображення лінійки часу (+), ви можете побачити, що захоплюється також кадр праворуч від стику. У підсумку на кінці кліпу, ви отримаєте непотрібний кадр.

Змінилося значення DVD маркера і його вікно налаштувань. Тепер це просто маркер Encore Chapter і він має один колір - синій. Також скасована команда Auto - Generate DVD Markers, яка автоматично розставляла маркери по заданих параметрах. Мабуть розробники не захотіли дублювати аналогічну команду в Encore DVD Timeline> Add Chapter Points at Intervals.

Були додані деякі команди, при роботі з вікнами і інтерфейсом. Крім уже згадуваного списку управління палітрами і контейнерами, який є навіть у вікна Trim (Т).

Додана важлива команда Windows> Workspace> Reset Current Workspace, яка повертає всі розміри змінених палітр, в первісний стан. Це також працює, якщо ви закрили якісь вікна або вносили інші зміни. Після виконання команди, з'явиться діалог, натисніть кнопку Yes.

Змінилися гарячі клавіші, які викликають пресети робочого простору програми Adobe Premiere Pro CS3 Alt + Shift + цифра.

Була скасована команда DVD Layouts. І додані пункти виклику палітри Capture, Multi-Camera Monitor, Reference Monitor, Trim Monitor, VST Editor. З приводу пункту Capture, не зовсім зрозуміле значення появи цієї команди, вона повністю дублює File> Capture (F5). Палітра VST Editor, може бути вбудована в загальний інтерфейс програми, а також може містити велику кількість закладок з вікнами налаштувань VST (Virtual Studio Technology) ефектів, що було недоступне в версії Adobe Premiere Pro 2.0.

Тепер що стосується ефектів. Очищення поля введення пошуку ефектів, тепер проводиться простим натисканням на значок Х.

З'явилася нова папка з пресетами Effects> Presets> Convolution Kernel. Дія ефекту Convolution Kernel: весь кадр ділиться на осередки. Кожна клітинка в сітці, може регулюватися окремо.

Додано 6 нових звукових ефектів Effects> Audio Effects> 5.1 / Stereo / Mono Chorus, DeClicker, DeCrackler, Flanger, Phaser, Spectral NoiseReduction.
Chorus - це моделювання звучання хору.

DeClicker - інструмент очищення звуку, видаляє клацання і скрипи.

DeCrackler - інструмент очищення звуку, видаляє тріск і різні види гудіння. Знижує наслідки амплітудних спотворень.

Flanger - створює ефект Flanging, він виходить при змішуванні основного сигналу з його кілька затриманої за часом копією, і час затримки постійно змінюється. Ефект Flanger дозволяє вам створювати подібний результат, трохи затримуючи і фазіруя сигнал в певних або випадкових інтервалах.

Spectral NoiseReduction - спектральний пригнічувач шуму.

В папці Effects> Video Effects> Adjust немає ефектів Brigtness & Contrast, Channel Mixer, Color Balance (переміщені в папку Color Correction), Posterize, Threshold.

В папці Effects> Video Effects> Blur & Sharpen немає ефектів Gaussian Sharpen, Radial Blur, Sharpen Edges. На превеликий жаль так і не доданий автономний ефект Motion Blur.

В папці Effects> Video Effects> Channel немає ефектів 3D Glasses, Cineon Converter (переміщений в окрему папку Effects> Video Effects> Utility).
Папка Effects> Video Effects> Color Correction, зросла до великих розмірів і містить 17 ефектів. Сюди перенесені ефекти з папки Image Control Change Color, Change to Color, Color Balance (HLS), Equalize, Tint. З папки Stylize, доданий ефект Leave Color. Розробники програми намагаються краще організувати роботу з фільтрами і полегшити їх пошук, в зв'язку з цим і пов'язані такі переміщення ефектів з одних папок в інші.

В папці Effects> Video Effects> Distort видалені ефекти Polar Coordinates, Ripple.

Додана нова папка Effects> Video Effects> Generate, вона містить ті ж ефекти, що і папка Render в Adobe Premiere Pro 2.0. За винятком того, що ефект Ellipse, замінений ефектом Write-on (перенесений з папки Stylize). Папка Render була скасована і містить єдиний ефект Ellipse.

В папці Effects> Video Effects> Keying, немає трьох ефектів Green Screen Key, Multiply Key, Screen Key. Так і не з'явилося ефекту Choker, для згладжування країв маски.

Папки Noise і Noise & Grain, тепер об'єднані в одну папку Noise & Grain і туди доданий новий ефект - Noise.

Скасовано папка Pixelate з ефектом Facet. В папці Effects> Video Effects> Time, доданий новий ефект Time Warp, він створює ефект уповільнення або прискорення, з гладким результатом і з мінімальними артефактами. Ефект Time Warp аналізує рух пікселя з тієї ж самої точністю, як і Time Warp, в програмі Adobe After Effects.

В папці Effects> Video Effects> Trasform, видалений фільтр Clip.

В папці Effects> Video Effects> Video, залишився один ефект Timecode. Broadcast Colors, перенесений в папку: Color Correction, а фільтр Field Interpolate видалений.

В папці Effects> Video Transitions> Dissolve, доданий перехід Dip to White.

В папці Effects> Video Transitions> Special Effect, видалені три переходи Direct, Image Mask, Take.

В папці Effects> Video Transitions> Stretch, віддалений перехід Funnel.

У закладці Effect Controls в розділі Video Effects, з'явився новий стаціонарний пункт Time Remapping - цей ефект призначений, для уповільнення або прискорення відео, з підтримкою змін по ключовим кадрам.

Натискаєте праву кнопку миші на заголовку файлу і вибираєте зі списку Time Remapping> Speed. Далі захоплюєте курсором миші направляючу оранжевого кольору, і якщо хочете збільшити швидкість - тягнете її вгору, а якщо уповільнити швидкість відтворення, то тоді тягнете вниз. Довжина кліпу буде змінюватися в залежності від обраного вами режиму.

Якщо ви хочете змінювати швидкість кліпу кілька разів, то тоді необхідно поставити складовою маркер в тому місці, де ви хочете почати уповільнення / прискорення (Ctrl + клік) ...

Далі, ставите тим же способом другий маркер і тягнете направляючу між ними вгору / вниз. При роботі з Time Remapping, звук автоматично роз'єднується з відео, і швидкість його залишається незмінною.

Відбулися деякі зміни і в вікні Export Settings, виконуєте команду File> Export> Adobe Media Encoder. І побачите, що трохи змінився дизайн вікна Export Settings, тепер його можна згорнути разом з програмою, як це було доступно в версії 2.0, а можна тільки закрити. Лінійка часу закладок Source / Output піддалася косметичних змін.

Збільшено кількість обираних режимів зі списку Crop Proportions.

Кількість форматів обираних зі списку розділу Format обмежена в Beta версії, це пов'язано з ліцензійними угодами. В остаточній версії програми Adobe Premiere Pro CS3, кількість форматів (Mpeg2 Blu-Ray, H.264, H.264 Blu-Ray) і пресетів, буде збільшено в порівнянні з версією 2.0. Також був перейменований формат Macromedia Flash Video (FLV) в Adobe Flash Video.

З'явився новий пункт Open in Device Central. Якщо його відзначити, то після закінчення прорахунку, запуститься програма Adobe Device Central CS3.

Adobe Device Central CS3 - призначений для попереднього перегляду контенту на екранах портативних пристроїв і містить велику кількість профілів пристроїв. Іншими словами, ви можете відразу побачити, як буде виглядати створене відео на емуляції конкретної моделі мобільного телефону. У Available Devices, представлений великий список виробників.

У Available Devices, вибираєте виробника і модель пристрою робите подвійний клік по моделі телефону, і його емуляція відкриється div закладці Emulator.

Якщо на екрані вибране пристрою, з'явиться знак червоний перекреслений круг, то значить даний пристрій, не підтримує створене вами відео. Перейдіть на закладку Device Profiles і виберете розділ Video. В даному розділі, ви побачите інформацію про дозвіл екрана, підтримуваних форматах відео і т. Д.

У закладці Emulator, внизу є панель управління з кнопками Play / Pause / Go to Beginning, шкалою часу з тайм-кодом, Zoom In / Out, Rotate CCW / CW, Toggle Detached View (подвійний режим перегляду, в одному вікні пристрій представлено повністю, а в іншому можна його масштабувати).

Команди для створення Clip Notes, переміщені з розділу Sequence, в розділ File. Тепер при створенні Clip Notes (File> Export> Adobe Clip Notes), не відкривається окреме вікно, а виділяється закладка Clip Notes (на місці закладки Multiplexer) у вікні Export Settings.

Оновлена ​​бібліотека шаблонів. Title> New Title> Based on Template. Змінено дизайн палітри New Title, в самому низу з'явилося поле, щоб ввести ім'я обраного шаблону титрів. В Premiere Pro 2.0, вибравши шаблон титру, йому автоматично присвоюється ім'я обраного шаблону. У версііAdobe Premiere Pro CS3, обраним шаблоном, просто автоматично присвоюється порядковий номер титру Title 01, Title 02, Title 03 ...

З'явилася велика кількість HD шаблонів з роздільною здатністю 1920 × 1080 (1.0). Старих шаблонів і текстур, які переходять з версій Premiere Pro 7.0, 1.5, 2.0 практично не залишилося.

Скролінг списку титрів Font Family, працює і в палітрі Title Properties і для цього не потрібно як раніше, вибирати пункт Browse і викликати вікно Font Browse. Також скасовано пункт More, який викликав наступні списки зі шрифтами. Вибір Font Style, винесено окремим пунктом, з списком, що випадає.

При натисканні кнопки з трикутником в правому верхньому куті, випадає список управління палітрою Title Properties (вони додані до кожної палітрі знаходиться в контейнері по роботі з титрами). П'ять пунктів, пов'язаних з обведенням Stroke, були скасовані.

Додані кнопки Templates, Tab Stops, і посібник з налаштування розмірів шрифту, кернинг і міжрядковий інтервал. Вилучена кнопка Browse.

При натисканні правої кнопки миші і виклик контекстного меню, ви побачите новий розділ, що відноситься до роботи зі шрифтами і пункт Tab Stops. Вибір шрифтів, за допомогою пункту Font, викличе знайомі за версією 2.0, списки зі шрифтами з пунктом More, який викликає такі по порядку списки зі шрифтами.

Зони безпеки для тексту та відео, тепер кольорові, а не білі як в попередній версії програми. Safe Title Margin і Safe Action Margin, відповідно зеленого і синього кольору.

У випадаючому списку палітрі Title Styles, скасовано пункт Set Styles as Default (зробити цей стиль за замовчуванням).

Тепер в програмі Adobe Premiere Pro CS3, новий DV кодек MainConcept DV Codec v.4.2.4340.0 (в Adobe Premiere Pro 2.0 - MainConcept DV + Codec v.2.4.14.0).

Вилучений весь блок, пов'язаний з Авторінг DVD дисків, який дістався Adobe Premiere Pro, від програми Adobe Premiere Elements. Тепер програма авторинга Adobe Encore DVD CS3, інтегрована з програмою Adobe Premiere Pro CS3. Буде додана підтримка запису дисків Blu-ray і підтримка формату Flash (.swf).

Прямий запис на DVD диски, без створення меню з програми Adobe Premiere Pro CS3, залишилася, але тепер вона викликається командою File> Export> Export to Encore і установкою галки перед пунктом Direct Burn Without Menus.

Додана підтримка відкриття проектів програми Adobe Premiere Elements 3.0.2. Виконуєте команду File> Open Project (Ctrl + O). Чи погоджуєтеся на конвертацію проекту і натисніть кнопку ОК.

При виконанні команди Help> Adobe Premiere Pro Help (F1), запуститься новий сервіс Adobe Help Viewer. Це нова довідка допомоги, для лінійки продуктів CS3. Для деяких продуктів, є прямі посилання на відео уроки, викладені на сайті adobe.com. Інакше кажучи, довідка допомоги стає все більш інтерактивною.

інтеграція:

Adobe Bridge CS3:

При імпорті контенту (Ctrl + I), важко вибрати необхідний файл з великого списку у вікні Import. Змінено довжина полів у вікні Import: Файл і Тип файлів. Для того щоб потрапити в папку, з якої був імпортований файл, натисніть на ньому праву кнопку миші в списку панелі проекту і вибираєте команду Reveal in Bridge.

Відкриється оновлений сервіс Adobe Bridge CS3. І відразу ж почнеться відтворення файлу, до якого була застосована команда у вікні Preview. Вікно попереднього перегляду можна масштабувати в реальному часі, без зупинки відтворення (яке зациклено). Є можливість відключити звук або змінити його гучність.

Ви можете перемикатися між різними режимами перегляду, за допомогою кнопок в правому нижньому кутку. Для кожної кнопки можна вибрати значення з викликається списку. Цей список ви можете поповнювати своїми заготовками робочого простору. Також перемикання режимів відображення робочого простору, можливо за допомогою гарячих клавіш.

При натисканні мишею по іншому файлу, негайно почнеться його відтворення, і він буде обрамлений, синьою облямівкою. Для відкриття обраного файлу в програмі Adobe Premiere Pro CS3, натисніть клавішу Enter або робите подвійний клік мишею.

Змінився інтерфейс, він став схожим на продукти з пакета Adobe Production Studio. Ті ж контейнери і плаваючі палітри, взаємозалежність вікон, відносно один одного.

Нова палітра Filter - допомагає вибрати з великого розмаїття форматів файлів необхідне. Можна сортувати файли за різними параметрами.

Можна об'єднувати кліпи в групу, для цього виділяєте кліпи, і виконуєте команду Edit> Group as Stack (Ctrl + G).

Для розбиття кліпів, натисніть праву кнопку миші і виберіть зі списку Stack> Ungroup from Stack.

Сервіс Adobe Bridge CS3, поставляється з новою версією плагіна MultiProcessor Support, що значно позначається на швидкодії на Dual-Core системах. Здійснюється швидша генерація мініатюр попереднього перегляду файлів.

З'явилася можливість перегляду відео файлів формату FLV, SWF.
Adobe Soundbooth

Виконуєте команду Edit> Edit In Adobe Soundbooth, далі вам буде доступно три пункти: Edit Source file, Render And Replace, Extract Audio. Цим командам, можна призначити гарячі клавіші:

Edit Source File - вибравши цей пункт, ви редагуєте вихідний кліп, застосовується для аудіофайлів.

Render and Replace - редагує і замінює оригінальний звуковий файл на лінійці часу. При цьому вихідний звук у файлу в панелі Project, залишається незмінним. Також новий звуковий файл буде додано до списку панелі Project.

Extract Audio - копіює аудіо з вихідного кліпу і відкривається в програмі Adobe Soundbooth, а також розміщується в списку панелі Project. Після закінчення обробки даного звукового файлу в Adobe Soundbooth, для заміни оригінальної звукової доріжки кліпу на лінійці часу, перетягніть копію звукового файлу зі списку панелі Project, утримуючи клавішу Alt, на аудіо доріжку цільового кліпу. Тим самим ви справите заміну звукового файлу.

Adobe Soundbooth - це не професійний редактор звуку, як програма Adobe Audition, це простий і зрозумілий інструмент для роботи зі звуком і з тісною інтеграцією з технологією Adobe Flash і програмами Adobe Premiere Pro CS3, Adobe After Effects CS3. Цільова ніша - це відеомонтажери, а не звукорежисери.

Інтерфейс програми відповідає загальному стилю лінійки Adobe Creative Suite 3 Production Premium.

Немає ніякої перевантаженості інтерфейсу, підібраний оптимальний набір інструментів і ефектів, для роботи з відео і для композітінга.

Відправляєте звуковий файл (немає можливості відправити пов'язану групу файлів) в Adobe Soundbooth CS3, редагуйте його і внесені зміни можна негайно чути на лінійці часу в Adobe Premiere Pro CS3.

Урізані можливості програми Adobe Soundbooth CS3 Beta 3, не дають поки можливості повністю розглянути всі плюси розширеної інтеграції, але в загальних рисах, ви отримаєте ті ж можливості, що і при добре зарекомендувала себе зв'язці Adobe Premiere Pro і Adobe Audition.

Adobe Photoshop CS3:

Якщо ви хочете відправити відрізок відео, для обробки в програму Adobe Photoshop CS3, обмежте робочу область, за допомогою клавіш Alt + [/]. Далі, у вікні Export Movie, натисніть кнопку Settings. І в вікні Export Movie Settings в закладці General, виставляєте діапазон, Range Work Area Bar. Також ви можете зняти галки перед пунктами: Export Audio і Add to Project When Finished.

Запустіть програму Adobe Photoshop CS3 Extended.

Виконуєте команду для імпорту відео File> Import> Video Frames to Layers, вибираєте файл який ви хочете імпортувати і натисніть кнопку Load.

У вікні Import Video To Layers ставите галки перед пунктами From Beginning To End, Make Frame Animation і натисніть кнопку OK.

У палітрі Layers ви побачите всі верстви (кадри) імпортованого відео.

Далі виконуєте команду Window> Animation. І для перемикання в режим лінійки часу, натисніть в правому нижньому кутку кнопку Convert to timeline animation.

Виділяєте всі шари в палітрі Layers (Ctrl + Alt + A). І виконайте команду Layer> Smart Objects> Convert to Smart Object. У палітрі Layers

Застосуйте фільтр до відео шару Filter> Artistic> Cutout.

І для прорахунку і експорту відео, виконайте команду File> Export> Render Video. У розділі File Options, натисніть кнопку Settings і в вікні DV Export Settings, вибираєте налаштування DV / PAL / Interlaced / 4: 3. Після закінчення всіх налаштувань, натисніть кнопку Render.

Розглянуто найпримітивніший приклад використання програми Adobe Photoshop CS3 Extended по роботі з відео. Можливості набагато багатше і ширше, але це виходить за рамки даного огляду. І на даний момент, в програмі Adobe Premiere Pro CS3, пункт Edit in Adobe Photoshop, доступний тільки для графіки.

Ще один маркетинговий хід купуєте сьогодні Adobe Premiere Pro 2.0, і отримуєте вільну модернізацію до Adobe Premiere Pro CS3 цього літа. Іншими словами, якщо ви вирішили купити програму Adobe Premiere Pro, немає сенсу чекати версії CS3, можна починати працювати сьогодні, що досить розумно, мало хто буде вкладати гроші в версію Adobe Premiere Pro 2.0, знаючи, що новий реліз вже на підході ...

Ряд компаній вже заявили про підтримку своїми апаратними картами - нового програмного продукту Adobe Premiere Pro CS3. Це компанія Matrox, зі своїми продуктами Axio, RT.X2, а також AJA з лінійками XENA 2K, XENA LH, XENA LS.

Системні вимоги залишилися такими ж, як і до Adobe Premiere Pro 2.0. З'явилася підтримка операційних систем Windows Vista Home Premium, Business, Ultimate, Enterprise (сертифікат для 32-bit видань).

Варто враховувати, що це Beta версія і в фінальному релізі, багато чого буде змінено, додані відсутні функціональні можливості, збільшені вимоги до конфігурації ПК, але вже зараз можна ознайомитися з базовими змінами нової версії. А також повідомити розробникам програми, що на ваш погляд варто підправити, не дарма ж вони створювали сайт Adobe Labs і тематичний форум ...