Донецкий техникум промышленной автоматики

Adobe Gamma Loader.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з Adobe Gamma Loader.exe
  2. Інформація про фото Adobe Gamma Loader.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з Adobe Gamma Loader
  5. Adobe Gamma Loader сканер

Справжній файл Adobe Gamma Loader.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Adobe Photoshop, розробленого Adobe Systems.

Adobe Gamma Loader.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є Adobe Gamma Loader.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з Adobe Gamma Loader.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму Adobe Gamma Loader. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи Adobe Gamma Loader.exe.

Інформація про фото Adobe Gamma Loader.exe

процес Adobe Gamma Loader належить програмі Adobe Systems, Inc. Adobe Gamma Loader від Adobe Systems (Www.adobe.com).

Опис: Adobe Gamma - це утиліта, яка дозволяє контролювати яскравість і колірну температуру (відтінок) вашого монітора. Якщо ви використовуєте цю програму, Adobe Gamma Loader.exe процес запускається при запуску, щоб внести необхідні корективи. Ви можете відключити цю утиліту, зупинивши виконання програми, якщо в цьому немає необхідності (наприклад, при використанні альтернативного програмного забезпечення калібрування монітора.)

Докладний аналіз: Adobe Gamma Loader.exe не є необхідним для Windows. Adobe Gamma Loader.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files \ Common Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 113,664 байт (88% всіх випадків), 141,312 байт, 159,938 байт або 140,288 байт. Докладний аналіз: Adobe Gamma Loader
У процесу є видиме вікно. Процес починає роботу при запуску Windows (Дивіться ключ реєстру: MACHINE \ User Shell Folders, User Shell Folders, Shell Folders, DEFAULT \ User Shell Folders). Це не системний файл Windows. Тому технічний рейтинг надійності 22% небезпеки.
Розробник Adobe надає веб-сайт для допомоги і для оновлень . Існує також деинсталлятор (Панель управління ⇒ Установка і видалення програм Adobe Photoshop або Adobe Common File Installer).

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з Adobe Gamma Loader.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як Adobe Gamma Loader.exe, особливо, якщо вони розташовані в каталозі c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, ви повинні перевірити файл Adobe Gamma Loader.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

якщо прога в папці C: \ Program Files \ Common Files перевірте чи є фотошоп, якщо є то це він!
слава ... Бажане значення гами, яке ви встановлюєте в апплете Adobe Gamma, буде записано в профіль монітора. Щоб вибране значення гами встановлювалося автоматично, в групі автозапуску (Startup) Windows повинен бути ярлик програми Adobe Gamma Loader. Ця маленька програма нерезидентних. Вона тільки змінює значення в GLUT (Color Look Up Table) монітора, встановлюючи потрібну гаму. Adobe Gamma Loader не може працювати на Windows NT, т. К. Ядро операційної системи не дозволяє писати що-небудь в GLUT монітора. Тому для калібрування Windows NT потрібно Калібруемие відеокарта, що дозволяє вводити значення гами в драйверe. ... (додаткова інформація)
Wowa Дуже важлива деталька для більшості програм Без неї ПК працює програмне забезпечення навіть DVD диски. Без Adobe Gamma Loader занадто багато ЗАЙВИХ ПРОБЛЕМ
Олександр У мене стоuт CS2, а в папці ..Program Files \ Common Files \ Adoьe \ Caliьrations крім обговорюваного AGL.exe є ще текстовий файл Adoьe Gamma ReadMe, який популярно все пояснює: Adobe Gamma Readme ----- The Adobe Gamma control panel has been installed into your Program Files \ Common Files \ Adobe \ Calibration folder. To run Adobe Gamma, first navigate to this folder on your desktop. Then double-click on the Adobe Gamma control panel to begin calibrating your monitor. Це калuбратор монuтора, видаляти його НЕ стоuт.
raaddist А якщо він тут? C: \ PROGRA ~ 1 \ COMMON ~ 1 \ Adobe \ Calibration \ Adobe Gamma Loader.exe
Юлія

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото Adobe Gamma Loader.exe: - на основі 4 голосів з 5 відгуками.

56 користувачів запитували про цей файл. Один користувач не поставив рейтинг (вказав "я не знаю"). 2 користувачів дали, як безпечний. 2 користувачів дали, як нейтрально.

Кращі практики для виправлення проблем з Adobe Gamma Loader

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з Adobe Gamma Loader. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу Adobe Gamma Loader.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

Adobe Gamma Loader сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.