Донецкий техникум промышленной автоматики

Я блогер - Онлайн-школа Євгена Вергуса. Як завантажити браузер Опера і налаштувати його

Всім привіт! Сьогодні я поділюся з Вами тим, як завантажити браузер Опера і, як налаштувати його. Років сім тому це був мій найулюбленіший браузер. Потім він мені якось перестав подобатися, а кілька місяців тому я знову звернув увагу на нього і з тих пір знову став його фанатом. Чому? Читайте і Ви все зрозумієте.

Читайте і Ви все зрозумієте

Відразу скажу, що завантажувати його можна і потрібно з офіційної сторінки , А не з сторонніх сайтів, щоб не нахапатися вірусів-«доброзичливців».

Відразу скажу, що завантажувати його можна і потрібно з   офіційної сторінки   , А не з сторонніх сайтів, щоб не нахапатися вірусів-«доброзичливців»

Тут Ви можете вибрати для якої платформи Ви хочете завантажити: комп'ютерну або мобільну версію. Але по факту досить просто натиснути «Завантажити зараз» і автоматично скочується варіант для того пристрою, з якого Ви запросили скачування.

Отже, натискаємо «Завантажити зараз» і з'явиться ось таке вікно, в якому бажано (але не обов'язково) прибрати галочку з чекбокса з проханням про допомогу, а потім погодитися з умовами і завантажити натисканням на кнопку «Прийняти і встановити».

При цьому скачується файл установки. Його потрібно знайти в папці «Завантаження» або безпосередньо в браузері, наприклад, в Google Chrome недавно завантажені файли відображаються в нижній частині браузера, як показано на зображенні нижче. У папці «Завантаження» для запуску безпосередньої установки потрібно зробити подвійний клік лівою кнопкою миші, а в браузері - вибрати команду «Відкрити».

Установка автоматична, Ваш браузер буде відразу готовий до роботи. Доступ до всіх його налаштувань знаходиться під логотипом Опери - наводите курсор і попадається меню, що випадає. Окремі функції винесені в бічну панель. На скріншоті я їх все підписав.

Класно, що можна оперативно користуватися мессенджерами ! Але можна взагалі зробити Оперу центром спілкування. Для цього в «Меню» потрібно вибрати вкладку «Розширення» і потім натиснути у вікні «Бічна панель». Цією дією Ви підготуєте місце для відображення майбутніх розширень.

Далі заходите в панель управління розширеннями і через пошук шукаєте ті, які Вам потрібні. Розширень досить багато, тому вибирайте на свій смак.

На вподобаному розширенні робите клік і потім натискаєте «Додати в Опера». Будь-яке з розширень Ви можете завжди видалити, якщо воно Вам не сподобається в роботі.

З корисних налаштувань браузера Опера я б порекомендував пройти через «Меню» в розділ «Налаштування» і на вкладці «Безпека» встановити ту політику конфіденційності, яка б Вас найбільше влаштовувала. Для обходу блокування соцмереж жителям України досить включити VPN (поставити галочку в Галочка). До речі, так можна переглядати багато заблоковані сайти в будь-якій країні. При включенні VPN зліва від рядка пошуку Ви побачите блакитний значок з відповідним написом.

Якщо Ви просто збираєтеся гуляти по мережі Інтернет за допомогою Опери, то для підвищення швидкості можна включити вбудований блокувальник реклами. До речі, на сьогоднішній день він найкращий в порівнянні з розробками для інших браузерів.

А ще Опера має вбудований режим економії батареї Вашого ноутбука або планшета. Так що, якщо Ви забули налаштувати цей режим на своєму девайсі, то Опера це зробить за Вас. Загалом, налаштовуйте браузер під свої потреби і користуйтеся ним на здоров'я. Будуть питання, задавайте їх у коментарях.

Чому?