Донецкий техникум промышленной автоматики

Я блогер - Онлайн-школа Євгена Вергуса. Клікабельним банер в ВКонтакте

Вітаю вас, друзі! Напевно у вас є свій аккаунт або навіть група в соціальній мережі Вконтакте. Якщо поки немає, то обов'язково найближчим часом буде.

Якщо поки немає, то обов'язково найближчим часом буде

І ось в цій статті я вам розповім, як зробити клікабельним банер саме в соціальній мережі Вконтакте. Клікнувши по такому банеру, ваші читачі автоматично потраплятимуть на ту сторінку, яку ви їм запропонуєте.

Такий спосіб реклами своїх пропозицій набагато ефективніше простого посилання під картинкою поста. Як приклад у статті буде використаний один з варіантів ось такого рекламного банера на онлайн школу «Я блогер». Завантажити їх можна зі свого партнерського аккаунта в сервісі Джастклік безпосередньо зі сторінки рекламних матеріалів або в даній статті.

Завантажити Варіант 1
Завантажити Варіант 2

Банер має розміри 537 × 240 пікселів. Якщо ви згодом для інших пропозицій вирішите застосовувати свої банери, пам'ятайте, що вони повинні мати саме такі розміри.

Клікабельність банера заснована на алгоритмі роботи самої соціальної мережі Вконтакте. Як тільки посилання на сторонній веб-ресурс з'являється в розділі додавання новин, контакт розшифровує її і під основним текстом додає її клікабельно опис і пропонує супроводити дане посилання яка б пояснила картинкою.

Як тільки посилання на сторонній веб-ресурс з'являється в розділі додавання новин, контакт розшифровує її і під основним текстом додає її клікабельно опис і пропонує супроводити дане посилання яка б пояснила картинкою

Іншими словами, наприклад, для реклами своєї пропозиції вам потрібно підготувати певний рекламний текст, що містить ваше посилання. Після цього вставити його на стіні свого аккаунта або групи в вікно додавання новин.

Після цього вставити його на стіні свого аккаунта або групи в вікно додавання новин

Контакт обробляє ваш текст, видає під ним текстовий опис посилання і відразу пропонує поставити свою ілюстрацію до неї (дивіться приклад вище). При цьому ви натискаєте кнопку «Вибрати свою ілюстрацію».

При цьому ви натискаєте кнопку «Вибрати свою ілюстрацію»

На наступному етапі контакт запропонує вам «Вибрати файл». Натискаєте на кнопку і знаходите на своєму комп'ютері підготовлений банер і завантажуєте його.

Натискаєте на кнопку і знаходите на своєму комп'ютері підготовлений банер і завантажуєте його

Після завантаження банера Вконтакте Вам потрібно встановити розміри відображення картинки. За замовчуванням пропонується відображати тільки фрагмент завантаженого зображення.

Використовуйте маркери і встановіть максимальний розмір відображення (всі зображення повинно стати світлим). Після цього натисніть кнопку «Зберегти зміни».

Банер завантажиться і тепер, якщо ви наведете курсор миші на рядок опису під ним, то вона змінить фон і справа в ній з'явиться маленький олівчик. Ви можете натиснути на нього і внести свої зміни в текст опису посилання.

Ваш пост готовий до публікації! Натискайте кнопку «Відправити» і він з'явиться в Мережі.

Додам, що для наочності та привернення уваги можна і потрібно використовувати смайли, які пропонуються мережею Вконтакте при додаванні новини. Крім того, в мережі можна знайти коди інших смайлів, які можна також застосовувати, погодившись з тематикою вашого рекламного пропозиції.

У конкретному описаному випадку при рекламі онлайн-школи «Я блогер» можна оформити свій рекламний текст приблизно так:

Якщо ви відчуваєте в собі сили і на вашому комп'ютері встановлена ​​програма Photoshop, тоді рекомендую Вам ознайомитись ось цю Інструкцію по налаштуванню і розміщення редагованого варіанти рекламного банера. Такий варіант банера знадобиться для реклами онлайн школи «Я блогер» безпосередньо перед і в процесі проведення онлайн занять.

У тексті Інструкції вам буде доступне посилання на перегляд відео з редагування банерів, а також Таблиця з найбільш популярними і специфічними смайлами. Саме з їх допомогою було оформлено рекламний пост, який ви тільки що бачили на скріншоті. Повірте, що з роботою по редагуванню банерів впорається навіть новачок.

До речі, за посиланням ви знайдете не тільки саму Інструкцію, а й всі вихідні файли в форматі PSD, необхідні шрифти, і навіть ті два варіанти банерів, які згадані в статті.

Про всяк випадок, мій помічник Сергій Почечуев, приготував для Вас докладний відеоурок. Дивіться відео нижче:

Сподіваюся, що Вам сподобалася і стане в нагоді для подальшої роботи ця стаття. Якщо залишилися якісь питання, задавайте їх у коментарях.